قفل دیجیتال اداری

قفل دیجیتال یکی از آخرین نوآوری‌ها در محصولات امنیتی می‌باشد. قفل دیجیتال اداری برای صاحبان کار این امکان را فراهم می‌آورد تا درب ورودی کسب و کار خود را از راه دور مدیریت و ورود و خروج افراد مختلف و پرسنل خود را کنترل نمایند. مدل‌های محتلفی از این نوع قفل‌های دیجیتال وجود دارد که بر اساس کارایی و ویژگی‌های امنیتی آن‌ها دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. اما باید توجه داشت که با سرمایه گذاری مناسب در این زمینه و انتخاب قفل مناسب با بیشترین امکانات ممکن، خیال شما کاملا از بابت امنیت درب ورودی محل کسب و کارتان راحت می‌گردد.

مزایای استفاده از قفل‌های دیجیتال در اماکن تجاری

یکی از مزایای منحصر به‌فرد قفل دیجیتال اداری، کنترل از راه دور آن می‌باشد. از طریق تلفن همراه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل، می‌توان تمامی امور مربوط به درب ورودی مانند صدور مجوز ورود را مدیریت نمود. همچنین استفاده از ریموت کنترل به‌عنوان یکی از روش‌های کنترل از راه دور قفل نیز روشی مناسب برای کنترل ورود و خروج و صدور مجوز ورود از جانب منشی بیرون از اتاق می‌باشد.

کنترل درب اتاق های شرکت از راه دور توسط سیستم های هوشمند

یکی دیگر از ویژگی‌های قفل دیجیتال اداری، وجود مکانیزم قفل اتوماتیک در آن است که در اماکن اداری شلوغ بسیار کاربردی است. مکانیزم قفل اتوماتیک به این صورت عمل می‌کند که به محض بسته شدن درب، دستگاه به صورت خودکار قفل می‌گردد.

از دیگر ویژگی‌های این نوع قفل‌ها که آن را به‌وسیله‌ای مناسب برای کنترل ورود و خروج اماکن اداری و تجاری تبدیل نموده است، صدور مجوز دسترسی برای افراد خاص و جلوگیری از ورود سایر افراد به اماکن حساس امنیتی مانند اتاق سرورها، اتاق مدیریت، آزمایشگاه و … می‌باشد.

قفل دیجیتال اداری راه حلی مناسب برای امنیت هر نوع کسب و کاری

نکات مهم در هنگام خرید قفل دیجیتال اداری

اولین چیزی که برای خرید یک قفل دیجیتال اداری باید در نظر گرفت، روش دسترسی مناسب به قفل با توجه به ظرفیت کسب و کارتان است. اگر محل کسب و کار شما به اندازه کافی بزرگ و تعداد پرسنل شما زیاد باشد، بهتر است از قفل اثر انگشتی برای کنترل ورود و خروج استفاده نمایید. به این ترتیب پرسنل اداری شما به راحتی و تنها با شناسایی اثر انگشت خود می‌توانند وارد شوند.

قفل دیجیتال اداری راه حلی مناسب برای امنیت هر نوع کسب و کاری

در حالی که برای این نوع کسب و کارها قفل رمزی گزینه مناسبی نمی‌باشد. وارد نمودن کد باعث کاهش امنیت و دسترسی افراد ناشناس به قفل دیجیتال اداری می‌گردد.

قفل دیجیتال اداری کارتی نیز برای اماکن اداری و تجاری بسیار موثر می‌باشد. به این ترتیب هر یک از پرسنل با در اختیار داشتن کارت شناسایی خود (RFID کارت) می‌تواند به قفل دسترسی پیدا کند. همچنین از کارت این نوع قفل‌ها برای دسترسی به سایر بخش‌های شرکت مانند پارکینگ نیز می‌تواند استفاده نماید.

قفل دیجیتال اداری راه حلی مناسب برای امنیت هر نوع کسب و کاری

نکته دیگری که هنگام خرید قفل دیجیتال اداری باید به آن توجه نمود، قابلیت کنترل از راه دور و اتصال به سیستم‌های اتوماسیون اداری این نوع قفل‌ها می‌باشد. به این ترتیب به‌راحتی می‌توان از طریق فناوری‌های مجهز به WiFi مانند تلفن همراه و یا لپ تاپ، ورود و خروج پرسنل را از هر جای دنیا ثبت و کنترل نمود.

در نظر گرفتن ویژگی‌های امنیتی متناسب با شرایط کسب و کار شما نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که باید در هنگام خرید این نوع قفل‌ها به آن توجه نمود.

تامین امنیت کسب و کار با قفل دیجیتال اداری

با وجود سیستم‌های امنیتی پیشرفته در این نوع قفل‌های دیجیتال، هک کردن آن‌ها و ورود غیرمجاز به محل کسب و کار شما تقریبا غیرممکن می‌باشد. در صورت ورود غیر‌مجاز و اعمال نیروی زیاد جهت ورود سارقان، علاوه بر به صدا در آمدن آلارم هشدار قفل دیجیتال اداری، پیام هشداری نیز به تلفن همراه شما و اتاق کنترل امنیت (نگهبانی) ارسال می‌گردد.

نوع اثر انگشتی این نوع قفل‌ها نیز به دلیل وجود سیستم بیومتریک در آن از امنیت بیشتری نسبت به‌ سایر مدل‌های قفل دیجیتال اداری برخوردار بوده و تقریبا غیرقابل هک می‌باشد. اما همواره توجه داشته باشید که قفل‌های دیجیتال اداری به تنهایی برای امنیت اماکن اداری و تجاری بزرگ کافی نبوده و در کنار آن‌ها باید از سایر لوازم امنیتی مانند دوربین‌های مدار بسته، زنگ هشدار و … استفاده نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتالی می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی