قفل دیجیتال مناسب درب فایبر گلاس

همانطور که می دانید درب های فایبر گلاس یکی از انواع درب های ساختمانی هستند که در مکان های مختلف در داخل و یا بیرون ساختمان نصب می شوند. برای حفظ امنیت بیشتر این درب ها ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم از قفل های هوشمند و یا دیجیتال استفاده کنید. در این مطلب از سایت کارن با قفل دیجیتال مناسب درب فایبر گلاس به طور کامل آشنا خواهید شد.

شکل ظاهری درب های ساختمانی مدل فایبر گلاس شبیه به درب های چوبی می باشد. این مدل از درب ها به صورت یک لنگه، دولنگه با مدل های ساده یا به صورت ترکیبی با شیشه طراحی می شوند. ما با تا پایان این مطلب همراه باشید تا با خصوصیات قفل های دیجیتال مناسب درب های فایبر گلاس بیشتر آشنا شوید.

انتخاب قفل دیجیتال برای درب های فایبر گلاس

اگر قصد دارید بر روی درب های فایبر گلاس از قفل های دیجیتال و یا هوشمند استفاده کنید باید در هنگام انتخاب و خرید قفل دیجیتال برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. اغلب افراد بر این باور هستند برای استفاده از قفل هوشمند باید حتما یک درب گران قیمت و یا درب ضد سرقت داشته باشند اما این یک تصور نادرست است چرا که می توانید از قفل های هوشمند بر روی تمامی درب ها استفاده کنید.

شما عزیزان همچنین می توانید بر روی درب های فایبر گلاس نیز از قفل های دیجیتالی استفاده کنید این مدل از درب ها علاوه بر ظاهری منحصر به فرد از جنس بسیار مقاومی برخوردار هستند. از این رو اگر به درب ورودی ساختمان و یا منزل نیاز دارید بهترین انتخاب برای شما درب چوبی از جنس فایبر گلاس می باشد. با گفتن این مطالب شاید این سوال برای شما به وجود آید علت استفاده از قفل دیجیتال بر روی درب های فایبر گلاس چیست؟

و یا خصوصیات قفل های دیجیتال به چه صورت است؟ در پاسخ به این سوالات باید بیان کرد قفل های دیجیتالی خصوصیات منحصر به فردی را به همراه دارند که از ویژگی های این مدل از قفل ها می توان به نصب آسان، سیستم کنترل از راه دور، روش های دسترسی متنوع، ضد سرقت بودن، افزایش امنیت، قیمت مناسب و… اشاره کرد. با توجه به این ویژگی ها بهتر است برای اطمینان خاطر و عدم ورود سارقین از قفل های هوشمند استفاده کنید.

قفل دیجیتال درب

قفل دیجیتال درب فایبر گلاس

اهمیت استفاده از قفل دیجیتال برای درب فایبر گلاس

اهمیت استفاده از این مدل قفل ها در واقع در امکاناتی است که این قفل ها در اختیار شما قرار می دهند. به طور کلی می توان گفت هیچ قفلی امنیت قفل های هوشمند را ندارد و نمی توانید سهولت کار با قفل دیجیتال را برای شما به ارمغان بیاورد.

در واقع قفل دیجیتال درب فایبر گلاس این امکان را برای شما فراهم می کند با استفاده از تلفن همراه در هر کجا که هستید بتوانید درب محل کار و یا منزل با باز و یا بسته نمایید. در ادامه با اهمیت استفاده از قفل دیجیتال برای درب های فایبر گلاس آشنا خواهید شد:

 • روش های دسترسی متنوع قفل دیجیتال اعم از اثر انگشتی، کنترل از راه دور توسط تلفن همراه، کارتی، رمزی، تشخیص چهره و…
 • امنیت مناسب قفل های دیجیتال
 • عملکرد اسان و راحت 
 • طراحی خاص و منحصر به فرد
 • حفظ حریم خصوصی کاربران 
 • مجهز به سیستم آلارم هشدار
 • مجهز به قفل اتوماتیک و کودک
 • رمز های امنیتی قفل دیجیتال
قفل دیجیتال درب فایبر گلاس

اهمیت استفاده از قفل دیجیتال درب فایبر گلاس

آشنایی با ویژگی های درب فایبر گلاس

قبل از انتخاب قفل دیجیتال مناسب درب فایبر گلاس بهتر است با تمامی خصوصیات و ویژگی های درب های فایبر گلاس به طور کامل آشنا باشید. این مدل از درب ها خصوصیات منحصر به فردی را به همراه دارند. در ادامه با ویژگی های درب فایبر گلاس آشنا خواهید شد:

