آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

باز شدن قفل هوشمند درب ورودی با صدای افراد

باز شدن قفل هوشمند با صدای افراد

باز شدن قفل هوشمند درب ورودی با صدای افراد

امروزه “هوشمند” دیگر لغتی شده که تقریبا در کنار هر آنچه که می شناسیم قرار می گیرد. نوعی قفل هوشمند درب ورودی هم توسط شرکت Schlage معرفی شده که می تواند امنیت خانه شما را بهتر از قبل تامین کند. در ادامه بیشتر با این نوع قفل آشنا خواهید شد.

روش های دسترسی به قفل Schlage

این شرکت از خوشنام های صنعت امنیت است و جدیدا قفل دیجیتال درب Sense را در رویداد CES 2015 معرفی کرده است. این محصول با چهار باتری سایز AA عمل می کند و کافیست بر روی درب اصلی خانه یا محل کار خود، آن را قرار دهید. Sense با اتصال به اینترنت به شما این امکان را می دهد که به وسیله وارد کردن کد چهار رقمی یا تلفن همراه هوشمند شما، با سرعت بسیار زیادی به درب ورودی ساختمان دسترسی پیدا کنید.

کنترل صوتی قفل هوشمند درب ورودی Schlage

البته این تمام ماجرا نیست بلکه امکان شخصی سازی فراوانی در این نوع قفل هوشمند درب ورودی وجود دارد. به طور مثال شما می توانید تا ۳۰ کد مختلف را به روی آن سوار کنید و زمان و نحوه ورود میهمانان را در آن مشخص کنید. اما ویژگی جالبی که اپلیکیشن همراه این نوع قفل در اختیار کاربر قرار می دهد، هماهنگی کامل با سرویس Siri و سیستم HomeKit اپل است. بدین ترتیب که شما می توانید از سیری درخواست باز شدن درب را بدهید تا او این کار را برای شما انجام دهد. بنابراین به راحتی می توانید توسط دستورات صوتی درب ورودی را باز نمایید.

باز شدن قفل هوشمند با صدای افراد

قفل هوشمند Sense هنوز در مرحله توسعه است ولی به احتمال زیاد در اواخر ۲۰۱۵ و در بازه قیمتی ۱۹۹ تا ۳۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش، نصب و خدمات پس از فروش قفل هوشمند کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

منبع:digiato

گذاشتن نظر