قیمت قفل دیجیتال

با توجه به محدوده‌ی کاری شرکت کارن و واردات قفل‌های متنوع با برندهای متفاوت، تنوع قیمت قفل دیجیتال در این شرکت بسیار زیاد است. به طوری که هر قشری از جامعه توانایی خرید این محصولات شرکت کارن را دارا می‌باشد. امنیت و آسایش منازل تمام ایرانیان عزیز تنها هدف و دغدغه‌ی شرکت کارن است. آرزوی این شرکت فراگیر شدن فرهنگ استفاده از قفل هوشمند در سراسر ایران عزیزمان می‌باشد. برای خرید قفل دیجیتال از پیج محصولات ما دیدن کنید.

قیمت قفل هوشمند با برندهای متفاوت

شرکت کارن به‌عنوان اولین و بزرگترین وارد کننده‌ی انواع قفل‌ دیجیتال کره‌ای و اروپایی-آمریکایی، برندهای مختلفی از این محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. قیمت قفل دیجیتال با توجه به برند و نوع دسترسی متفاوت است. به‌عنوان مثال قفل‌های سامسونگ، یال و قفل اثر انگشتی از قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل‌های قفل هوشمند برخوردار می‌باشد. دلیل آن نیز ارائه‌ی ویژگی‌های فنی و امنیتی بیشتر، بهتر و البته نام خوش و کیفیت می‌باشد.

قیمت قفل دیجیتالی

قیمت قفل هوشمند سامسونگ (Samsung)

قیمت قفل هوشمند سامسونگ از [real_fake_price_shortcode label=”350t”] دلار آمریکا شروع شده که قفل‌های دیجیتال بدون دستگیره‌ی سامسونگ را شامل می‌شود. قیمت قفل سامسونگ که دارای دستگیره است از [real_fake_price_shortcode label=”400t”] دلار آمریکا شروع و تا [real_fake_price_shortcode label=”550t”] دلار آمریکا به‌فروش می‌رسد. قیمت قفل دیجیتال سامسونگ پول و پوش (PUSH PULL) که فول آپشن هم می‌باشد از حدود [real_fake_price_shortcode label=”600t”] دلار آمریکا شروع و تا [real_fake_price_shortcode label=”900t”] دلار نیز بالا می‌رود.

ارزش قفل سامسونگ

خرید قفل سامسونگ نسبت به قیمت آن با توجه به قدرت برند، آشنایی و محبوبیت آن در ایران، کیفیت قابل قبول آن، ظاهر بسیار زیبا، تولید کره جنوبی و امکاناتی که به کاربر می‌دهد بسیار منطقی به‌نظر می‌رسد. با توجه به اینکه شرکت کارن مدل‌های بسیاری را در اختیار کاربران قرار داده است در مجموع این برند ارزش خرید بالایی دارد.

قیمت قفل هوشمند یال (Yale)

نمایندگی قفل دیجیتال یال در ایران شرکت کارن است. قیمت حدودی مدل‌های YDM3168 و YDM4109 از [real_fake_price_shortcode label=”550t”] دلار آمریکا شروع می‌شود و قیمت قفل دیجیتال یال مدل Code Handle که مناسب برای اتاق‌ها و درب‌های داخلی است حدودا [real_fake_price_shortcode label=”200t”] دلار آمریکا می‌باشد. همانطور که می‌دانیم برند یال بیش از صد سال پیش در آمریکا تولید شده است و چندی است که توسط شرکت ASSA ABLOY سوئد خریداری شده و رهبری می‌شود.

ارزش قفل الکترونیکی یال

خرید قفل یال با توجه به امنیت بسیار بالا و کیفیت بی‌نظیر نسبت به دیگر برندها و همچنین نام یال Yale که شناخته شده‌ترین برند در حوزه‌ی قفل و یراق در دنیاست بسیار معقولانه به‌نظر می‌رسد. وقتی این مشخصات بی‌نظیر در کنار قیمت، نسبت به محصولات مشابه قرار می‌گیرد، بی شک می‌توان گفت ارزشمندترین خریدی که کاربر می‌تواند داشته باشد از محصولات برند یال Yale است.

