دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی

یکی از پرطرفدار ترین قفل های دیجیتال در بین خریداران بدون شک قفل دیجیتال اثر انگشتی می باشد. در این مطلب از سایت کارن با دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا خواهید شد. امروزه به راحتی می توان از قفل های هوشمند اثر انگشتی برای تمامی ساختمان ها از قبیل اداری، تجاری و مسکونی استفاده کرد. برای استفاده از این مدل قفل ها بهتر است با نحوه کارکرد قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا باشید. در این مطلب برای شما عزیزان به معرفی خصوصیات قفل هوشمند اثر انگشتی می پردازیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

لزوم استفاده از قفل هوشمند اثر انگشتی

همانطور که می دانید یکی از دغدغه های امروزه افراد در رابطه با امنیت منزل، محل کار و… می باشد. برای تحقق این امر نیاز دارید از بهترین سیستم امنیتی استفاده کنید. برای برقراری امنیت مناسب می توانید از بهترین قفل های دیجیتال و یا قفل های هوشمند استفاده کنید. امروزه یکی از بهترین و پرطرفدار ترین قفل ها بدون شک قفل دیجیتال اثر انگشتی می باشد.

اگر قصد دارید از این مدل قفل ها برای امنیت بیشتر استفاده کنید بهتر است با دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا باشید. قفل های اثر انگشتی علاوه بر امنیت برای شما راحتی بیشتری نیز فراهم می کنند. با استفاده از این مدل قفل ها دیگر نیازی به نگرانی از بابت گم شدن کلید نخواهید داشت. بلکه به راحتی می توانید با کمک گرفتن از اثر انگشتان درب های ورودی را باز و یا بسته نمایید.

در میان قفل های دیجیتالی بدون شک قفل دیجیتال اثر انگشتی راحتی و امنیت بیشتری را برای شما عزیزان فراهم می کند. چرا که در این مدل قفل ها تنها فرد مشخص شده با اثر انگشت می تواند درب ورودی را باز و یا بسته کند. به طور کلی می توان گفت قفل هوشمند اثر انگشتی فینگر و یا اثر انگشت نفرات مشخص شده را اسکن کرده و برد الکترونیکی مخصوص در قفل دیجیتال وظیفه تشخیص نفرات مجاز را تایید می نماید. برای خرید بهترین قفل دیجیتال می توانید به سایت کارن مراجعه و یا با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

لزوم استفاده از قفل هوشمند اثر انگشتی

خصوصیات قفل هوشمند اثر انگشتی

بررسی نحوه کارکرد قفل دیجیتال اثر انگشتی

با دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا شدید. اصولا سیستم قفل های اثر انگشتی از طریق اسکن و تبدیل داده های اثر انگشت شما کار می کند. هنگامی که اشخاص انگشت خود را بر روی اسکنر قفل دیجیتال قرار می دهند در ابتدا اطلاعات مربوط به اثر انگشت افراد به داده های عددی تبدیل می شود.

این فرآیند هر بار که شخص قصد دسترسی داشته باشد تکرار می شود. برای ورود بعدی با قرار دادن اثر انگشت بر روی سنسور قفل دیجیتال از طریق مطابقت داده های به دست آمده در حافظه دستگاه فرآیند احراز هویت صورت می گیرد. با شناسایی فرد توسط قفل دیجیتال امکان دسترسی فراهم می شود. از سوی دیگر اگر شخصی بدون مجوز وارد شود درب مورد نظر به هیچ عنوان برای فرد باز نخواهد شد. در واقع می توان گفت تطبیق الگو مهم ترین بخش قفل دیجیتال اثر انگشتی محسوب می شود.

کاربرد قفل دیجیتال اثر انگشتی درب

اگر قصد دارید از قفل های هوشمند اثر انگشتی برای امنیت بیشتر استفاده کنید بهتر است با دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل شنا باشید. طرح های قفل الکتریکی اثر انگشتی متنوع می باشد. از میان مدل های قفل دیجیتال بدون شک قفل دیجیتال اثر انگشتی بهترین انتخاب است چرا که امنیت و راحتی در این مدل از قفل ها بسیار مناسب می باشد.

قفل های اثر انگشتی با قابلیت ذخیره اثر انگشت افراد به عنوان کاربر اجازه دسترسی برای افراد فراهم می کنند. با استفاده از این مدل قفل ها دیگر نیازی به استفاده از کلید و نگرانی از بابت گم شدن کلید ها نخواهید داشت. همچنین اگر به خاطر سپردن رمز برایتان دشوار می باشد. می توانید از قفل اثر انگشتی به جای قفل رمزی و یا کارتی استفاده کنید.

