آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

آیا برای شما هم پیش آمده که هنگام ترک خانه، کلیدهای درب ورودی را همراه خود نیاورده باشید؟ بعد از یک روز خسته کننده این موضوع بدترین اتفاقی است که می تواند برای شما اتفاق بیافتد؛ یا با گم شدن کلیدها همیشه در اضطراب و استرس هستید تا کلید گم شده به دست افراد ناشناس و سارقان نیافتد. به همین دلیل اکثر اوقات مجبور می شوید کل قفل درب را عوض نمایید. قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure می تواند در کاهش این مشکلات به شما کمک نماید.

در واقع قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure نوعی قفل بدون کلید می باشد که توسط رمز و فناوری های بلوتوثی و اینترنتی می توان به آن دسترسی یافت. همچنین با استفاده از فناوری های هوشمندی مانند آمازون الکسا می توان توسط دستورات صوتی، این نوع قفل را کنترل نمود.

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure یکی از بهترین قفل های بدون کلید در جهان می باشد و تا زمانی که رمز عبوری را به خاطر داشته باشید، حداکثر امنیت و راحتی را برای شما فراهم خواهد آورد.

طراحی بسیار زیبا

طراحی زیبا و منحصر به فرد

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure ، قفلی هوشمند و خوش ساخت می باشد که صفحه لمس منحصر به فرد آن، زیبایی و جذابیت خاصی به آن داده است. این دستگاه کوچک و حیرت انگیز، دارای آلارم هشدار برای حالت های مختلف می باشد. جهت صرفه جویی در مصرف باتری، پس از چند دقیقه به صورت اتوماتیک، صفحه لمس این نوع قفل خاموش می گردد.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی

نصب این نوع قفل بسیار ساده است، در حالی که تمام مراحل نصب، تنها به زمانی در حدود 25 دقیقه طول نیاز خواهد داشت. پس از ایجاد سوراخ کاری بر روی درب بر اساس دفترچه راهنمای نصب، بدنه داخلی و خارجی توسط کابل به هم متصل می شوند. با قراردادن باتری در بدنه داخلی، قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure آماده به کار می باشد.

راه اندازی آن نیز با توجه به راهنمای صوتی چند زبانه بسیار ساده است. قفل رمزدار Yale Assure به تنهایی می تواند 50 رمز عبور را در خود ذخیره کند. اضافه نمودن یا حذف رمز عبوری هر یک از کاربران کار بسیار ساده ای می باشد.

هوشمند سازی قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure
کنترل قفل توسط Apple Homekit

با توجه به این که قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure قابلیت اتصال به نرم افزار و سیستم های هوشمند August را دارد، بنابراین این نوع قفل می تواند با سیستم هایی مانند آمازون-الکسا، SmartThing و … سازگاری پیدا کند. با این ویژگی، بسیاری از عملیات مربوط به درب ورودی را می توان از راه دور و به صورت پیشرفته مدیریت کرد.

از جمله سیستم های هوشمند که قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure را می توان به آن ها متصل نمود، عبارتند از:

 • VeraMobile
 • SmartThings
 • Google Assistant: سیستم هوشمند Assistant از دستوراتی مانند “Hey, Google, unlock the front door.” یا “Hey Google, lock my front door” یا “Hey Google, is my door locked” برای مدیریت درب ورودی استفاده می کند.
 • Alexa: برای کنترل درب در این نوع سیستم می توان از دستورات صوتی مانند “Alexa, lock the front door” یا “?Alexa, is the back door locked” برای کنترل درب ورودی استفاده کرد.
 • iOS Home App: برقرای ارتباط با Apple HomKit نیز توسط دستورات مانند Lock، Unlock، Check status انجام می گیرد.
 •  
 • Ring
 • August

اتصال قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure با August

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure
نصب ماژول August برای استفاده از ویژگی های هوشمند قفل

August یکی از اولین شرکت های تولیدکننده قفل هوشمند در جهان می باشد که به دلیل ارائه محصولات با کیفیت خیلی زود وارد بازارهای جهانی شد و به شهرت فراوانی رسید. به همین دلیل تا کنون همکاری های خوبی میان این دو شرکت صورت گرفته است. به عنوان مثال اتصال میان برنامه هوشمند August و قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure باعث شد تا این نوع قفل از سیستم های متنوعی که در بخش قبل به آن اشاره شد، پشتیبانی نماید.

همچنین با اتصال قفل رمزدار Yale Assure با چشمی August می توان ارتباط دو طرفه با مراجعه کننده برقرار کرد و در صورت لزوم درب ورودی را از راه دور باز نمود.

ویژگی های قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

 • دسترسی به قفل توسط تلفن همراه و کنترل درب ورودی از راه دور
 • تامین انرژی قفل توسط 4 عدد باتری قلمی AA و مصرف بهینه انرژی
 • مجهز به سیستم های امنیتی پیشرفته مانند آلارم هشدار نفوذ غیر مجاز
 • مجهز به مکانیزم قفل اتوماتیک

مزایا و معایب قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure

 • اتصال و سازگاری با اکثر سیستم های هوشمندسازی
 • دسترسی بدون کلید به درب ورودی
 • افزایش امنیت و راحتی در رفت و آمد
 • جلوگیری از پشت درب ماندن دوستان و آشنایان با استفاده از به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی
 • نبود نرم افزار اختصاصی برای اتصال قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure به سایر سیستم های هوشمندسازی

قفل دیجیتال رمزدار Yale Assure یک گزینه بسیار خوب برای افزایش امنیت و راحتی است که طیف گسترده ای از سیستم های هوشمند را متناسب با نیازهای شما، پشتیبانی می کند. همچنین قفل Yale Assure در چندین مدل و نسخه های دکمه ای یا صفحه لمسی در آمازون موجود می باشد و با قیمت بسیار مناسب یکی از گزینه های مقرون به صرفه به حساب می آید.

گذاشتن نظر