آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد با قفل هوشمند

افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد با قفل هوشمند

قفل هوشمند چیست؟

قفل هوشمند نوعی قفل درب ورودی ساختمان می باشد که برای دسترسی به آن و باز نمودن درب نیاز به دسته کلیدها نمی باشد. صاحب خانه می تواند با استفاده از روش های پیشرفته دسترسی قفل را باز نماید. در این مقاله به برخی از ویژگی های این نوع قفل ها که باعث افزایش راحتی و امنیت می گرد، اشاره می شود. در ادامه با ما همراه باشید. از برندهای معتبر قفل هوشمند می توان به سامسونگ، گیت من و یال (تحت لیسانس ASSA ABLOY) اشاره نمود.

افزایش امنیت با قفل هوشمند

مزیت اصلی قفل هوشمند ، افرایش امنیت می باشد. به عنوان مثال استفاده از رمز یا اثر انگشت برای باز نمودن درب باعث می شود تا نگرانی بابت گم نمودن کلیدها و جا گذاشتن آن ها بر روی درب برای همیشه از بین رود. یکی دیگر از ویژگی های امنیتی قفل هوشمند این است که دیگر مجبور نیستید دسته کلیدهای حجیم را همراه خود داشته باشید و این فرصت را برای سارقان فراهم آورید تا در فرصت مناسب با سرقت کلیدها به خانه شما دسترسی پیدا نمایند.

افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد با قفل هوشمند

همچنین قفل های قدیمی و مکانیکی به دلیل کیفیت پایین تولید، بسیار آسیب پذیر می باشند به ویژه برای سارقان که با این نوع قفل ها آشنایی کامل  دارند. اما مدل های مختلف قفل هوشمند با داشتن بدنه مقاوم و استفاده از آلیاژهای منحصر به فرد در آن ها، از مقاومت بسیار زیادی در مقابل نیروهای غیر مجاز برخوردار می باشند. همچنین فناوری پیشرفته به کار رفته در مدار این نوع قفل ها باعث شده تا در هنگام اعمال نیرو و اقدام به ورود غیر مجاز، سیستم از کار افتاده و آلارم هشدار سرقت به صدا در می آید.

همچنین می توان قفل های هوشمند را به سایر وسایل امنیتی مانند سنسور حریق، دوربین های مدار بسته، سنسورهای حرکتی و … متصل نمود. به این ترتیب می توان هر لحظه از وضعیت قفل درب ورودی ساختمان مطلع شد. کنترل از راه دور درب ورودی ساختمان نیز از دیگر ویژگی های جذاب امنیتی قفل هوشمند می باشد که باعث می شود هر لحظه از وضعیت درب ورودی بر روی تلفن همراه آگاه شوید.

افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد با قفل هوشمند

اتصال قفل هوشمند به اتوماسیون خانگی

بیشتر قفل های هوشمند با سیستم های اتوماسیون خانگی سازگار می باشند که به شما امکان کنترل ویژگی های مختلف خانه را می دهد. شما می توانید این نوع قفل ها را طوری برنامه ریزی نمایید که به محض شدن درب سیستم گرمایشی روشن شده و یا برخی از چراغ های داخل خانه به صورت خودکار روشن گردند. بنابراین قفل هوشمند نه تنها امنیت خانه را بهبود می بخشد، بلکه می تواند زندگی شما را نیز بسیار راحت و ساده نماید.

افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد با قفل هوشمند

روش های دسترسی متنوع به قفل هوشمند

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود تا کاربران از قفل هوشمند استفاده نمایند، روش های دسترسی متنوع و امن این نوع قفل ها می باشد. روش هایی مانند رمز، کارت، اثر انگشت و یا تلفن همراه که شما را برای همیشه از شر دسته کلیدهای حجیم راحت می نماید. به ویژه در تاریکی شب که نور کافی برای باز نمودن درب با کلید وجود ندارد و یا باز نمودن درب با دستانی پر که دردسرهای بسیاری را برای شما بوجود می آورد. تمامی این موارد شما را مجاب می نماید تا از قفل های هوشمند به جای قفل های قدیمی و مکانیکی استفاده نمایید.

افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد با قفل هوشمند

قفل هوشمند قابلیت دسترسی شما را به درب ورودی افزایش می دهد. همچنین به دلیل امنیت بسیار بالای این نوع دسترسی ها و غیر قابل هک بودن آن ها، باز نمودن درب برای سارقان نیز تقریبا غیر ممکن می گردد.

اگر می خواهید یک قفل هوشمند بر روی درب ورودی ساختمان خود نصب نمایید، هم اکنون با ما تماس بگیرید و از محصولات ما با قیمت های استثنایی استفاده کنید…

گذاشتن نظر