آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

نمایندگی های قفل الکترونیکی شرکت کارن

نمایندگی های قفل الکترونیکی شرکت کارن

نمایندگی های مجاز فروش قفل الکترونیکی شرکت کارن

با توجه به فعالیت های گسترده شرکت کارن در زمینه قفل الکترونیکی و موفقیت این شرکت در زمینه کسب رضایتمندی کامل مشتریان و همچنین استقبال گسترده مردم عزیز در سراسر ایران از محصولات این شرکت، در صدد بر آمدیم تا نیروها و متخصصان خود را به کار گرفته و با ایجاد نمایندگی های مختلف در اکثر استان های کشور، جواب بخش اندکی از اعتماد شما عزیزان را داده و با ارائه تمامی امکانات از قبیل فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفل الکترونیکی زیر نظر شرکت کارن، خیال شما را از بابت امنیت منزل و محل کار و یا محصول خریداری شده برای همیشه راحت نماییم.

با مراجعه به نمایندگی های شرکت کارن در سراسر ایران می توانید قفل الکترونیکی مورد نظر خود را انتخاب و بر روی درب منزل و یا محل کار خود نصب نموده و از خدمات و پشتیبانی فنی استثنایی این شرکت بهره مند شوید. تمام تلاش شرکت کارن ارائه خدمات ۲۴ ساعته قفل الکترونیکی بدون کوچکترین مشکل برای مشتریان عزیز در سراسر ایران می باشد.

تمامی نمایندگی های شرکت کارن و خدمات و امکانات ارائه شده زیر نظر مستقیم این شرکت می باشد. لازم به ذکر است محصولات و خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های شرکت کارن جهت رضایتمندی مشتریان عزیز، توسط این شرکت مورد ارزیابی قرارگرفته تا تمام مردم ایران عزیزمان به بهترین شکل ممکن از امکانات و قفل الکترونیکی مورد نظر خود جهت تامین امنیت و آسایش خود استفاده نمایند.

هرجای ایران که هستید با ما تماس بگیرید…

ردیف

استان

نام نمایندگی

۱

آذربایجان شرقی

فروشگاه آقاپور شاهگلی

۲

اهواز

فروشگاه جمشیدی

۳

گیلان

دفتر خدمات ساختمانی شاکری

۴

خراسان رضوی

فروشگاه علمایی

۵

یزد

قفل های دیجیتال کارن-حسینی

۶

آبادان-خرمشهر

کلینیک ساختمانی زیباساز

۷

هرمزگان

دفتر ساختمانی تکوین

۸

کرمان

فروشگاه نیاوران

۹

قم

فروشگاه عسگری

۱۰

کاشان

فروشگاه محمدی-یونسی

۱۱

رفسنجان

فروشگاه گنجعلی خانی

۱۲

اراک

فروشگاه خان محمدی

۱۳

شهر کرد

فروشگاه رمضانی