قفل دیجیتال رمزدار یال

 

آیا برای شما هم پیش آمده که هنگام ترک خانه، کلیدهای درب ورودی را همراه خود نیاورده باشید؟ بعد از یک روز خسته کننده این موضوع بدترین چیزی است که می‌تواند برای شما اتفاق بیافتد. یا با گم شدن کلیدها همیشه در اضطراب و استرس هستید تا کلید گم شده به دست افراد ناشناس و سارقان نیافتد. به همین دلیل اکثر اوقات مجبور می‌شوید کل قفل درب را عوض نمایید. قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure می‌تواند در کاهش این مشکلات به شما کمک نماید.

در واقع قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure نوعی قفل بدون کلید می‌باشد که توسط رمز و فناوری‌های بلوتوثی و اینترنتی می‌توان به آن دسترسی یافت. همچنین با استفاده از فناوری‌های هوشمندی مانند آمازون، الکسا می‌توان توسط دستورات صوتی، این نوع قفل را کنترل نمود.

طراحی بسیار زیبای قفل دیجیتال

طراحی زیبا و منحصر به فرد

قفل دیجیتال Yale Assure، قفلی هوشمند و خوش ساخت می‌باشد که صفحه لمس منحصر به فرد آن، زیبایی و جذابیت خاصی به آن داده است. این دستگاه کوچک و حیرت انگیز، دارای آلارم هشدار برای حالت‌های مختلف می‌باشد. جهت صرفه‌جویی در مصرف باتری، پس از چند دقیقه به صورت اتوماتیک، صفحه لمس این نوع قفل خاموش می‌گردد.

نصب و راه اندازی ساده قفل هوشمند

نصب و راه اندازی

نصب این نوع قفل بسیار ساده است، در حالی که تمام مراحل نصب، تنها به زمانی در حدود 25 دقیقه نیاز خواهد داشت. پس از ایجاد سوراخ کاری بر روی درب بر اساس دفترچه راهنمای نصب، بدنه داخلی و خارجی توسط کابل به هم متصل می‌شوند. با قرار دادن باتری در بدنه داخلی، قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure آماده به کار می‌باشد.

راه اندازی آن نیز با توجه به راهنمای صوتی چند زبانه بسیار ساده است. قفل رمزدار Yale Assure به تنهایی می‌تواند 50 رمز عبور را در خود ذخیره کند. اضافه نمودن یا حذف رمز عبوری هر یک از کاربران کار بسیار ساده‌ای می‌باشد.

هوشمند‌سازی قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure کنترل قفل توسط Apple Homekit

با توجه به این‌که قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure قابلیت اتصال به نرم افزار و سیستم‌های هوشمند August را دارد، بنابراین این نوع قفل می‌تواند با سیستم‌هایی مانند آمازون-الکسا، SmartThing و … سازگاری پیدا کند. با این ویژگی، بسیاری از عملیات مربوط به درب ورودی را می‌توان از راه دور و به صورت پیشرفته مدیریت کرد.

از جمله سیستم‌های هوشمند که قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure را می‌توان به آن‌ها متصل نمود، عبارت‌اند از:

 • VeraMobile
 • SmartThings
 • Google Assistant: سیستم هوشمند Assistant از دستوراتی مانند: “Hey, Google, unlock the front door.” یا “Hey Google, lock my front door” یا “Hey Google, is my door locked” برای مدیریت درب ورودی استفاده می‌کند.
 • Alexa: برای کنترل درب در این نوع سیستم می‌توان از دستورات صوتی مانند “Alexa, lock the front door” یا “?Alexa, is the back door locked” برای کنترل درب ورودی استفاده کرد.
 • iOS Home App: برقراری ارتباط با Apple HomKit نیز توسط دستورات مانند Lock، Unlock، Check status انجام می‌گیرد.
 • Ring
 • August

اتصال قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure با August

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

نصب ماژول August برای استفاده از ویژگی‌های هوشمند قفل

August یکی از اولین شرکت‌های تولیدکننده قفل هوشمند در جهان می‌باشد که به دلیل ارائه محصولات با کیفیت خیلی زود وارد بازارهای جهانی شد و به شهرت فراوانی رسید. به همین دلیل تاکنون همکاری‌های خوبی میان این دو شرکت صورت گرفته است. به عنوان مثال اتصال میان برنامه هوشمند August و قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure باعث شد تا این نوع قفل‌ها از سیستم‌های متنوعی که در بخش قبل به آن اشاره شد، پشتیبانی نماید.

همچنین با اتصال قفل رمزدار Yale Assure با چشمی August می‌توان ارتباط دو طرفه با مراجعه کننده برقرار کرد و در صورت لزوم درب ورودی را از راه دور باز نمود.

ویژگی‌های قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

 • دسترسی به قفل توسط تلفن همراه و کنترل درب ورودی از راه دور
 • تامین انرژی قفل توسط 4 عدد باتری قلمی AA و مصرف بهینه انرژی
 • مجهز به سیستم‌های امنیتی پیشرفته مانند آلارم هشدار نفوذ غیر‌مجاز
 • مجهز به مکانیزم قفل اتوماتیک

مزایا و معایب قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

 • اتصال و سازگاری با اکثر سیستم‌های هوشمندسازی
 • دسترسی بدون کلید به درب ورودی
 • افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد
 • جلوگیری از پشت درب ماندن دوستان و آشنایان با استفاده از به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی
 • نبود نرم افزار اختصاصی برای اتصال قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure به سایر سیستم‌های هوشمندسازی

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی