کلید هوشمند قفل دیجیتال

به نظر می‌رسد یکی از این قدم‌ها که باید در برنامه توسعه امنیت و آرامش خود نهادینه کنیم به‌کارگیری کلید هوشمند قفل دیجیتال باشد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم که کلید هوشمند را مورد بررسی قرار دهیم تا شما مخاطبان عزیز بهترین را انتخاب کنید.

بدون شک طی دهه گذشته تاکنون عصر دیجیتال با روند رو به رشدی مواجه بوده است و می‌توان گفت که همه انسان‌ها به‌طور خواسته و ناخواسته قدم در این مسیر گذاشته‌اند. پیش‌بینی می‌شود که در سال‌های آتی همه ما خواه یا ناخواه تغییرات عمده‌ای در زندگی داشته باشیم. چراکه عصر دیجیتال و هوشمند سازی با توجه به امنیت قوی که دارند زندگی ما را احاطه خواهد کرد. بنابراین پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که هرچه سریع‌تر این مسیر استراتژی در زندگی خودتان را تقویت کنید.

کلید هوشمند قفل دیجیتال با نرم‌افزار Share Key

در حال حاضر یکی از شرکت‌هایی که به این سمت‌وسوی حرکت کرده است و پیشرفت‌های چشمگیری داشته، شرکت فرانهوفر آلمان می‌باشد. این شرکت از نرم‌افزار جدیدی با نام Share Key پرده‌برداری کرده که نقش یک کلید دیجیتالی را ایفا می‌کند.

کاربرد این کلید هوشمند این است که کاربران می‌توانند، کلیدهای هوشمند را از راه دور ارسال و اجازه استفاده از آن را به افراد خاص، جهت دسترسی به قفل الکترونیکی صادر کنند. مصداق وقتی شما سر کار و یا دور از خانه خود هستید، می‌توانید به مدیر ساختمان این اجازه را بدهید که با استفاده از کلید هوشمند، درب آپارتمان را برای مأمور اداره گاز و قرائت کنتور، مهمان و … باز کند.

در ساخت قفل الکترونیکی از فناوری‌‌های امنیتی مدرن استفاده می‌شود و این فناوری پیشرفته تضمین کننده امنیت و آرامش خانه و محل کار شما باشد، بلکه آسانی و راحتی هم مهیا ساخته است. به طوری که هم‌اکنون به آسانی می‌‌توان آن را با سیستم‌های کنترل دستیابی موجود تلفیق کرد. نرم‌افزار Share Key کلیدهای هوشمند یکی از آن‌ها است که به‌طور مستقیم به تلفن همراه کاربر فرستاده می‌شود و این مسئله از طریق ارسال کد QR به ایمیل یا از طریق پیام تصویری صورت می‌گیرد.

البته مهم‌ترین چالشی که سازندگان با آن روبه‌رو هستند، محافظت از کلیدهای هوشمند بدون به خطر انداختن عملیات اصلی آن‌هاست.

روش استفاده از نرم‌افزار Share Key

نرم‌افزار Share Key بر اساس سامانه انتقال مخابرات میدان نزدیک (NFC) عمل می‌کند، در نتیجه داده‌ها و کلید هوشمند قفل دیجیتال به صورت بی‌سیم و در دامنه کوتاه چند سانتی‌متری مبادله خواهد شد. برای بازکردن درب ورودی ساختمان شما باید گوشی خود را به قفل الکترونیکی نزدیک کنید. رابط NFC و قفل‌ الکترونیکی در پهنای باند کوتاه راه‌اندازی می‌شود. با نصب این نرم‌افزار در تلفن‌های هوشمند، داده‌های حساس از داده‌های سایر برنامه‌های کاربردی مجزا می‌شوند، در نتیجه افراد غیرمجاز نمی‌توانند به کلیدهای هوشمند قفل الکترونیکی دسترسی داشته باشند.

