آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

نمایندگی قفل الکترونیکی شرکت کارن

نمایندگی های قفل الکترونیکی شرکت کارن

نمایندگی قفل الکترونیکی شرکت کارن

با توجه به فعالیت های گسترده شرکت کارن در زمینه محصولات امنیتی و موفقیت این شرکت در زمینه کسب رضایتمندی کامل مشتریان و همچنین استقبال گسترده مردم عزیز در سراسر ایران از محصولات این شرکت، در صدد بر آمدیم تا نیروها و متخصصان خود را به کار گرفته و با ایجاد نمایندگی قفل الکترونیکی در اکثر استان های کشور، جواب بخش اندکی از اعتماد شما عزیزان را داده و با ارائه تمامی امکانات از قبیل فروش، نصب و خدمات پس از فروش زیر نظر شرکت کارن، خیال شما را از بابت امنیت منزل و محل کار و یا محصول خریداری شده برای همیشه راحت نماییم.

با مراجعه به نمایندگی های شرکت کارن در سراسر ایران می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی درب منزل و یا محل کار خود نصب نموده و از خدمات و پشتیبانی فنی استثنایی این شرکت بهره مند شوید. تمام تلاش شرکت کارن ارائه خدمات 24 ساعته این محصولات بدون کوچکترین مشکل برای مشتریان عزیز در سراسر ایران می باشد.

نمایندگی های شرکت کارن در سراسر ایران و همچنین خدمات و امکانات ارائه شده توسط آن ها، زیر نظر مستقیم این شرکت می باشد. لازم به ذکر است محصولات و خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی ها جهت رضایتمندی مشتریان عزیز، توسط این شرکت مورد ارزیابی قرارگرفته تا تمام مردم ایران عزیزمان به بهترین شکل ممکن از امکانات و قفل الکترونیکی مورد نظر خود جهت تامین امنیت و آسایش خود استفاده نمایند.

هرجای ایران که هستید با ما تماس بگیرید

ردیف

استان

نام نمایندگی قفل الکترونیکی

1

آذربایجان شرقی

فروشگاه آقاپور شاهگلی

2

اهواز

فروشگاه جمشیدی

3

گیلان

دفتر خدمات ساختمانی شاکری

4

خراسان رضوی

فروشگاه علمایی

5

یزد

قفل های الکترونیکی کارن-حسینی

6

آبادان-خرمشهر

کلینیک ساختمانی زیباساز

7

هرمزگان

نمایندگی قفل الکترونیکی کارن-دفتر ساختمانی تکوین

8

کرمان

فروشگاه نیاوران

9

قم

فروشگاه عسگری

10

کاشان

فروشگاه محمدی-یونسی

11

رفسنجان

فروشگاه گنجعلی خانی

12

اراک

فروشگاه خان محمدی

13

شهر کرد

فروشگاه رمضانی