 • درب های فایبر گلاس از جنس بسیار مقاومی برخوردار هستند اگر به درب داخلی برای ورودی ساختمان نیاز دارید بهترین گزینه برای شما این مدل از درب ها می باشد.
 • در ساخت این مدل از درب ها از پوشش چند لایه به صورت درب های کامپوزیتی، داشتن هسته مرکزی و تقویت شده با فیبر استفاده شده است. درب های فایبر گلاس امنیت بالایی را برای ساکنان فراهم می کند.
 • این درب ها ضد اّب، رطوبت، و ضد خوردگی هستند.
 • درب های فایبر گلاس بسیار سبک هستند و انواع مختلفی دارند.
 • از قفل های دیجیتال به راحتی می توانید بر روی این درب ها استفاده کنید.

نکات طلایی خرید قفل دیجیتال برای درب های فایبر گلاس

اگر قصد دارید برای درب های فایبر گلاس از قفل های هوشمند استفاده کنید باید در هنگام خرید و انتخاب قفل دیجیتال مناسب درب فایبر گلاس برخی نکات را در نظر داشته باشید. تا هزینه ای که بابت خرید این محصول می پردازید مقرون به صرفه و مناسب باشد.

مدل های قفل دیجیتال متنوع می باشد از این رو در هنگام خرید باید نیاز و انتظارات خود را از قفل دیجیتال مشخص کنید. در ادامه با نکات طلایی برای خرید قفل الکترونیکی درب فایبر گلاس آشنا خواهید شد:

 • توجه داشته باشید کدام مدل قفل دیجیتال برای درب های فایبر گلاس مناسب می باشد.
 • خصوصیات و  آپشن های قفلی که خریداری می کنید را به خوبی بررسی کنید. در واقع باید امکانات و خواسته های خود را از قفل هوشمند مشخص کنید.
 • قفل دیجیتالی که خریداری می کنید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
 • برای خرید قفل هوشمند به فروشگاه های معتبر و شناخته شده مراجعه کنید.
 • بهتر است قفلی که خریداری می کنید به سیستم کنترل از راه دور و همچنین روش های دسترسی متنوع مجهز باشد.
خرید قفل دیجیتال درب فایبر گلاس

نکات مهم خرید قفل دیجیتال درب فایبر گلاس

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با قفل دیجیتال مناسب درب فایبر گلاس به طور کامل آشنا شدید. همانطور که می دانید درب های فایبر گلاس یکی از انواع درب های ساختمانی هستند که در مکان های مختلف در داخل و یا بیرون ساختمان نصب می شوند. برای حفظ امنیت بیشتر این درب ها ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم از قفل های هوشمند و یا دیجیتال استفاده کنید.

سوالات متداول قفل دیجیتال مناسب درب فایبر گلاس

 1. اهمیت استفاده از قفل دیجیتال برای درب فایبر گلاس به چه صورت است؟
  روش های دسترسی متنوع قفل دیجیتال اعم از اثر انگشتی، کنترل از راه دور توسط تلفن همراه، کارتی، رمزی، تشخیص چهره و…، امنیت مناسب قفل های دیجیتال، طراحی خاص و منحصر به فرد، مجهز به سیستم آلارم هشدار، مجهز به قفل اتوماتیک و کودک و…
 2. ویژگی های درب فایبر گلاس به چه صورت است؟
  درب های فایبر گلاس از جنس بسیار مقاومی برخوردار هستند اگر به درب داخلی برای ورودی ساختمان نیاز دارید بهترین گزینه برای شما این مدل از درب ها می باشد. در ساخت این مدل از درب ها از پوشش چند لایه به صورت درب های کامپوزیتی، داشتن هسته مرکزی و تقویت شده با فیبر استفاده شده است. درب های فایبرگلاس امنیت بالایی را برای ساکنان فراهم می کند. این درب ها ضد اّب، رطوبت، و ضد خوردگی هستند.
 3. نکات طلایی خرید قفل دیجیتال برای درب های فایبر گلاس به چه صورت است؟
  توجه داشته باشید کدام مدل قفل دیجیتال برای درب های فایبر گلاس مناسب می باشد. برای خرید قفل هوشمند به فروشگاه های معتبر و شناخته شده مراجعه کنید. بهتر است قفلی که خریداری می کنید به سیستم کنترل از راه دور و همچنین روش های دسترسی متنوع مجهز باشد.
امتیازدهی