آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل اثرانگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT

قفل اثرانگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT

قفل اثرانگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT

استفاده از قفل اثرانگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT بسیار راحت است. این قفل اثر‌انگشتی بر روی هر دربی که نصب شده باشد، می‌توانید با استفاده از گوشی‌های هوشمند و یک نرم‌افزار سازگار با قفل و قابل نصب بر روی گوشی، کلید، کد و یا حتی اثر انگشت آن را باز کنید. سازندگان این قفل اثرانگشتی پیشرفته در مورد محصول خود می‌گویند: اثر انگشت همه ما منحصر به فرد است و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از شما بدزدد.

قابلیت تشخیص اثر انگشت پیشرفته این قفل اثرانگشتی پیشرفته از حس‌گرهای ضد خش، ضد گرد و غبار و ضد آب برخوردار است و باز کردن آسان و امن قفل را سبب می‌شود. تا ۹۵ عدد اثر انگشت می‌تواند در این قفل ثبت شود. شناسایی اثر انگشت در کمتر از ۰٫۵ ثانیه رخ می‌دهد و این ویژگی برای کودکان و سالمندان بسیار مفید است.

قفل اثرانگشتی پیشرفته Ultraloq UL3 BT

گوشی هوشمند شما می‌تواند نقش کلید را برایتان بازی کند و فقط با استفاده از برنامه Ultraloq بر روی گوشی خود می‌توانید این قفل را باز کنید. Ultraloq UL3 BT، از بلوتوث کم‌ مصرف استفاده می‌کند و این بدان معنی است که در صورت رفتن برق و یا قطع اینترنت نیز باز هم قفل Ultraloq به‌ خوبی کار خواهد کرد. رمز عبور Anti-peep تضمین می‌کند که غریبه‌ها نمی‌توانند با نگاه به صفحه کلید شما در هنگامی که در حال وارد کردن رمز عبور خود هستید به آن پی ببرند.

۳ کلید مکانیکی نیز برای روز مبادا طراحی شده است. یک سوراخ کلید در پایین قفل تعبیه شده است. برای باز کردن این قفل اثرانگشتی پیشرفته لازم نیست نرم‌افزار مربوطه را باز کنید، فقط کافی است بر روی گوشی خود دو بار ضربه بزنید، حتی زمانی که آن در جیب شما قرار دارد، عمل می‌کند. ۳ باتری AA اجازه ۸ هزار بار استفاده از این قفل را می‌دهد.

گذاشتن نظر