قفل دیجیتال ضد حریق

در آتش‌سوزی‌ها معمولا اولین نقطه‌ای که به سمت آن حرکت می‌کنیم درب ورودی ساختمان می‌باشد. بسیاری از قفل‌ها در دمای نسبتا بالا، کارایی خود را از دست می‌دهد و باعث گیر کردن درب ورودی و به خطر افتادن جان کاربران می‌شوند. همچنین ورود افراد آتش‌نشانی به داخل خانه نیز با مشکلات فراوانی رو به رو می‌شود. به همین دلیل تولیدکنندگان بزرگ صنعت قفل برای این موضوع چاره‌ای اندیشیدند و با تولید قفل دیجیتال ضد حریق، گام بزرگی در محافظت از کاربران هنگام آتش‌سوزی برداشته‌اند.

بدنه بسیار مقاوم در هنگام آتش‌سوزی

با افزایش تکنولوژی‌های ریخته‌‌گری و متالوژی، اکثر قفل‌های دیجیتال با مواد ویژه و با ساختار بدنه قوی و الیاف شیشه‌ای مستحکم ریخته‌گری شده و الیاف شیشه تحمل دمای 1000 درجه سانتی‌گراد را دارد. همچنین این قفل عایق بوده و حرارت را از خود عبور نمی‌دهد. به همین دلیل بعد از آتش‌سوزی می‌توان از قفل دیجیتال ضدحریق استفاده کرد.

قفل دیجیتال ضد حریق

سیستم هشدار حریق در قفل دیجیتال ضد حریق

در صورت بـروز آتش‌سوزی آلارم این محصولات به صدا درآمـده و بـه شما هشدار می‌دهد. صدای هشدار قفل بسیار بالاست و در مراحل اولیه آتش سوزی شما را آگاه می‌نماید تا با فرصت بیشتری از محل حادثه خارج شوید. لازم به ذکر در برخی از این قفل‌های دیجیتال، جهت خروج راحت‌‌تر در این شرایط، قفل به صورت هوشمند، درب را به صورت اتوماتیک باز می‌نماید .

قفل دیجیتال گیت من مدل V300-FH کارتی و رمزی مجهز به زبانه هوک

برندهای معتبر قفل دیجیتال ضد حریق

از برندهای معتبر قفل دیجیتال ضدحریق که در برابر حرارت بالا و آتش‌سوزی مقاوم می‌باشد می‌توان به برندهای گیت من و یال که هر دو عضو گروه بزرگ و بین المللی ASSA ABLOY سوئد می‌باشد، اشاره نمود.