اهمیت هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال

می دانید که مهمترین مزایای مربوط به هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال در چیست؟ جهت نصب و راه اندازی قفل های دیجیتالی، بایستی چه اقداماتی را انجام داد؟

امروزه بسیاری از مردم به دنبال اهمیت و ضرورت مربوط به هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتالی هستند تا بتوانند با آگاهی بیشتری، اقدامات مربوط به هوشمند سازی باشگاه را انجام دهند. هوشمند سازی باشگاه می تواند به عنوان مهمترین نقاط قوت مربوط به باشگاهتان، اطلاق شود که در نتیجه شما هم می توانید مشتریان زیادی را به سوی باشگاه خود، جذب نمایید. جهت هوشمند سازی باشگاه ورزشی مدنظرتان، پیشنهاد می کنیم که باکیفیت ترین و مدرن ترین تجهیزات و لوازم مورد نیاز را تهیه نمایید تا بتوانید امن ترین باشگاه ورزشی را برای مراجعه کنندگان خود، طراحی کنید.

بررسی انواع قفل های دیجیتالی و هوشمند

همانطور که در قسمت قبلی نیز ملاحظه کردید، هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال از بهترین اقداماتی می باشد که می توانید برای باشگاه خود انجام دهید. البته توصیه می شود که قبل از هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتالی، راجع به انواع قفل های هوشمند موجود در بازار، اطلاعات مفصلی را جویا شوید. مهمترین و پرفروش ترین قفل های هوشمند، عبارتند از:

  • قفل های هوشمند آفلاین: به نوعی از قفل های هوشمندی اطلاق می گردد که جهت تامین انرژی مورد نیاز خود، به باتری نیاز دارند. البته توجه نمایید که قفل های یاد شده، قابلیت شارژ کردن مجدد را نیز دارند. قفل های هوشمند آفلاین یکی از بهترین گزینه ها، برای استفاده در درب های باشگاهی می باشد.
  • قفل های هوشمند آنلاین: یکی از بی نظیرترین انواع قفل دیجیتال را، قفل های آنلاین دیجیتالی شکل داده است که انرژی مورد نیاز خود را به شکل مستقیم از برق شهری تامین میکند. قیمت مربوط به قفل های هوشمند آنلاین، بالا می باشد.
  • تقسیم بندی قفل دیجیتال بر اساس دستگیره: قفل های دارای دستگیره – قفل های بدون دستگیره – قفل های دستگیره pull and push
  • تقسیم بندی قفل هوشمند بر اساس دسترسی به آنها: قفل های کارتی – رمزی – اثر انگشتی
هوشمندسازی با قفل دیجیتال

بررسی انواع قفل های دیجیتالی و هوشمند

مزایای مربوط به استفاده از قفل های دیجیتالی در هوشمند سازی باشگاه ها

در سال های اخیر بسیاری از مدیران در باشگاه های ورزشی مختلف، به دنبال هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال هستند تا بتوانند امنیت لازم را برای مشتریان و وسایل شخصی آنها، به وجود آورند. هوشمند سازی باشگاه های ورزشی، نیازمند استفاده از یک سری تجهیزات روز دنیا می باشد که از مهمترین این تجهیزات را قفل های دیجیتالی شکل داده اند. در نظر بگیرید که استفاده از قفل های مذکور در فرایند هوشمند سازی باشگاه ها می تواند مزایای بسیار متعددی را به دنبال داشته باشد. مهم ترین مزیت های مربوط به قفل های مذکور، عبارتند از:

  1. کاربران می توانند با توجه به بودجه ی در اختیار خود، بهترین انواع قفل دیجیتالی و هوشمند را خریداری کنند
  2. توجه داشته باشید که قفل های هوشمند و دیجیتالی، ضد سرقت هستند و چنان که رمز آن اشتباه زده شود، آلارم هشدار قفل فعال خواهد شد.
  3. هنگام بستن درب مدنظرتان، دیگر نیازی به قفل کردن آن نخواهید داشت.
  4. امنیت مربوط به قفل های هوشمند بسیار بالا می باشد.
  5. طراحی و زیبایی قفل های دیجیتالی، واقعا حیرت انگیز می باشد.
  6. تنوع مربوط به قفل های هوشمند بالا بوده و کاربران می توانند بهترین انواع این تجهیزات را خریداری کنند.

