نمایندگی های قفل الکترونیکی شرکت کارن

نمایندگی قفل دیجیتال کارن

با توجه به فعالیت‌های گسترده شرکت کارن در زمینه محصولات امنیتی و موفقیت این شرکت در زمینه کسب رضایت‌مندی کامل مشتریان و همچنین استقبال گسترده مردم عزیز در سراسر ایران از محصولات این شرکت، در صدد بر آمدیم تا نیروها و متخصصان خود را به کار گرفته و با ایجاد نمایندگی قفل دیجیتال در اکثر استان‌های کشور، جواب بخش اندکی از اعتماد شما عزیزان را داده و با ارائه تمامی امکانات از قبیل فروش، نصب و خدمات پس از فروش زیر نظر شرکت کارن، خیال شما را از بابت امنیت منزل و محل کار و یا محصول خریداری شده برای همیشه راحت نماییم.

با مراجعه به نمایندگی‌های شرکت کارن در سراسر ایران می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی درب منزل و یا محل کار خود نصب نموده و از خدمات و پشتیبانی فنی استثنایی این شرکت بهره‌مند شوید. تمام تلاش شرکت کارن ارائه خدمات 24 ساعته این محصولات بدون کوچکترین مشکل برای مشتریان عزیز در سراسر ایران می‌باشد.

نمایندگی قفل کارن

 

نمایندگی‌های شرکت کارن در سراسر ایران و همچنین خدمات و امکانات ارائه شده توسط آن‌ها، زیر نظر مستقیم این شرکت می‌باشد. لازم به ذکر است محصولات و خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی‌ها جهت رضایت‌مندی مشتریان عزیز، توسط این شرکت مورد ارزیابی قرار گرفته تا تمام مردم ایران عزیزمان به بهترین شکل ممکن از امکانات و قفل دیجیتال مورد نظر خود جهت تامین امنیت و آسایش استفاده نمایند.

گروه بازرگانی کارن با بیش از 15 سال سابقه درخشان در حوزه قفل دیجیتال در راستای بهبود و توسعه‌ی فروش و خدمات خود از اشخاص حقیقی و حقوقی دارای سوابق مرتبط یا غیر مرتبط در سراسر ایران دعوت به همکاری می‌نماید.

شرکت کارن، در نظر دارد جهت افزایش سطح دسترسی تمامی مردم عزیز ایران به خرید محصولات این شرکت با تمام امکانات و خدمات پس از فروش معتبر کارن کویر، نمایندگی فروش قفل دیجیتال، خدمات و سرویس‌های ویژه خود را به کلیه افراد حقوقی و حقیقی در اقصی نقاط ایران با شرایط ذیل واگذار ‌نماید:

شرایط مورد نیاز

خرید اولیه

تمامی نمایندگان رسمی شرکت کارن بایستی حداقل 4 محصول از کالاهای عرضه شده توسط شرکت (سامسونگ، یال، H-GANG، گیت من و …) خریداری نموده و آموزش‌های لازم را در خصـوص نحوه عملکرد و کلیات آن‌ها دیده باشند. شایان ذکر است انتخاب دو مورد از محصولات توسط شرکت کارن و دو مورد دیگر به انتخاب مشتری خواهد بود.

در مواردی که یک محصول خاص درخواست گردد متقاضی ملزم به خرید یک نمونه‌ی کامل از همان محصول خواهد بود.

نمایندگی قفل دیجیتال کارن

امکانات مورد نیاز نمایندگی

 • دارا بودن فضای مشخص و مفید کاری.
 • داشتن حداقل یک خط تلفن ثابت و حداقل یک خط تلفن همراه.
 • داشتن حداقل یک نیروی فروش و یک نیروی فنی که دارای تجربیات مرتبط بوده و آموزش‌های لازم را دیده باشند.

سابقه فعالیت نمایندگی فروش قفل دیجیتال

سابقه فعالیت در موضوعات مرتبط با محصولات شرکت کارن ملاک اخذ نمایندگی نبوده و تنها پشتکار در فروش مدرن و ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان برای شرکت کارن مهم می‌باشد.

خلاصه‌ای از شرح وظایف دفتر نمایندگی فروش قفل الکترونیکی هوشمند

 • حمایت از مشتریان مطابق ضوابط شرکت (کارن کویر) در طول مدت قرارداد.
 • تحقیقات میدانی بازار فروش در منطقه نمایندگی با توجه به دیدگاه‌های شرکت و اعلام نتایج.
 • مدیریت تبلیغات منطقه و اجرای مصوبات شرکت.
 • حضور فعال در تمامی برنامه‌های اجرایی، جلسات آموزشی، راهبردی و … که به صلاح دید شرکت برگزار می‌گردد.

قفل کارن

نکات مهم در مورد اخذ نمایندگی فروش قفل دیجیتال

 • مدت اعتبار مجوز نمایندگی توافقی بوده و تمدید قرارداد صرفاً منوط به تأیید شرکت «کارن کویر» است.
 • وجه ضمانت دریافت مجوز نمایندگی فروش قفل الکترونیکی هوشمند شرکت کارن برای مدت زمان فوق، مبلغ 200,000,000 ریال، معادل بیست میلیون تومان است که به صورت چک ضمانت دریافت می‌شود.
 • تمامی نمایندگان کارن موظف به تسویه حساب کامل نقدي ظرف مدت 15 روز پس از تحویل مي‌باشند.
 • تمامی نمایندگان فروش قفل الکترونیکی کارن تنها مجاز می‌باشند در حوزه‌ي نمایندگی خود اقدام به تبليغات و فروش محصولات نمايند و در صورتی که بنا به دلایلی ملزم به این کار باشد باید مجوز لازم را از این شرکت کسب کنند.
 • پس از دريافت نمايندگي، تسهيلاتی مانند كاتالوگ، بروشور و پوستر، تراكت تبليغاتي و ليست آخرین محصولات، جهت تسهيل امر فروش در اختيار نمايندگي قرار خواهد گرفت.

نمایندگی قفل دیجیتال

 

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی