قیمت قفل مخفی درب ورودی

یکی از مهمترین پرسش هایی که ذهن بسیاری از خریدران قفل های مخفی را، به خود مشغول کرده است، قیمت مربوط به تجهیزات درب می باشد. شما می توانید جهت بررسی قیمت قفل مخفی درب ورودی، از وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و مطالب مورد نیازتان را، به دست آورید. همچنین فراموش نکنید که قیمت مربوط به قفل های مخفی با توجه به چند زبانه بودن آنها، با یکدیگر متفاوت می باشد. پیشنهاد می شود که در خرید قفل مخفی مورد نیاز خود، از هیچگونه هزینه ای دریغ نکرده و باکیفیت ترین قفل مخفی را، در سبد خرید خودتان، بیفزایید.

همچنین خریداران قفل مخفی می توانند قیمت های درج شده در شرکت ما را، با قیمت های سایر فروشگاه ها، مقایسه نموده و به ارزان بودن قفل های مخفی ما، پی ببرند. شما همچنین می توانید با خرید هم اکنون خود، از تخفیف های استثنایی و باور نکردنی بهره مند شده و قفل مورد نیاز خود را با قیمت کمتری، خریداری کنید.

معرفی قفل مخفی درب ورودی

می دانید که آخرین قیمت قفل مخفی درب ورودی، چقدر می باشد؟ آیا استفاده از قفل های مخفی در درب ورودی ساختمانهای مسکونی، مزیت هایی را به دنبال دارد؟

امنیت ساختمان های مسکونی از اهمیت بسیار بی نظیری برخوردار می باشد چرا که بسیاری از سارقین جهت ورود به ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی از طریق درب ورودی اقدام می کنند. به همین دلیل نیز توصیه می شود که از امن ترین انواع قفل های درب ورودی استفاده کنید. استفاده از قفل مخفی درب ورودی بدون شک یکی از مهمترین راه های مربوط به جلوگیری از سرقت منزل می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که قفل مورد استفاده در درب ورودی ساختمان ها، بایستی متمایزتر و متفاوت تر باشد.

شما می توانید علاوه بر قفل مخفی ، قفل های بسیار متعددی را نیز در ویترین فروشگاه های اینترنتی مورد مشاهده قرار دهید که هر یک از آنها مشخصات منحصر به فردی را به خود، اختصاص داده اند که از محبوب ترین آنها می توان به قفل های الکترونیکی، رمزی، چهره ای و غیره اشاره داشت.

دیگر وقت آن رسیده است که با خرید و نصب بهترین و باکیفیت ترین قفل مخفی درب ورودی در آپارتمان و ساختمان مسکونی خود، امنیت لازم را در محل زندگی خود و خانواده تان، به وجود آورید. همچنین می توانید مدل های مختلف قفل های مخفی را، با یکدیگر مقایسه نموده و یکی از بهترین انواع این تجهیزات مدرن را، تهیه و خریداری کنید. شما می توانید جهت بررسی بروزترین قیمت قفل مخفی درب ورودی، مطالب عرضه شده در این وب سایت را، تا انتها مطالعه نمایید.

معرفی قفل مخفی درب ورودی

قفل مخفی درب ورودی

مزیت های مربوط به استفاده از قفل های مخفی درب ورودی

بسیاری از مردم به دنبال کسب بروزترین اطلاعات در خصوص قیمت قفل مخفی درب ورودی هستند تا بتوانند با توجه به قدرت مالی و پولی که در اختیار دارند، یکی از مقاوم ترین انواع قفل های مخفی را تهیه نمایند. البته پیشنهاد می کنیم که قبل از آگاهی از قیمت مربوط به قفل مخفی ، راجع به مزیت های مربوط به قفل مذکور، اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

 اصلی ترین مزایای مربوط به استفاده از قفل های مخفی درب ورودی، عبارتند از:

 • نصب و استفاده از قفل های مخفی بسیار آسان می باشد.
 • شما می توانید متنوع ترین انواع قفل های مخفی را در بازار مورد مشاهده قرار دهید.
 • امنیت مربوط به قفل های مخفی بسیار بالا است.
 • شرایط نگهداری از قفل های مخفی بالا است.
 • عمر مفید مربوط به قفل های مخفی، طولانی و بلند مدت می باشد.
 • بسیاری از قفل های مخفی، گارانتی و ضمانت نامه  بلند مدتی را دارند.
 • امکان باز گشودن قفل های مخفی به هیچ وجه وجود ندارد.

