قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط

همانطور که می دانید امروزه یکی از بهترین قفل ها برای حفظ امنیت بیشتر بدون شک قفل الکترونیکی و یا قفل هوشمند می باشد. برای امنیت بیشتر درب حیاط منزل و یا محل کار خود بهتر است از قفل الکترونیکی رمزدار استفاده کنید. در این مطلب از سایت کارن با قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط به طور کامل آشنا خواهید شد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب قفل الکترونیکی مناسب درب حیاط

شاید این سوال هم در ذهن شما عزیزان به وجود بیاید که بهترین قفل درب حیاط کدام است؟ این موضوع امروزه برای افرادی که قصد دارند برای درب حیاط از بهترین قفل هوشمند استفاده کنند بسیار مطرح می شود. ایمنی مناسب قفل درب حیاط  بدون شک تاثیر ویژه ای در امنیت و راحتی بیشتر ساکنان یک ساختمان و یا اداره خواهد داشت.

قفل های الکترونیکی و یا هوشمند امروزه بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته اند. چرا که سیستم و تکنولوژی به کار رفته در این مدل از قفل ها بسیار پیشرفته و مناسب می باشد. بهتر است برای انتخاب قفل رمزی درب حیاط توجه کافی داشته باشید قفلی که انتخاب می کنید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. به طور کلی می توان گفت انتخاب قفل هوشمند مناسب برای ایمنی درب حیاط بسیار مهم و ضروری می باشد.

انتخاب قفل الکترونیکی مناسب درب حیاط

قفل الکترونیکی برای درب حیاط

بررسی بهترین قفل درب حیاط

مدل و اقسام قفل های درب حیاط متنوع می باشد. بدون شک یکی از بهترین قفل ها، قفل دیجیتال درب حیاط می باشد. قفل های الکترونیکی و یا هوشمند محبوب ترین و پرکاربردترین قفل ها محسوب می شوند. چرا که استفاده از این مدل قفل ها بسیار ساده می باشد همچنین قیمت خرید قفل های الکترونیکی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

همانطور که می دانید امروزه دیگر نمی توان برای داشتن امنیت مناسب از قفل های مکانیکی استفاده کرد. از این رو قفل های الکترونیکی جایگزین قفل های مکانیکی و قدیمی شده اند. سیستم به کار رفته در این مدل از قفل ها بسیار امن و پیشرفته می باشد. قفل های الکترونیکی با مزایای فوق العاده ای که به همراه دارند در بین بیشتر افراد بسیار محبوب می باشند.

معرفی انواع قفل الکترونیکی مناسب درب

با خصوصیات قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط به طور کامل آشنا شدید. مدل و انواع قفل الکترونیکی متنوع می باشد. با توجه به نیاز خود می توانید به راحتی از مدل های قفل الکترونیکی مناسب درب استفاده کنید. در ادامه با انواع قفل الکترونیکی مناسب درب به طور کامل آشنا خواهید شد:

 • قفل بیومتریک، سیستم دسترسی در این مدل از قفل ها از طریق تشخیص اثر انگشت، کف دست و… صورت می گیرد.
 • قفل های رمزدار، همانطور که از نامش پیداست سیستم دسترسی در این قفل ها از طریق صفحه کلید رمزدار انجام می شود.
 • کارتی، برای ورود و دسترسی برای باز کردن درب حیاط از کارت های مخصوص استفاده می شود.

قفل های بیومتریک و رمزدار امروزه جزو بهترین قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط محسوب می شوند. با استفاده از این مدل قفل ها بدون شک امنیت و راحتی مناسب برای شما عزیزان فراهم می شود.

قفل الکترونیکی درب حیاط

انواع قفل الکترونیکی مناسب درب

ویژگی های قفل الکترونیکی رمزدار

با خصوصیات و انواع قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط به طور کامل آشنا شدید. اگر قصد دارید از این مدل قفل ها برای امنیت بیشتر درب حیاط استفاده کنید باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. در ادامه با ویژگی های قفل الکترونیکی رمزدار آشنا خواهید شد:

دسترسی آسان بدون هیچ گونه مشکل

همانطور که می دانید سیستم دسترسی قفل های مکانیکی از طریق کلید انجام می شود از این رو بیشتر افراد نگران فراموش کردن و یا گم شدن کلید های خود می باشند. برای جلوگیری از این مشکل و داشتن اطمینان خاطر بهتر است از قفل های الکترونیکی و یا هوشمند استفاده کنید.

