گروه-بازرگانی-کارن

درباره شرکت کارن

مجموعه بزرگ کارن به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین مجموعه‌ی ارائه کننده قفل دیجیتال کره‌ای (قفل دیجیتال سامسونگ و قفل دیجیتال گیت من و قفل دیجیتال اورنت و … ) در ایران، از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه فروش سیستم‌های امنیتی و قفل‌های دیجیتال آغاز نمود و تا به امروز همکاری مستمر و مؤثری با سازمان‌های دولتی و خصوصی بزرگ داشته است. این مجموعه در حال حاضر به‌عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری قفل‌های دیجیتال YALE (یال) زیرمجموعه کمپانی ASSA ABLOY (اسا ابلوی) سوئد در ایران به‌حساب می‌آید. لازم به ذکر است قفل‌های دیجیتال یال به‌عنوان یک برند بین‌المللی (اروپایی-آمریکایی) به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین قفل‌های دیجیتال در جهان بوده که بالاترین ضریب امنیتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
اما باور داریم به دست آوردن این نمایندگی‌ها و ارائه خدمات به‌صورت اورجینال زمانی برای ما حائز اهمیت خواهد بود و ما را به اهدافمان نزدیک می‌کند که خدمات ما همراه با تعهد، تخصص و تجربه باشد. به همین منظور این سه عنصر کلیدی را به‌عنوان مهم‌ترین مسیر برای خود ترسیم کرده‌ایم.

تعهد حرفه‌ای شرکت کارن

تعهد حرفه‌ای نه یک انتخاب ممکن، بلکه یک ضرورت و اولویت برای ما محسوب می‌شود. ما همچنان اعتقاد داریم که موفقیت ما زمانی به دست می‌آید که شما مشتریان گرامی را با ارائه محصول با کیفیت و پشتیبانی پاسخگو راضی نماییم. چراکه ما به وعده‌ای که می‌دهیم پایبند هستیم و میزان تعهد ما، توسط توانایی ما در اجرای آنچه بدان ملزم شده‌ایم یا خود را ملزم به آن کرده‌ایم نشان خواهیم داد. به همین خاطر سرلوحه تعهدات خود را مؤلفه‌های ذیل قرار داده‌ایم:

خوش‌قولی: یکی از خصوصیات بارزی که برای خود ترسیم کرده‌ایم خوش‌قولی است و وقتی به مشتریان عزیز قولی دادیم، در هر شرایطی به آن پایبند خواهیم بود.
• صادق بودن: بدون شک صادق بودن را بخشی از تعهد جدایی‌ناپذیر خود به‌حساب آورده‌ایم؛ چون باور داریم صادق بودن، نردبان رابطه دو طرفه ما و مشتریان محسوب می‌شود.
• مسئولیت‌پذیری: ما زمانی می‌توانیم بگوییم متعهد بودیم و به هدفمان رسیدیم که در قبال مشتریان عزیزمان مسئولیت‌پذیر باشیم و برای همین مسئولیت‌پذیری هم جزء جدایی‌ناپذیر ما به شمار می‌رود و برای همین دلیل خودمان را موظف کرده‌ایم که به‌صورت 24 ساعت حتی در ایام تعطیل به مشتریان گرامی خدمات ارائه دهیم.

 

تخصص حرفه‌ای شرکت کارن

ما با تیم متخصص، با دانش عمیق و ایمان قلبی که نسبت به خود داریم، سعی می‌کنیم به مشتریان عزیز خدمات ارائه دهیم. بنابراین هدف ما تنها فروش نیست، هدف ما نشان دادن مسیر درست به مشتریان برای رسیدن به آرامش، آسایش، امنیت و … می‌باشد. زیرا می‌دانیم این مسیر زمینه اعتماد متقابل به ما را دوچندان می‌کند.

 

تجربه شرکت کارن

گروه بازرگانی کارن شماره یک در قدرت نام تجاری، شاخص کیفیت و در جلب رضایت مشتری می‌باشد و برای حفظ آن اهداف ذیل را برای خود ترسیم کرده است:

• تلاش برای ارائه محصولات، نوآوری و تفاوت در ارائه خدمات برای یک زندگی امن و راحت و کسب رضایت‌مندی کامل مشتریان عزیز در تمام زمینه‌ها (فروش، نصب و خدمات پس از فروش) می‌باشد.
• تلاش ما پیشرو بودن در ارائه محصولات با کیفیت و متنوع برای تأمین زندگی ایمن و راحت برای شما مشتریان عزیز است به‌گونه‌ای که خاص باشید.
• تلاش ما ارائه کیفیت عالی خدمات در همه مراحل به مشتریان گرامی است.
• همچنان در حال تلاش هستیم تا قفل‌های با قیمت مناسب و بهترین کیفیت به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم.
• هدف ما رضایت قلبی مشتریان گرامی است به همین دلیل نه تنها گارانتی واقعی به آن‌ها ارائه خواهیم داد، بلکه خدمات پس فروش به‌صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال خواهد بود. تا جای هیچ شک و شبهه‌ای را باقی نگذاریم و مشتریان با خیالی آسوده انتخابی درست داشته باشند.
• گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی شرکت و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان نیز مکمل فعالیت‌های اصلی این واحد است، کلیه فعالیت‌های فوق می‌بایست در جهت جلب رضایت کامل مشتریان، گسترش بازار و رسیدن به نتایج مطلوب تجاری شرکت انجام پذیرد.
• ما به محصولات خودمان مطمئن هستیم اما شاید شما قبل از نصب و استفاده این اطمینان را نسبت به کیفیت بالای محصولات ما نداشته باشید. قطعاً ما این نگرانی شما را درک می‌کنیم و برای ایجاد اطمینان و آرامش خاطر شما از خرید یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب، طرح گارانتی رضایت مشتری را در شرکت کارن راه‌اندازی کردیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از بخش سوالات متداول بهره مند شوید و همچنین پرسش های خود را با ما در میان بگذارید.

4.3/5 - (6 امتیاز)