آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال ضد حریق

قفل دیجیتال ضد حریق

قفل دیجیتال ضد حریق

در آتش سوزی ها معمولا اولین نقطه ای که به سمت آن حرکت می کنیم درب ورودی ساختمان می باشد. بسیاری از قفل ها در دمای نسبتا بالا، کارایی خود را از دست می دهد و باعث گیر کردن درب ورودی و به خطر افتادن جان کاربران می شوند. همچنین ورود افراد آتش نشانی به داخل خانه نیز با مشکلات فراوانی رو به رو می شود. به همین دلیل تولیدکنندگان بزرگ صنعت قفل برای این موضوع چاره ای اندیشیدند و با تولید قفل دیجیتال ضد حریق ، گام بزرگی در محافظت از کاربران در هنگام آتش سوزی برداشته اند.

بدنه بسیار مقاوم در هنگام آتش سوزی

با افزایش تکنولوژی های ریخته گری و متالورژی، اکثر قفل های دیجیتال با مواد ویژه و با ساختار بدنه قوی و الیاف شیشه‌ای مستحکم ریخته‌گری شده و الیاف شیشه تحمل دمای 1000 درجه سانتی‌گراد را دارد. همچنین این قفل عایق بوده و حرارت را از خود عبور نمی‌دهد. به همین دلیل بعد از آتش‌سوزی می‌توان از قفل دیجیتال ضدحریق استفاده کرد.

قفل دیجیتال ضد حریق

سیستم هشدار حریق در قفل دیجیتال ضد حریق

در صورت بـروز آتش‌سوزی آلارم این محصولات به صدا درآمـده و بـه شما هشدار می‌دهد. صدای هشدار قفل بسیار بالاست و در مراحل اولیه آتش سوزی شما را آگاه می نماید تا با فرصت بیشتری تز محل حادثه خارج شوید. لازم به ذکر در برخی از این قفل های دیجیتال، جهت خروج راحت تر در این شرایط، قفل به صورت هوشمند، درب را به صورت اتوماتیک باز می نماید .

قفل دیجیتال گیت من مدل V300-FH کارتی و رمزی مجهز به زبانه هوک

برندهای معتبر قفل دیجیتال ضد حریق

از برندهای معتبر قفل دیجیتال ضدحریق که در برابر حرارت بالا و آتش سوزی مقاوم می باشد می توان به برندهای گیت من و یال که هر دو عضو گروه بزرگ و بین المللی ASSA ABLOY سوئد می باشد، اشاره نمود.

گذاشتن نظر