باز شدن قفل هوشمند درب ورودی با صدای افراد

امروزه “هوشمند” دیگر لغتی شده که تقریبا در کنار هر آن‌چه که می‌شناسیم قرار می‌گیرد. نوعی قفل هوشمند درب ورودی هم توسط شرکت Schlage معرفی شده که می‌تواند امنیت خانه شما را بهتر از قبل تامین کند. در ادامه بیشتر با این نوع قفل آشنا خواهید شد.

روش‌های دسترسی به قفل Schlage

این شرکت از خوش‌نام‌های صنعت امنیت است و جدیدا قفل دیجیتال درب Sense را در رویداد CES 2015 معرفی کرده است. این محصول با چهار باتری سایز AA عمل می‌کند و کافیست روی درب اصلی خانه یا محل کار خود، آن‌را قرار دهید. Sense با اتصال به اینترنت به شما این امکان را می‌دهد که به وسیله وارد کردن کد چهار رقمی یا تلفن همراه هوشمند شما، با سرعت بسیار زیادی به درب ورودی ساختمان دسترسی پیدا کنید.

کنترل صوتی قفل هوشمند درب ورودی Schlage

البته این تمام ماجرا نیست بلکه امکان شخصی سازی فراوانی در این نوع قفل هوشمند درب ورودی وجود دارد. به‌طور مثال شما می‌توانید تا ۳۰ کد مختلف را به روی آن سوار کنید و زمان و نحوه ورود میهمانان را در آن مشخص کنید. اما ویژگی جالبی که اپلیکیشن همراه این نوع قفل در اختیار کاربر قرار می‌دهد، هماهنگی کامل با سرویس Siri و سیستم HomeKit اپل است. بدین ترتیب که شما می‌توانید از سیری درخواست باز شدن درب را بدهید تا او این‌کار را برای شما انجام دهد. بنابراین به‌راحتی می‌توانید توسط دستورات صوتی درب ورودی را باز نمایید.

 

قفل هوشمند Sense هنوز در مرحله توسعه است ولی به احتمال زیاد در اواخر ۲۰۱۵ و در بازه قیمتی ۱۹۹ تا ۳۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی