سیستم امنیتی مناسب ادارات

یکی از مهم ترین مسائل در محیط های اداری و سازمان ها بدون شک امنیت بالا و مناسب می باشد. در این مطلب از سایت کارن با سیستم امنیتی مناسب ادارات به طور کامل آشنا خواهید شد. برای امنیت علاوه بر قفل دیجیتال مناسب و با کیفیت باید از بهترین سیستم های امنیتی نیز استفاده کنید. در این مطلب با بهترین سیستم های امنیتی ادارات آشنا خواهید شد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بررسی روش های تامین امنیت ادارات

امنیت ادارات یکی از مهم ترین وظایف مدیریت یک تجارت و یا کسب و کار می باشد. برای تامین امنیت بهتر است با سیستم امنیتی مناسب ادارات به طور کامل آشنا باشید. تامین امنیت در این بخش بسیار گسترده و پیچیده می باشد.

از این رو بهتر است برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. در واقع می توان گفت تامین امنیت در ادارات یک سرمایه گذاری در جهت منافع ادارت می باشد. همانطور که می دانید روش های زیادی برای تامین امنیت اداره وجود دارد. روش هایی از قبیل کنترل ورود و خروج کارمندان، استفاده از بهترین دوربین های امنیتی و… می باشد.

البته این نکته مهم را فراموش نکنید حتما نباید از همه روش های امنیتی برای یک اداره استفاده کنید. چرا که انجام این کار معقولانه نمی باشد. بهتر است برای امنیت صحیح و مناسب هر ساله بودجه ی مشخصی را برای امنیت اداره در نظر داشته باشید. انجام این کار بدون شک باعث می شود از هزینه های اضافی جلوگیری شود. به طور کلی می توان گفت برای تامین امنیت باید نسبت به برخی موارد توجه کافی داشته باشید. 

تامین امنیت ادارات

بررسی روش های تامین امنیت ادارات

سیستم امنیتی و حفاظتی چیست؟

همانطور که می دانید در چند سال اخیر از سیستم های امنیتی و حفاظتی برای جلوگیری از برخی مسائل استفاده می شود. مواردی از قبیل کاهش جرم و جنایت، سرقت اموال و…. از این سیستم ها استفاده می شود. از این رو بهتر است برای امنیت ادارات و سازمان ها از بهترین سیستم امنیتی ادارات استفاده کنید. استفاده از سیستم های امنیتی امروزه برای تمامی ادارات و حتی منازل بسیار مهم و ضروری می باشد. سیستم های امنیتی بسیار متنوع می باشند از این رو با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید از بهترین سیستم های امنیتی و حفاظتی استفاده کنید. 

معرفی بهترین سیستم های امنیتی ادارات

همانطور که گفته شد برای خرید بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. از سیستم های امنیتی به راحتی می توانید برای تمامی مکان ها استفاده کنید. از این سیستم ها برای کاهش جرم و خسارات استفاده می شود. در ادامه با برخی از بهترین سیستم های امنیتی آشنا خواهید شد:

 • سنسور های ورودی
 • دوربین های امنیتی
 • قفل درب دیجیتال
 • حسگر های حرکتی
سیستم های امنیتی ادارات

بهترین سیستم های امنیتی ادارات

بررسی حسگر های حرکتی 

در این مدل از حسگر ها در صورت هر گونه حرکت هشدار به صدا در می آید. بهتر است علاوه بر سنسورهای ورودی از حسگر های حرکتی نیز استفاده کنید. در ساخت این مدل از حسگرها از دستگاه نوری مخصوص استفاده شده است. که در صورت وجود هر گونه حرکت و یا اختلال هشدار این حسگرها به صدا در می آید. سیستم به کار رفته در این حسگر ها به صورت پیشرفته می باشد در واقع می توان گفت یکی از بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات بدون شک حسگر های حرکتی می باشند. در برخی از مدل های حسگرهای حرکتی فناوری تشخیص چهره نیز به کار رفته است.

خصوصیات قفل درب دیجیتال

یکی دیگر از بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات بدون شک قفل درب دیجیتال می باشد. در سیستم قفل های درب هوشمند امکان دسترسی به داخل ادارات تنها برای افرادی که هویت آنها ثبت شده است امکان پذیر است. در این مدل از قفل های درب امکان کنترل رفت و آمد افراد با استفاده از تلفن همراه نیز امکان پذیر است. اکثریت قفل های درب هوشمند ضد حریق و ضد سرقت می باشند.

برای نصب این مدل از قفل ها نیازی به استفاده از سیم کشی نیست بلکه برای استفاده از این قفل ها باید از باتری های مخصوصی استفاده کرد. قفل های هوشمند همچنین مدل های متنوعی نیز به همراه دارند. که می توان به اثر انگشتی، رمزدار، کارتی و… اشاره کرد. با استفاده از این سیستم فوق العاده به راحتی می توانید ورود و خروج کارمندان را کنترل نمایید. استفاده از قفل درب دیجیتال برای تمامی ادارات و سازمان ها بسیار مهم و ضروری می باشد.

قفل درب دیجیتال

خصوصیات قفل درب دیجیتال

بررسی سنسورهای ورودی

سنسور های ورودی بر روی درب ها قرار می گیرند. در صورت باز شدن درب و با تلاش و زور زنگ هشدار این سنسورها به صدا در می آید. یکی از بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات بدون شک سنسورهای ورودی می باشند. در ساخت این سنسورها از فناوری میدان مغناطیسی استفاده شده است. نصب و استفاده از این سنسورها بسیار ساده و راحت می باشد. در برخی از مدل های سنسور امکان برقراری ارتباط با تلفن همراه نیز امکان پذیر است. 

خصوصیات دوربین های امنیتی

این دوربین های امنیتی در قسمت های مختلف یک اداره قرار می گیرند. در سیستم دوربین های امنیتی قابلیت ضبط فیلم ها امکان پذیر است. به راحتی می توانید از طریق تلفن همراه و یا لپ تاپ از این دوربین ها استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت یکی از بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات بدون شک دوربین های امنیتی می باشند. برای خرید این دوربین ها باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات بدون شک کیفیت بالا این دوربین ها می باشد. 

کاربرد UPS در تجهیزات امنیتی ادارات

یکی از مهم ترین کاربردهای یو پی اس در دوربین های مداربسته می باشد. همانطور که می دانید در صورت قطعی برق سیستم های امنیتی همچنین دوربین های مداربسته از کار می افتند. از این رو در چنین مواقعی برخی مشکلات مهم و اساسی به وجود می آید. از دستگاه های یو پی اس برای به منظور جلوگیری از برخی مشکلات در صورت قطعی برق استفاده می شود.

در واقع این دستگاه برق مورد نیاز دوربین های امنیتی را تامین می کند و میزان ریسک خطر را به حداقل می رسانند. استفاده از این دستگاه منحصر به فرد در سیستم امنیتی مناسب ادارات بسیار مهم و ضروری می باشد. از مزایای استفاده از دستگاه UPS می توان به تامین برق سیستم هشدارها، افزایش طول عمر دوربین های مداربسته، قابلیت راه اندازی در صورت قطعی برق، ارائه عملکرد مناسب و… اشاره کرد.

بررسی کاربرد UPS در ادارات

کاربرد UPS در تجهیزات امنیتی ادارات

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با بهترین سیستم امنیتی مناسب ادارات به طور کامل آشنا شدید. تامین امنیت در ادارات یک سرمایه گذاری در جهت منافع ادارت می باشد. همانطور که می دانید روش های زیادی برای تامین امنیت اداره وجود دارد. روش هایی از قبیل کنترل ورود و خروج کارمندان، استفاده از بهترین دوربین های امنیتی و… می باشد. بهتر است برای امنیت صحیح و مناسب هر ساله بودجه ی مشخصی را برای امنیت اداره در نظر داشته باشید. انجام این کار بدون شک باعث می شود از هزینه های اضافی جلوگیری شود.

سوالات متداول سیستم امنیتی مناسب ادارات

 1. سیستم امنیتی و حفاظتی چیست؟
  از سیستم های امنیتی و حفاظتی برای جلوگیری از برخی مسائل استفاده می شود. مواردی از قبیل کاهش جرم و جنایت، سرقت اموال و…. از این سیستم ها استفاده می شود. استفاده از سیستم های امنیتی امروزه برای تمامی ادارت و حتی منازل بسیار مهم و ضروری می باشد. سیستم های امنیتی بسیار متنوع می باشند از این رو با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید از بهترین سیستم های امنیتی و حفاظتی استفاده کنید.
 2. خصوصیات قفل درب دیجیتال به چه صورت است؟
  در سیستم قفل های درب هوشمند امکان دسترسی به داخل ادارات تنها برای افرادی که هویت آنها ثبت شده است امکان پذیر است. در این مدل از قفل های درب امکان کنترل رفت و آمد افراد با استفاده از تلفن همراه نیز امکان پذیر است. اکثریت قفل های درب هوشمند ضد حریق و ضد سرقت می باشند. با استفاده از این سیستم فوق العاده به راحتی می توانید ورود و خروج کارمندان را کنترل نمایید. استفاده از قفل درب دیجیتال برای تمامی ادارات و سازمان ها بسیار مهم و ضروری می باشد.
 3. کاربرد UPS در تجهیزات امنیتی ادارات به چه صورت است؟
  یکی از مهم ترین کاربردهای یو پی اس در دوربین های مداربسته می باشد. همانطور که می دانید در صورت قطعی برق سیستم های امنیتی همچنین دوربین های مداربسته از کار می افتند. از دستگاه های یو پی اس برای به منظور جلوگیری از برخی مشکلات در صورت قطعی برق استفاده می شود. در واقع این دستگاه برق مورد نیاز دوربین های امنیتی را تامین می کند و میزان ریسک خطر را به حداقل می رسانند.
امتیازدهی