شما می توانید قبل از خرید قفل های هوشمند باشگاهی مورد نیاز خود، ویژگی های مربوط به هر یک از قفل ها را، مورد مقایسه قرار داده و سپس ایده آل ترین این تجهیزات را تهیه نمایید. جهت خرید نیز می توانید از شرکت کارن کویر اقدام کرده و با خیال آسوده، خریدتان را شکل دهید.

قفل دیجیتال باشگاه

مزایای مربوط به استفاده از قفل های دیجیتالی

نصب قفل های دیجیتالی

هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال یکی از ضروری ترین اقداماتی می باشد که امروزه بسیاری از مردم به دنبال انجام آن هستند. یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص استفاده از قفل های دیجیتالی وجود دارد نحوه نصب قفل های مذکور می باشد. شما می توانید جهت نصب و راه اندازی صحیح قفل های هوشمند مدنظرتان، از افراد حرفه ای و باتجربه در این زمینه، کمک بخواهید. البته فراموش نکنید که اگر ساکن شهر تهران باشید، می توانید از خدمات رایگان نصب شرکت کارن کویر، بهره مند شوید. همچنین هر یک از قفل های هوشمند موجود در شرکت ما، ضمانت نامه های معتبری را به خود اختصاص داده اند.

هوشمندسازی باشگاه

نصب قفل های دیجیتالی

مهمترین ویژگی های مربوط به قفل های دیجیتال

مدیرانی که به دنبال هوشمند سازی باشگاه با قفل های دیجیتال هستند، می توانند فرصت را غنیمت شمرده و تا قبل از گرانتر شدن قیمت قفل های دیجیتالی، فرایند هوشمند سازی باشگاه را انجام دهند. توجه داشته باشید. که قفل های دیجیتالی، یک سری از مهمترین ویژگی ها و قابلیت ها را به خود اختصاص داده اند که شما نیز قبل از هوشمند سازی باشگاه در مورد ویژگی های قفل های دیجیتالی، اطلاعاتی را به دست آورید. مهمترین ویژگی های مربوط به قفل های دیجیتالی، عبارتند از:

قفل های دیجیتالی مقاوم در برابر آتش سوزی هستند: یکی از مهمترین ویژگی های متعلق به قفل های مذکور را مقاومت آنها در برابر آتش سوزی شکل داده است. قفل های دیجیتالی، می توانند دمایی تا حدود 60 درجه سانتی گراد را تحمل کنند.

مجهز به آلارم های هشدار امنیتی: توجه داشته باشید که برخی از قفل های یاد شده، مجهز به آلارم هشدار هستند و می توانند در صورت ورود و خروج افراد متفرقه در ساختمان، به صدا در بیایند.

ایجاد حریم خصوصی: کاربران می توانند با نصب قفل های مذکور، به راحتی یک حریم خصوصی امن و ایمنی را برای خود به ارمغان آورند.

مجهز به سیستم ضد شوک: برخی از قفل های دیجیتالی موجود در بازار مجهز به سیستم ضد شوک هستند و در صورت وارد شدن ولتاژ های غیر مجاز، به شکل اتوماتیک خاموش شده و عمل نخواهند کرد. 

سوالات متداول

با وجود روش های دسترسی امنی که قفل دیجیتال در اختیارتان قرار می دهد، دیگر نگران ربوده شدن اجناس باشگاه نخواهید بود.

هزینه هر قفل دیجیتال به عواملی مثل جنس بدنه، برند سازنده، تعداد روش های دسترسی قفل و آپشن های آن بستگی دارد.

بله اکثر قفل های دیجیتال قابلیت نصب روی درب های چوبی، فلزی و ضد سرقت را دارند.

امتیازدهی