امنیت بالای کلید هوشمند قفل الکترونیکی

احتمالاً شما عزیزان با شنیدن نرم‌افزار یا برنامه‌های به این فکر می‌کنید، حتماً امنیت این کلید هوشمند قفل دیجیتال پایین باشد، چراکه فکر می‌کنید می‌تواند مورد حمله هکرها قرار گیرد. اما قطعاً با مطالعه متن ذیل من به شما مخاطبان عزیز این اطمینان را می‌دهم که لزومی ندارد نگران هک شدن این نرم‌افزار باشید، زیرا ارتباط بین تلفن هوشمند و سرور مرکزی با استفاده از پروتکل‌های امنیتی محافظت می‌شود و حتی اگر این ارتباط مورد حمله هکرها قرار گرفته شود، افراد غیرمجاز نمی‌توانند به کلید دیجیتال دسترسی یابند. زیرا باز کردن درب آپارتمان به اطلاعات حاوی نشانه‌های رمزبندی شده کاربر و برنامه کاربردی نصب شده روی تلفن هوشمند نیاز دارد.

بنابراین این نگرانی که با هوشمند سازی امنیت خانه و یا محل کار شما با خطراتی مواجه خواهد کرد، دور از ذهن و واقعیت است. لذا به شما پیشنهاد داده می‌شود اگر امنیت و آرامش در کنار راحتی و آسانی را خواستار هستید، حتماً قفل هوشمند و نرم‌افزار Share Key (کلید هوشمند) را در اولین تغییرات زندگی خود قرار دهید.

ویژگی‌های نرم‌افزار Share Key

قطعاً توسعه و رشد فناوری کلید هوشمند مانند دیگر فناوری‌ها، تلاش برای برقراری امنیت، آرامش و در مجموع راحتی و استفاده مفید در کمترین زمان برای انسان‌ها بوده است و به‌واسطه این‌چنین فناوری‌ها هر روز شاهد این هستیم که نرم‌افزارهای جدید، قفل‌های هوشمند جدید و … روانه بازار می‌شوند که ویژگی‌های بسیار بالایی دارند. یکی از این نرم‌افزارها Share Key می‌باشد که ویژگی‌های خاص خود را دارد و به واسطه این نرم‌افزار فوق‌العاده می‌توان از تلفن همراه به‌عنوان کلید کنترل‌کننده درب هتل‌ها یا به‌عنوان کلید هوشمند اشتراکی استفاده کرد. به این صورت که افرادی که در یک مکان زندگی می‌کنند نیز می‌توانند از آن جهت باز نمودن قفل الکترونیکی استفاده کنند.

بهره سخن

تحول سنتی به صنعتی تنها در آپشن‌های کمی محدود نیست و نخواهد شد. به گونه‌ای که هر روز شاهد آپشن‌های متفاوت‌تر و حتی قوی‌تر در صنعت دیجیتال هستیم، یکی از این تحولات جهش تولید قفل دیجیتال می‌باشد که هر روز شاهد آپشن‌های متفاوت با امنیت بسیار بالا در آن‌ها هستیم. اما همان‌طور که در اوایل این مقاله اشاره شد، هدف ما بررسی کلید هوشمند و اشاره به یکی از جدیدترین نرم‌افزارها در این راستا بود.

یافته‌های پژوهش نشان می‌دهد، نرم‌افزار Share Key یکی از جدیدترین و حتی قوی‌ترین نرم افزار کلید هوشمند به شمار می‌رود و مهم‌تر این‌که این نگرانی و سؤالات مبهم مبنی بر این‌که آیا قابل هک هست و چقدر امنیت دارد را رفع کرده است و به شما مخاطبان عزیز تضمین داده است که امنیت شما به‌طور کامل قابل برقراری می‌باشد. بنابراین پیشنهاد می‌شود اگر شما به دنبال نرم‌افزاری هستید که پشتوانه امنیت و آرامش در کنار راحتی و سادگی داشته باشد، حتماً با تیم متخصص کارن تماس بگیرید تا بهترین کیفیت را با ارائه خدمات پس از فروش در اختیار شما قرار دهد.

 

کلیدهای هوشمند قفل الکترونیکی

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی