قفل اثر انگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT

استفاده از قفل اثر انگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT بسیار راحت است. این قفل اثر‌ انگشتی روی هر دربی که نصب شده باشد، می‌توانید با استفاده از گوشی‌های هوشمند و یک نرم‌افزار سازگار با قفل و قابل نصب روی گوشی، کلید مجازی، کد و یا حتی اثر انگشت آن‌را باز کنید. سازندگان این قفل اثر انگشتی پیشرفته در مورد محصول خود می‌گویند: اثر انگشت همه ما منحصر به فرد است و هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌را از شما بدزد.

سنسور تشخیص اثر انگشت این قفل پیشرفته از حس‌گرهای ضد خش، ضد گرد و غبار و ضد آب برخوردار است و باز کردن آسان و امن قفل را سبب می‌شود. تا 95 عدد اثر انگشت می‌تواند در این قفل ثبت شود. شناسایی اثر انگشت در کمتر از 0.5 ثانیه رخ می‌دهد و این ویژگی برای کودکان و سالمندان بسیار مفید است.

قفل اثرانگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT

کنترل بلوتوثی قفل اثر انگشتی Ultraloq

گوشی هوشمند شما می‌تواند نقش کلید را برایتان بازی کند و فقط با استفاده از برنامه Ultraloq روی گوشی خود می‌توانید این قفل را باز کنید. Ultraloq UL3 BT، از بلوتوث کم‌ مصرف استفاده می‌کند و این بدان معنی است که در صورت رفتن برق و یا قطع اینترنت نیز باز هم قفل Ultraloq به‌ خوبی کار خواهد کرد. رمز عبور Anti-peep تضمین می‌کند که غریبه‌ها نمی‌توانند با نگاه به صفحه کلید شما در هنگامی که در حال وارد کردن رمز عبور خود هستید به آن پی ببرند.

3 کلید مکانیکی اضطراری نیز برای روز مبادا طراحی شده است. یک سوراخ کلید در پایین قفل تعبیه شده است. برای باز کردن این قفل اثر انگشتی پیشرفته لازم نیست نرم‌افزار مربوطه را باز کنید، فقط کافی است روی گوشی خود دو بار ضربه بزنید، حتی زمانی که آن در جیب شما قرار دارد، عمل می‌کند. 3 عدد باتری قلمی AA اجازه 8 هزار بار استفاده از این قفل را  به شما می‌دهد.