آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قیمت قفل الکترونیکی

قیمت قفل دیجیتال (قیمت قفل الکترونیکی)

تمامی برندهای قفل دیجیتالی شرکت کارن دارای یک سال گارانتی تعویض و 15 سال خدمات پس از فروش و 3 سال تامین قطعات زیر نظر شرکت کـارن کویر می باشند. در صورت بروز هرگـونه مشکلی در قفل به غیر از شکستگی و تغییر ظاهر قفل، در زمـان گارانتی دستگـاه به صورت کـامل تعویض می شود و شرکت موظف است که در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل مشتری رسیدگی نماید. تفاوتی در نوع و قیمت قفل الکترونیکی وجود ندارد؛ با تعویض قطعه معیوب، قفل شما مانند روز اول می شود.

با توجه به محدوده ی کاری شرکت کارن و وارد نمودن قفل های متنوع با برندهای متفاوت، تنوع قیمت قفل الکترونیکی در این شرکت بسیار زیاد بوده به طوری که از هر قشری از جامعه توانایی خرید این محصولات شرکت کارن را دارا می باشد. امنیت و آسایش منازل تمام ایرانیان عزیز تنها آرزو و دغدغه شرکت کارن است. آرزوی این شرکت فراگیر شدن فرهنگ استفاده از قفل دیجیتالی در سراسر ایران عزیزمان می باشد.

قیمت متفاوت برندهای قفل الکترونیکی

شرکت کارن به عنوان اولین و بزرگترین وارد کننده قفل های دیجیتالی کره ای و اروپایی-آمریکایی، برندهای مختلفی از این محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. قیمت قفل الکترونیکی با توجه به برند و نوع دسترسی متفاوت می باشد. به عنوان مثال قفل های سامسونگ و یال و همچنین دسترسی نوع اثر انگشتی از قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل های قفل برخوردار می باشد. دلیل آن نیز ارائه ویژگی های فنی و امنیتی بیشتر و بهتر می باشد.

قیمت قفل دیجیتال (قیمت قفل الکترونیکی)

سایر برندهای قفل دیجیتالی که در شرکت کارن موجود می باشد عبارتند از :

نصب تمامی این محصولات توسط خود شرکت و با رعایت استانداردهای جهانی صورت می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت قفل الکترونیکی شرکت کارن و همچنین شرایط فروش این محصولات می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

گذاشتن نظر