آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

قفل الکترونیک بدون کلید به همراه نرم افزار هوشمند ییل

قفل الکترونیک بدون کلید به همراه نرم افزار هوشمند ییل

قفل الکترونیک بدون کلید ییل

قفل الکترونیک بدون کلید ییل (Yale Assure) این قابلیت را دارد که همراه نرم افزار نصب شده بر روی گوشی هوشمند که متعلق به شرکت ییل می باشد، از هر جای دنیا درب را باز و بسته نماید. این نرم افزار با طراحی منحصر به فرد، سطح بالایی از امنیت را در اختیار کاربران قرار می دهد. به این نرم افزار می توان ۵ کلید مجازی را تعریف نمود . هریک از این کلیدهای هوشمند را می توان برای مواقع ضروری مانند مهمان، خدمتکار و… جهت باز و بسته نمودن درب استفاده نمود. علاوه بر این هزینه اضافه نمودن کلید مجازی (به جز ۵ کلید موجود در نرم افزار) بسیار پایین بوده به طوری که کاربران را مجاب به حذف قفل سنتی و هزینه های بالای مربوط به آن می نماید.

این مدل قفل الکترونیک بدون کلید ییل دارای یک منبع تغذیه اضطراری می باشد که در صورت از کار افتادن گوشی هوشمند و یا حضور مهمانانی که گوشی هوشمند ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. با نگه داشتن یک باتری ۹ ولت در محل قرارگیری این باتری بر روی قفل و وارد نمودن رمز ورودی می توان قفل را باز نمود.

این مدل قفل الکترونیک بدون کلید دارای سیستم های متنوع خانه هوشمند از جمله ZWave و ZigBee بوده که به راحتی می توان آن را به انواع سیستم های هوشمندسازی اضافه نمود. همچنین این قفل بدون کلید قابلیت اضافه شدن به محصول جدید اپل (HomeKit) را دارد که استفاده از آن را بسیار آسان و جذاب می نماید.

هزینه بسیار پایین اضافه شدن این قفل الکترونیک بدون کلید ییل به خانه هوشمند و امنیت بسیار بالای آن در اتصال به نرم افزار هوشمند ، قفل بدون کلید ییل را به یکی از بهترین انتخاب های شما برای جایگزینی با قفل های سنتی و مکانیکی تبدیل نموده است.

گذاشتن نظر