سیستم ضد سرقت در قفل دیجیتال YALE

قفل دیجیتال YALE (یال) به‌عنوان برترین و پرفروش‌ترین برند قفل و یراق آلات زیر نظر کمپانی بزرگ ASSA ABLOY سوئد، امنیت و زیبایی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهد. علاوه بر کشور سوئد در ایتالیا، اسپانیا، کره جنوبی و چین تولید می‌شود. تمامی محصولات این شرکت از کیفیت تولید بسیار بالا، امنیت فوق‌العاده و طراحی جذاب برخوردار می‌باشند.

در حال حاضر این برند محصولاتی را روانه بازار می‌نماید که دارای سیستم‌های امنیتی پیشرفته‌ای می‌باشند. یکی از این سیستم‌های پیشرفته «سیستم ضد سرقت» است که از ورود غیرمجاز سارقان و افراد ناشناس جلوگیری می‌کند. با نصب این نوع قفل‌ها با خیالی آسوده می‌توانید از زندگی زیبایتان در کنار اعضای خانواده لذت ببرید.

سیستم ضد سرقت در قفل دیجیتال YALE

سیستم ضد سرقت در قفل دیجیتال YALE به این صورت عمل می‌کند که در صورت وارد نمودن رمز غیرمجاز به دستگاه، به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل، آلارم آن به صدا درآمده و سیستم ورود هم به صورت کامل قفل می‌شود و امکان وارد نمودن رمز، کارت یا اثر انگشت را نمی‌دهد. آلارم هشدار با صدای بسیار بلند که باعث خبردار شدن اطرافیان و همسایگان می‌شود، به صدا در می‌آید.

درمجموع سیستم ضد سرقت قفل الکترونیکی یال YALE مجموعه‌ای از تجهیزاتی است که از ورود افراد غیرمجاز به خانه یا محل کار در زمانی که مالکان آن حضور ندارند، جلوگیری می‌کنند و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، از طریق ارسال آلارم یا آژیر کشیدن به مالکین یا همسایه‌ها هشدارهای لازم داده می‌شود؛ بنابراین با استفاده از این سیستم‌ ضد سرقت در قفل دیجیتال یال، نه‌تنها شانس دستگیری سارق را بیشتر می‌کنید. بلکه موجب می‌شود که سارقین و افراد غیرمجاز از ورود به خانه‌ و محل کار شما چشم‌پوشی کنند.

مزایای سیستم‌ ضد سرقت YALE

با استفاده از سیستم‌های ضد سرقت برند YALE می‌توانید از چند مزایای فنی و امنیتی ذیل برخوردار شوید:

  • سلب اجازه ورود از سارقین و افراد غیرمجاز:

در واقع مهم‌ترین نتیجه این سیستم در این است که کاربر می‌تواند کنترل و نظارت بیشتری نسبت به منازل و محل کار خود داشته باشد.

  • کنترل از راه دور:

با این کار، شما به‌طور معمول می‌توانید سیستم امنیتی خود را از هر نقطه جهان از طریق دستگاهی که از طریق اینترنت (Wi-Fi) فعال شده است را کنترل کرده و نظارت بر ورود و خروج از منزل را از طریق موبایل انجام دهید.

  • آسایش و راحتی:

شما می‌توانید از طریق کنترل پنل، سیستم ضد سرقت خانه را هوشمند سازی کنید تا بتوانند امور دلخواه شما را به‌سادگی انجام دهند.

هوشمند سازی با سیستم ضد سرقت قفل هوشمند یال (YALE)

هوشمند سازی منطقه مسکونی، اداری و تجاری با نصب قفل دیجیتال یال، نه تنها این امکان را به شما می‌دهد تا منزل و محل کار خود را کنترل کنید، بلکه باعث می‌شود که تأثیر بعضی از عوامل مانند خطای انسانی، وقایع، سوانح، سرقت و … کاهش چشمگیری داشته باشند که نتیجه آن افزایش امنیت جانی و مالی شما مشتریان گرامی می‌شود.

جمع‌بندی

سیستم‌های ضد سرقت منازل در هر نوع که باشند می‌توانند بسیار مفید باشند، زیرا به بهترین نحوه ممکن می‌توانند شرایط ایمن‌سازی منزل و محل کار شما را فراهم کنند؛ ولی اگر تاکنون از این سیستم استفاده نکرده‌اید، سعی کنید حداقل با خرید قفل دیجیتال یال از این سیستم ضد سرقت استفاده نمایید تا بتوانید هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ حفظ دارایی‌های خود در شرایط نرمالی قرار بگیرید. اما اگر به دنبال خرید قفل هوشمند یال با آپشن سیستم امنیتی هستید و می‌خواهید برای مدت طولانی امنیت، آرامش و راحتی به‌طور همزمان برای خانه و محل کار خود تضمین کنید، قفل‌های دیجیتالی سامسونگ، یال و گیت من انتخاب نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.