این نکته مهم را در نظر داشته باشید زمانی اجازه دسترسی به اشخاص داده می شود که شخص انگشت خود را بر روی سنسور قفل دیجیتال اثر انگشتی قرار دهد. از قفل هوشمند اثر انگشتی می توانید در مکان های اداری برای کنترل رفت و آمد و افزایش امنیت و راحتی استفاده کنید.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

خصوصیات قفل هوشمند اثر انگشتی

 

مزایای استفاده از قفل هوشمند اثر انگشتی

با دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا شدید. یکی از بهترین قفل های دیجیتال بدون شک قفل دیجیتال اثر انگشتی می باشد. چرا که با استفاده از این مدل قفل ها امنیت و راحتی بیشتری برای شما عزیزان فراهم خواهد شد. قفل های هوشمند اثر انگشتی خصوصیات منحصر به فردی را به همراه دارند. برای خرید این مدل از قفل ها باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. در ادامه با مزایای استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی آشنا خواهید شد:

 • دسترسی راحت به درب ورودی
 • عدم نیاز به کلید
 • افزایش امنیت
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • سنسور مناسب اثر انگشت
 • طراحی خاص و منحصر به فرد
 • سیستم پیشرفته و مدرن
 • کنترل ورود و خروج افراد
 • امکان دسترسی برای افراد مشخص

خرید بهترین قفل دیجیتال اثر انگشتی

اگر قصد دارید از قفل اثر انگشتی برای امنیت و راحتی بیشتر استفاده کنید بهتر است با خصوصیات و دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا باشید. برای خرید قفل هوشمند اثر انگشتی سعی کنید از برندهای معتبر و شناخته شده برای خرید این محصول استفاده کنید. سیستم های دسترسی قفل های دیجیتالی متنوع می باشد. اگر قصد دارید تنها از سنسور اثر انگشت استفاده کنید سعی کنید قفلی را انتخاب کنید که دارای دو راه دسترسی باشد تا در برخی هزینه ها صرفه جویی شود.

قیمت قفل دیجیتال اثر انگشتی بسته به کیفیت قفل و آپشن های مختلف متفاوت می باشد. به طور کلی می توان گفت قیمت قفل های دیجیتال اثر انگشتی با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارند بسیار مناسب می باشد. برای خرید بهترین و با کیفیت ترین قفل دیجیتال اثر انگشتی می توانید به سایت کارن مراجعه کنید مجموعه کارن با چندین سال سابقه در زمینه فروش بهترین قفل دیجیتال فعالیت می کند. قیمت محصولات این مجموعه بسیار مناسب می باشد.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

راهنمای خرید قفل هوشمند اثر انگشتی

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا شدید. برای برقراری امنیت مناسب می توانید از بهترین قفل های دیجیتال و یا قفل های هوشمند استفاده کنید. امروزه به راحتی می توان از قفل های هوشمند اثر انگشتی برای تمامی ساختمان ها از قبیل اداری، تجاری و مسکونی استفاده کرد. برای استفاده از این مدل قفل ها بهتر است با نحوه کارکرد قفل دیجیتال اثر انگشتی به طور کامل آشنا باشید. 

سوالات متداول دلایل استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی

 1. مزایای استفاده از قفل هوشمند اثر انگشتی به چه صورت است؟
  دسترسی راحت به درب ورودی، عدم نیاز به کلید، افزایش امنیت، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، سنسور مناسب اثر انگشت، طراحی خاص و منحصر به فرد و…
 2. نحوه کارکرد قفل دیجیتال اثر انگشتی به چه صورت است؟
   اصولا سیستم قفل های اثر انگشتی از طریق اسکن و تبدیل داده های اثر انگشت شما کار می کند. هنگامی که اشخاص انگشت خود را بر روی اسکنر قفل دیجیتال قرار می دهند در ابتدا اطلاعات مربوط به اثر انگشت افراد به داده های عددی تبدیل می شود. این فرآیند هر بار که شخص قصد دسترسی داشته باشد تکرار می شود. برای ورود بعدی با قرار دادن اثر انگشت بر روی سنسور قفل دیجیتال از طریق مطابقت داده های به دست آمده در حافظه دستگاه فرآیند احراز هویت صورت می گیرد.
 3. قیمت قفل دیجیتال اثر انگشتی به چه صورت است؟
  برای خرید قفل هوشمند اثر انگشتی سعی کنید از برندهای معتبر و شناخته شده برای خرید این محصول استفاده کنید. قیمت قفل دیجیتال اثر انگشتی بسته به کیفیت قفل و آپشن های مختلف متفاوت می باشد. به طور کلی می توان گفت قیمت قفل های دیجیتال اثر انگشتی با توجه به خصوصیات منحصر به فردی که دارند بسیار مناسب می باشد.
امتیازدهی