جهت نصب و استفاده از بهترین مدل قفل مخفی ، می توانید قفل های مخفی موجود در بازار را با یکدیگر مورد مقایسه قرار داده و سپس یکی از مناسب ترین انواع این تجهیزات امنیتی را سفارش داده و آن را در درب ساختمان مسکونی خود، مورد نصب قرار دهید.

شکل مغزی قفل مخفی درب

نمای قفل مخفی

راهنمای خرید بهترین و مقاوم ترین قفل مخفی درب ورودی 

جهت بررسی قیمت قفل مخفی درب ورودی و خرید قفل دیجیتال، می توانید از وب سایت شرکت کارن کویر اقدام نموده و با دقت بالایی محصولات عرضه شده در شرکت مذکور را، مورد بررسی قرار دهید. شرکت یاد شده یکی از معتبرترین کمپانی ها در زمینه عرضه انواع قفل مخفی می باشد که با داشتن نشان نماد الکترونیکی، توانسته است خشنودی بسیاری از مشتریان و کاربران را، به سوی خود جذب نماید.

 اگر شما هم به دنبال ایجاد امنیت بالا در ساختمان مسکونی خود هستید، بهتر است که فرصت شگفت انگیز پیش روی خود را، از دست نداده و همین حالا اقدامات مورد نیاز را، جهت خرید قفل مخفی، انجام دهید. البته می توانید قبل از خرید مد نظرتان، راجع به قیمت قفل مخفی درب ورودی ، اطلاعات کامل و دقیقی را به دست آورید.

شما همچنین می توانید جهت نصب قفل مخفی مدنظرتان، از همکاران ما کمک بخواهید و به بهترین شکل ممکن، قفل خریداری شده را، مورد نصب و استفاده قرار دهید. پیشنهاد می کنیم که آدرس مربوط به محل تحویل قفل مخفی سفارشی خود را، با دقت وارد نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارش تان را تحویل بگیرید.

بهترین قفل مخفی درب ورودی 

قفل مقاوم درب ورودی

آیتم های موثر در قیمت قفل مخفی درب ورودی 

قیمت قفل مخفی درب ورودی با توجه به آیتم های متعددی که دارد، دائما در حال تغییر می باشد. مهمترین پارامترهای موثر در قیمت قفل مخفی درب ورودی، عبارتند از:

 • نوع قفل مخفی مربوط به درب ورودی ساختمان
 • هزینه های مربوط به نصب قفل های مخفی
 • طراحی و برند مربوط به قفل های مخفی
 • هزینه های ارسال سفارش

امکان افزایش قیمت قفل مخفی درب ورودی، در روزهای آینده وجود دارد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که خرید مدنظر خود را، هم اکنون انجام دهید تا بتوانید قفل مخفی مورد نیاز خود را، با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کرده و آن را با آرامش خاطر بالایی، در درب ورودی آپارتمان خود، مورد نصب قرار دهید.  

سوالات متداول قیمت قفل مخفی درب ورودی

قفل های ضد سرقتی که دارای چندین زبانه هستند.

ابعاد ریلی باید به صورت ۵۰ در ۵۰ باشد و استفاده از تسمه هایی که مقطعی برابر با ۲۰ در ۵ دارند.

شما می توانید برای بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده و قفل های خارجی مانند محوطه های پارکینگ از قفل مخفی استفاده نمایید.

امتیازدهی