قیمت قفل درب دیجیتال rook

برند روک یک برند تازه وارد در بازار قفل های دیجیتال است که با هدف ارائه قفل های اقتصادی با قابلیت های کاربردی روانه بازار شده است. این قفل ها در دو سری h (دستگیره اهرمی) و p (تمام اتوماتیک) ساخته شده اند. قفل های تمام اتوماتیک روک به علت آپشن های بیشتری که نسبت به قفل های سری h دارند قیمت بالاتری نیز دارند. اما قفل های دستگیره اهرمی روک ارزان ترین قفل های استاندارد و ضد سرقت در بازار قفل دیجیتال هستند. مهمترین آپشن قفل های سری h برای تأمین امنیت، قابلیت قفل کودک است که از خروج این عزیزان از منزل جلوگیری می کند. قیمت قفل های روک از حدود [real_fake_price_shortcode label=”218t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”740t”] دلار متغیرند. از خصوصیات قفل دیجیتال روک که آن را با تمامی قفل های دیجیتال متمایز کرده است قابلیت اتصال آن به وای فای و کنترل تردد میباشد.

قیمت قفل الکترونیکی کلاسیک HBS

قیمت قفل کلاسیک HBS مدل C100 با توجه به رنگ آن مقداری متفاوت است. رنگ طلایی حدودا [real_fake_price_shortcode label=”1100t”] دلار آمریکا می‌باشد و دلیل این قیمت متریال و جنس رنگ آن است. این قفل کیفیت بسیار بالایی دارد و دارای رمز، کارت و اثر انگشت می‌باشد. این مدل قفل کلاسیک همانطور که از نامش پیداست برای کلاسیک پسندان بسیار مناسب است و فضای لاکچری کلاسیک را به کمال می‌رساند. این در حالی است که با این مدل تجربه مدرنیته را همزمان می‌توان داشت.

قیمت قفل دیجیتالی میلره Milre ارزان‌ترین قفل دیجیتال کره‌ای

قفل دیجیتال میلر ارزان‌ترین برند قفل دیجیتال در کره است و تنها علت این موضوع کیفیت این محصول می‌باشد که واقعا شباهتی به دیگر محصولات کره‌ای ندارد. شرکت کارن خرید و استفاده از این برند را پیشنهاد نمی‌کند. اما اگر مدلی را مد نظر دارید می‌توانید با کارشناسان کارن تماس بگیرید. قیمت‌های حدودی این برند از [real_fake_price_shortcode label=”90t”] دلار آمریکا شروع می‌شود. ارزش خرید این برند نسبت به کیفیت پایین و میزان کارایی و خرابی زیاد آن بسیار پایین است.

قیمت قفل فیلیپس (Philips)

قفل فیلیپس Philips نیز تولید کشور چین می‌باشد و این در حالی است که ادعا می‌شود آلمانی است. قیمت مدل‌های پول و پوش آن حدودا [real_fake_price_shortcode label=”200t”] دلار آمریکا می‌باشد. ظاهر این قفل‌ها کمی عجیب است ولی قیمت مناسب آن باعث شده در بازار چین فروش نسبتا خوبی داشته باشد. شرکت کارن خرید این برند را پیشنهاد نمی‌کند ولی در صورت اصرار کاربر و عدم موجودی شرکت ظرف مدت 10 روز هر مدلی از این برند را می‌تواند با نازل‌ترین قیمت ارائه کند.

قیمت قفل دیجیتال اورنت (Evernet)

قیمت قفل اورنت مدل شیشه سکوریت که در ایران ارائه می‌شود و با اثر انگشت و رمز کار می‌کند، حدودا از [real_fake_price_shortcode label=”270t”] دلار آمریکا به فروش می‌رسد. کیفیت این برند متوسط است و ساخت کشور کره جنوبی می‌باشد.

قیمت قفل درب دیجیتال گیت من (Gateman)

قفل دیجیتال گیت من ساخت کره و زیر مجموعه برند ASSA ABLOY و تولید کننده برند Yale می‌باشد. تفاوت‌هایی با برند Yale دارد. از جمله‌ی تفاوت‌ها می‌توان به عدم وجود کلید مکانیکی، زبان کره‌ای، مغزی کوچک و همچنین نداشتن رمز ادمین اشاره کرد. قیمت قفل دیجیتال و هوشمند گیت من Gateman از [real_fake_price_shortcode label=”200t”] دلار آمریکا تا [real_fake_price_shortcode label=”500t”] دلار آمریکا متغیر است. مدل‌های اثر انگشتی عموما از مدل‌های کارتی گران‌تر هستند.