در واقع این مدل از قفل ها جایگزین قفل های مکانیکی قدیمی شده اند. تکنولوژی به کار رفته در قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط به گونه ای است که امکان هک شدن و برخی مشکلات دیگر وجود نخواهد داشت.

مقاومت بالا قفل های الکترونیکی

همانطور که می دانید درب حیاط در برابر شرایط آب و هوایی بیرون از منزل قرار دارد. از این رو کیفیت قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط باید به گونه ای باشد که در برابر شرایط آب و هوایی از قبیل رطوبت و… مقاومت بالایی را به همراه داشته باشد.

چرا که در صورت نداشتن مقاومت کافی بدون شک در کمترین زمان قفل الکترونیکی و یا هوشمند دچار فرسودگی خواهد شد. تیم مجرب کارن به شما عزیزان پیشنهاد می کند اگر قصد دارید از قفل الکترونیکی برای درب حیاط استفاده کنید بهتر است قفلی را خریداری کنید که مقاومت و کیفیت بالایی را به همراه داشته باشد.

مقاومت قفل های الکترونیکی

بررسی مقاومت قفل های الکترونیکی

قابلیت استفاده از تلفن همراه

با استفاده از گوشی خود به راحتی می توانید ورود و خروج افراد را به خوبی کنترل کنید. از بهترین خصوصیات قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط می توان به قابلیت استفاده از تلفن همراه اشاره کرد. با استفاده از این قابلیت راحتی مناسبی برای کاربران ایجاد شده است. در نظر داشته باشید در ابتدا برای دسترسی به این سیستم باید نرم افزار های مخصوصی را بر روی گوشی خود نصب کنید. این سیستم مزایای منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است.

نکات مهم برای انتخاب قفل هوشمند درب حیاط

با ویژگی های قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط به طور کامل آشنا شدید. اگر درب ورودی حیاط در معرض رفت و آمد زیادی قرار دارد توجه داشته باشید باید بهترین قفل هوشمند را خریداری کنید. قفل های الکترونیکی و یا هوشمند باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهند شد چرا که این مدل از قفل ها نیازی به تنظیمات دوره ای ندارند. در ادامه با نکات مهم برای انتخاب قفل هوشمند درب حیاط آشنا خواهید شد:

 • در نظر داشتن قیمت قفل الکترونیکی
 • کیفیت و جنس مناسب قفل
 • در نظر داشتن نوع قفل هوشمند
 • کیفیت مناسب زبانه و مغزی قفل
 • ضمانت و خدمات پس از فروش
قفل هوشمند مناسب درب

نکات الزامی برای انتخاب قفل هوشمند

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با خصوصیات و انواع قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط به طور کامل آشنا شدید. امروزه یکی از بهترین قفل ها برای حفظ امنیت بیشتر بدون شک قفل الکترونیکی و یا قفل هوشمند می باشد. ایمنی مناسب قفل  درب حیاط بدون شک تاثیر ویژه ای در امنیت و راحتی بیشتر ساکنان یک ساختمان و یا اداره خواهد داشت. قفل های الکترونیکی و یا هوشمند امروزه بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته اند.

سوالات متداول قفل الکترونیکی رمزدار درب حیاط

 1. نکات مهم برای انتخاب قفل هوشمند درب حیاط به چه صورت است؟
  در نظر داشتن قیمت قفل الکترونیکی، کیفیت و جنس مناسب قفل، در نظر داشتن نوع قفل هوشمند، کیفیت مناسب زبانه و مغزی قفل، ضمانت و خدمات پس از فروش.
 2. انواع قفل الکترونیکی مناسب درب به چه صورت است؟
  قفل بیومتریک، سیستم دسترسی در این مدل از قفل ها از طریق تشخیص اثر انگشت، کف دست و… صورت می گیرد. قفل های رمزدار، همانطور که از نامش پیداست سیستم دسترسی در این قفل ها از طریق صفحه کلید رمزدار انجام می شود. کارتی، برای ورود و دسترسی برای باز کردن درب حیاط از کارت های مخصوص استفاده می شود.
 3. ویژگی های قفل الکترونیکی رمزدار به چه شکل می باشد؟
  دسترسی آسان بدون هیچ گونه مشکل، قابلیت استفاده از تلفن همراه، مقاومت بالا قفل های الکترونیکی.
امتیازدهی