معرفی قفل الکترونیکی کمد باشگاهی

قفل های الکترونیکی یکی از پرکاربردترین مدل های قفل های مورد استفاده در بسیاری از مکان ها می باشند که از تنوع بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. افرادی که به دنبال راهنمای خرید بی نظیرترین انواع قفل های الکترونیکی هستند، می توانند در مرحله ی اول، راجع به انواع قفل های مذکور، اطلاعاتی را به دست آورند انواع قفل الکترونیکی کمد باشگاهی، عبارتند از:

قفل های رمزی، قفل های کارتی، قفل های تشخیص چهره، قفل های اثر انگشت، قفل های آنلاین، قفل های آفلاین، قفل های موبایلی

قفل های الکترونیکی کمد باشگاهی، یکی از مدرن ترین مدل های قفل های مورد استفاده در بسیاری از مکان ها به شمار می آید که شما می توانید با نصب قفل الکترونیکی بر روی درب کمد باشگاهی خود، با خیال راحت به سالن باشگاه مراجعه نموده و ورزش مورد علاقه ی خود را، تمرین نمایید.

بنابراین با نصب قفل هوشمند کمد باشگاهی، می توانید اشیاء ارزشمند و وسایل شخصی خود را، بدون نگرانی در کمد باشگاه قرار دهید. امروزه مدیران بسیاری از باشگاه ها نیز به دنبال راهنمای خرید و نصب بهترین نوع قفل های هوشمند کمد باشگاهی هستند تا بتوانند امنیت لازم را در محیط کسب و کار خود، به وجود آورند. در سایر قسمت های مربوط به مقاله، می خواهیم راجع به قیمت قفل هوشمند کمد باشگاهی صحبت نماییم.

قفل الکترونیکی کمد باشگاهی

کاربرد قفل دیجیتال کمد باشگاهی

یکی از مهم ترین سوال هایی که ذهن بسیاری از خریداران قفل های الکترونیکی را به سوی خود جذب نموده، قیمت قفل دیجیتال کمد باشگاهی می باشد. توصیه می کنیم که قبل از آگاهی از قیمت قفل های الکترونیکی، راجع به کاربرد و موارد استفاده از این قفل ها، اطلاعات دقیقی را، به دست آورید.

 در حال حاضر استفاده از قفل های دیجیتال کمد باشگاهی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که مردم با علاقه مندی زیادی به دنبال ثبت نام در باشگاه های مختلف ورزشی هستند و دوست دارند تا وسایل شخصی خود را در کمد امن و مطمئنی قرار دهند. همچنین در نظر داشته باشید که قفل های دیجیتال کمد باشگاه از مقاومت بسیار زیادی در برابر شرایط مختلف، برخوردار هستند. اگر شما نیز مدیریت باشگاه ورزشی معروفی را بر عهده دارید، توصیه می شود که حتما خرید بهترین انواع قفل های دیجیتال کمد باشگاهی را، در اولویت های خود قرار دهید.

مدل های آنلاین قفل های دیجیتال کمد باشگاهی جهت تامین نیرو و انرژی خود، به برق شهری نیاز دارند و این امر در حالی است که مدل های آفلاین قفل های دیجیتال کمد باشگاهی، تحت شرایط مختلف، کارایی بی نظیری را دارند. مهمترین و اصلی ترین موارد استفاده از قفل های کمد باشگاهی، عبارتند از:

 • مناسب برای استفاده در باشگاه های فوتبال، فوتسال و والیبال
 • مناسب برای استفاده در باشگاه های ورزشی مربوط به دانشگاه ها و مدارس
 • استفاده در باشگاه های بدنسازی
قفل الکترونیکی کمد استخر

قفل هوشمند کمد باشگاه

مزیت های استفاده از قفل های الکترونیکی کمد باشگاهی

مهمترین عللی که سبب شده تا امروزه بسیاری از ورزشکاران و باشگاه های ورزشی، به دنبال راهنمای استفاده از قفل های هوشمند کمد باشگاهی باشند، مزایای مربوط به قفل های مذکور می باشد. شما نیز می توانید با در نظر گرفتن نقاط قوت مربوط به قفل های الکترونیکی، خرید این تجهیزات را، در اولویت های خود قرار دهید. مهمترین و بارزترین مزیت های مربوط به استفاده از قفل کمد باشگاهی، عبارتند از:

