قفل الکترونیک بدون کلید یال

قفل الکترونیک بدون کلید یال (Yale Assure) این قابلیت را دارد که همراه نرم افزار نصب شده روی گوشی هوشمند که متعلق به شرکت یال می‌باشد، از هرجای دنیا درب را باز و بسته نماید. این نرم افزار با طراحی منحصر به فرد، سطح بالایی از امنیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به این نرم افزار می‌توان 5 کلید مجازی را تعریف نمود. هریک از این کلیدهای هوشمند را می‌توان برای مواقع ضروری مانند مهمان، خدمتکار و … جهت باز و بسته نمودن درب استفاده نمود. علاوه بر این هزینه اضافه نمودن کلید مجازی (به جز 5 کلید موجود در نرم افزار) بسیار پایین بوده به‌طوری که کاربران را مجاب به حذف قفل سنتی و هزینه‌های بالای مربوط به آن می‌نماید.

قفل الکترونیک بدون کلید به همراه نرم افزار هوشمند یال

ویژگی‌های قفل YALE Assure

این مدل قفل الکترونیکی بدون کلید یال دارای یک منبع تغذیه اضطراری می‌باشد که در صورت از کار افتادن گوشی هوشمند و یا حضور مهمانانی که گوشی هوشمند ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. با نگه داشتن یک باتری 9 ولت در محل قرارگیری این باتری بر روی قفل و وارد نمودن رمز ورودی می‌توان قفل را باز نمود.

این مدل قفل الکترونیک بدون کلید دارای سیستم‌های متنوع خانه هوشمند از جمله ZWave و ZigBee بوده که به راحتی می‌توان آن‌را به انواع سیستم‌های هوشمندسازی اضافه نمود. همچنین این قفل بدون کلید قابلیت اضافه شدن به محصول جدید اپل (HomeKit) را دارد که استفاده از آن‌را بسیار آسان و جذاب می‌نماید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی