آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

ریموت کنترل قفل الکترونیکی

ریموت کنترل قفل دیجیتال

در ساختار هر ریموت کنترل قفل الکترونیکی یک آی سی موجود است که از آن برای ارسال یک رمز خاص به قفل الکترونیکی استفاده می شود که به موجب آن، سیستم می تواند مسلح یا غیر مسلح شود. در هر مارک و برندی از این ریموت ها یک آی سی خاص وجود دارد که بی نهایت کد و رمز دارد بنابراین تکراری بودن آن ها معمولاً امکان ناپذیر است.

در اولین نسل ریموت ها نوعی ویژگی کد خوانی وجود داشت که به واسطه آن اگر دو تا ریموت در نزدیکی هم قرار می گرفتند امکان کپی کردن و خواندن کد ریموت دیگر وجود داشت و از ایمنی بسیار کمی برخوردار بودند. این شد که کارخانه های تولید کننده شروع به طراحی و تولید نوعی از ریموت کنترل ها کردند که رمز آنها به آسانی خوانده و کپی نشود و اینگونه ریموت کنترل های آنتی کد و آنتی اسکن به بازار آمد.

امنیت بسیار بالای ریموت کنترل

در حال حاضر امنیت ریموت کنترل قفل الکترونیکی در رده امنیتی بسیار بالایی قرار دارد و به آسانی قابل کپی شدن نیستند. البته کسانی که از این ریموت ها استفاده می کنند باید در نظر داشته باشند که از امانت دادن ریموت خود به دیگران خودداری کنند. سوالی که در اینجا پیش می آید این است که اگر با وجود تمام دقتی که در ایمنی ریموت کنترل قفل الکترونیکی داریم ،آن را گم کنیم آیا سارقی که آن را می یابد می تواند از آن بهره برداری کند یا نه؟

پاسخ مثبت است، اگر سارق آدرس شما را داشته باشد خیلی راحت می تواند از آن استفاده کند و قفل الکترونیکی شما را به راحتی باز خواهد نمود .

مزایای استفاده از ریموت کنترل قفل الکترونیکی

همانگونه که از اسم این محصول پیداست از ریموت کنترل جهت کنترل از راه دور و بی سیم قفل و درب ورودی ساختمان استفاده می شود. این وسیله برای افرادی که توانایی حرکت ندارند مانند سالمندان و افراد معلول بسیار مناسب می باشد.

ریموت کنترل قفل الکترونیکی

گذاشتن نظر