 • داشتن قیمت مناسب
 • داشتن گارانتی و ضمانت نامه
 • زیبا و طراحی شیک
 • مستحکم بودن قفل های مذکور
 • دارای آلارم بسیار هوشمند و بی نظیر
 • قابلیت مدیریت کمد ها توسط مدیریت باشگاه
 • قابلیت اتصال به موبایل و کامپیوتر
 • داشتن تنوع بسیار گسترده

آیتم های موثر بر قیمت قفل الکترونیکی کمد باشگاهی

قیمت قفل کمد باشگاهی در سال های اخیر به دلیل نوسانات اقتصادی، بسیار افزایش یافته است. البته توصیه می کنیم که قفل الکترونیکی مورد نیاز خود را، هم اکنون تهیه نمایید چرا که امکان افزایش قیمت قفل کمد باشگاهی، در روزهای اخیر نیز وجود دارد. لازم به ذکر می باشد که موارد بسیار متعددی در قیمت قفل های الکترونیکی، دخیل هستند. مهمترین آیتم های تاثیرگذار در قیمت قفل های دیجیتال کمد باشگاهی، عبارتند از: 

 1. نوع قفل های هوشمند کمد باشگاهی
 2. برند مربوط به قفل های هوشمند کمد باشگاهی
 3. فناوری مورد استفاده در طراحی و تهیه قفل های دیجیتال کمد باشگاهی
 4. گارانتی و ضمانت نامه های عرضه شده برای قفل های دیجیتال کمد باشگاهی
 5. هزینه های مربوط به نصب قفل های کمد باشگاهی
 6. تعداد قفل های مورد نیاز مشتریان

شرکت کارن برای تمام محصولات خود، گارانتی های بالای یک سال عرضه نموده و قیمت قفل هوشمند کمد باشگاهی شرکت خود را، بروز رسانی کرده است.

قفل کمد باشگاه

کمد باشگاه

برندهای معروف در زمینه طراحی قفل های هوشمند کمد باشگاهی

امروزه بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی به دنبال ساخت و عرضه باکیفیت ترین انواع قفل های دیجیتال کمد باشگاهی هستند که شما می توانید جهت بررسی مشخصات مربوط به قفل های الکترونیکی، از وب سایت شرکت پیش روی خود اقدام کرده و سپس خرید مدنظرتان را، شکل دهید. معروف ترین برندهای تولید کننده قفل های الکترونیکی، عبارتند از:

افرادی که دوست دارند مطالب بیشتری را در خصوص قیمت قفل کمد باشگاهی به دست آورند، می توانند از گزینه مشاوره رایگان خرید اقدام نموده و ارتباط لازم را با مشاوران فروش ما، برقرار نمایند. با خرید قفل کمد باشگاهی مورد نیاز خود از شرکت کارن کویر، می توانید از مزیت های قیمت به صرفه، تحویل بسیار سریع، نصب سریع ، پشتیبانی 24 ساعته، تضمین اصالت کالا برخردار شوید.

سوالات متداول قفل الکترونیکی کمد باشگاهی

برند سازنده قفل، جنس بدنه، آپشن های موجود در قفل و تعداد روش های دسترسی بر قیمت قفل الکترونیکی کمد باشگاهی موثر می باشد

قطعا خیلی از افرادی که در باشگاه های ورزشی ثبت نام می کنند، نگران آن هستند که وسایلشان را کسی ببرد. با نصب قفل الکترونیکی کمد باشگاهی خیال آن ها را راحت می کنید و باعث می شود مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید

معمولا قفل های دیجیتال کمد باشگاه های ورزشی و استخر ها دارای روش دسترسی رمز یا کارت می باشند

امتیازدهی