درباره شرکت قفل دیجیتال کارن

درباره شرکت کارن وارد کننده و فروشنده قفل دیجیتال

مجموعه بزرگ کارن با مدیریت شهاب الدین معنوی به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه ی ارائه کننده قفل های دیجیتال کره ای (قفل دیجیتال سامسونگ و قفل دیجیتال گیت من و قفل دیجیتال اورنت و …) در ایران، از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه فروش سیستم های امنیتی و قفل های دیجیتال آغاز نمود و تا به امروز همکاری مستمر و موثری با سـازمان هـای دولتی و خصوصی بزرگ داشته است. این مجموعه در حال حاضر به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری قفل های دیجیتال YALE (یال) و زیر مجموعه کمپانی ASSA ABLOY (اسا ابلوی) سوئد در ایران به حساب می آید.

لازم به ذکر است قفل های دیجیتال یال به عنوان یک برند بین المللی (اروپایی-آمریکایی) به عنوان یکی از پرفروش ترین قفل های دیجیتال در جهان بوده که بالاترین ضریب امنیتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

گسترش تـکنولوژی مرتبط با زمینـه تخصصی شرکت و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان نـیز مـکمل فعـالیت های اصـلی این واحــد است، کلیه فعالیت های فـوق می بـایست در جهت جـلب رضـایت کـامل مشتریـان، گسترش بـازار و رسیدن به نتایج مطلوب تـجاری شـرکت انجام پذیرد. گروه بازرگانی کارن با تکیه بر تحقیق و پژوهش تیم متخصص خود، همـواره بهترین مـحصولات از برترین برندهای جهانی را مطابق با نیاز مصرف کننده در ایران انتخاب و ارائه می نماید. همچنین تیم خدماتی بازرگانی کارن کلیه مراحل آموزش، نصب، پشتیبانی و گارانتی محصولات را تحت پوشش خود قرار می دهد.

گروه بازرگانی کارن شماره یک در قدرت نام تجاری ، شماره یک در شاخص کیفیت و شماره یک در رضـایت مشتری در ایران می باشد. هدف مـا تلاش برای ارائـه محـصولات،نوآوری و تفاوت در ارائه خدمات برای یک زندگی امن و راحت و کسب رضایتمندی کامل مشتریان عزیز در تمام زمینه ها (فروش، نصب و خدمات پس از فروش) می باشد.

تلاش ما پیشرو بودن در ارائه محصولات با کیفیت و متنوع برای تامین زندگی ایمن و راحت برای شما مشتریان عزیز است بگونه ای که خاص باشید.