قیمت قفل هوشمند Alock

قیمت قفل هوشمند Alock از [real_fake_price_shortcode label=”100t”] دلار آمریکا شروع و تا [real_fake_price_shortcode label=”300t”] دلار آمریکا نیز به‌فروش می‌رسد. لازم به ذکر است که در بازار جهانی قفل دیجیتال برندی با نام Alock وجود ندارد و گروهی از ایرانیان این برند را ثبت کرده‌اند و با چاپ برند Alock بر روی انواع قفل‌هایی که در چین در دسترس هستند به ارائه این قفل‌های دیجیتال تحت برند یادشده پرداخته‌اند. به‌گفته این عزیزان قفل Alock دارای تکنولوژی ژاپن است که صحت این مسئله توسط کاربران محترم قضاوت خواهد شد. تمامی مدل‌های ارائه شده توسط شرکت کارن نیز قابل ارائه می‌باشد اما نه با برند Alock بلکه با برندهایی که در چین ارائه می‌شوند.

قیمت قفل هوشمند +Zmart

قفل دیجیتال +Zmart ساخت کشور چین می‌باشد و این در حالی است که ادعا می‌شود قفل آمریکایی است. قیمت این قفل از [real_fake_price_shortcode label=”150t”] دلار آمریکا شروع و تا [real_fake_price_shortcode label=”250t”] دلار آمریکا نیز بفروش می‌رسد. ظاهر زیبایی این برند باعث شده طرفدارانی داشته باشد، اما کاربران عزیز باید هوشیار باشند و از حقیقت در مورد قفل‌ها آگاه شوند. شرکت کارن آمادگی ارائه تمامی مدل‌های این برند را دارد.

قیمت قفل درب دیجیتال های وان (+Hione)

قیمت قفل دیجیتال های وان به نسبت دیگر برندها پایین‌تر است. هرچند که امکانات بسیار زیاد مدل 7890 و ظاهر بسیار نزدیک آن به مدل P930 سامسونگ آن را جزء پرطرفدارها کرده است اما کیفیت متوسط این برند باعث شده است تا موفقیت بالایی کسب نکند. قیمت مدل 7890 که به‌روز شده‌ی مدل 7090 است حدودا [real_fake_price_shortcode label=”350t”] دلار آمریکا می‌باشد و قیمت قفل دیجیتال های وان +Hione مدل 5100 حدودا از [real_fake_price_shortcode label=”180t”] دلار شروع می‌شود.

قیمت قفل تشخیص چهره هایوان

برند هایوان +Hione اولین برندی است که در کره جنوبی اقدام به تولید قفل دیجیتال تشخیص چهره کرده است. البته با توجه به شرکای چینی این برند، این موضوع دور از ذهن نبود که به تولید مدل تشخیص چهره 7070 روی بیاورند. قیمت قفل دیجیتال و هوشمند تشخیص چهره 7070 که با کارت نیز کار می‌کند حدودا [real_fake_price_shortcode label=”500t”] دلار آمریکا می‌باشد که با توجه به کیفیت برند و خطای تشخیص نسبتا زیاد این مدل، منطقی به نظر نمی‌رسد.

قیمت قفل کاداس (Kaadas)

قفل دیجیتال کاداس Kaadas ساخت کشور چین است و این در حالی است که ادعا می‌شود این قفل آلمانی است. قیمت قفل دیجیتال کاداس از [real_fake_price_shortcode label=”105t”] دلار شروع می‌شود و مدل‌های پول و پوش آن تا [real_fake_price_shortcode label=”220t”] دلار آمریکا در فروشگاه‌های چین به فروش می‌رسند. وزن این قفل در مدل‌های پول و پوش بالاست و کیفیت متوسط این برند باعث موفقیت نسبی آن در بازار چین شده است. شرکت کارن حتی در صورت عدم موجودی هرکدام از مدل‌های مورد نظر کاربر، می‌تواند آن مدل را در 10 روز وارد و ارائه کند. مدل‌های مختلف این برند را در سایت علی بابا می‌توانید با قیمت مشاهده کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)