آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

قیمت قفل دیجیتال

قیمت قفل دیجیتال کارن

قیمت قفل دیجیتال کارن

گروه بازرگانی کارن به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری قفل های دیجیتال YALE (ییل) و زیر مجموعه کمپانی ASSA ABLOY (اسا ابلوی) سوئد در ایران و همچنین به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه ی ارائه کننده قفل های دیجیتال کره ای و اروپایی-آمریکایی در ایران بـا ۱۱ سـال حضور مستمـر و همکـاری با سـازمان هـای دولتی و خصوصی، با هـدف فـعالیت در زمینه هـای تهیـه و تـوزیع و فــروش انواع قفل های دیجیتـال و وسایـل امنیتی پایه گـذاری شده است.

ارائه راهکارهای مختلف این شرکت بنا به شرایط و خواسته های مشتریان محترم و همچنین تبیین روند انجام کار و مشاوره قبل از انجام پروژه از وظایف این شرکت می باشد. ارائه بهترین کیفیت و کامل ترین خدمات پس از فروش، مناسب ترین و بهترین قیمت قفل دیجیتال و همچنین رسیدن به بالاترین رضایتمندی مشتریان، سرلوحه رفتار و عمل تک تک کارکنان شرکت کارن می باشد.

با توجه به محدوده ی کاری شرکت کارن و وارد نمودن قفل های متنوع با برندهای متفاوت، تنوع قیمت قفل دیجیتال شرکت کارن بسیار زیاد بوده به طوری که از هر قشری از جامعه توانایی خرید قفل های این شرکت را دارا می باشد. امنیت و آسایش منازل تمام ایرانیان عزیز تنها آرزو و دغدغه شرکت کارن می باشد.

امید است با عنایت به پیشینه روشن و لطف مردم و مشتریان محترم بتوانیم نام نیک از خود به جا گذاشته و همیشه همراه با مشتریان محترم باقی بمانیم تا بتوانیم گوشه ای از مسائل را حل و راهکارهایی ارائه دهیم تا بهترین، مطمئن ترین و به صرفه ترین تصمیم گیری صورت پذیرد.

جهت اطلاع از قیمت قفل دیجیتال کارن با ما تماس بگیرید