آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

قفل الکترونیک بدون کلید به همراه نرم افزار هوشمند یال

قفل الکترونیک بدون کلید به همراه نرم افزار هوشمند ییل

قفل الکترونیک بدون کلید یال

قفل الکترونیک بدون کلید یال (Yale Assure) این قابلیت را دارد که همراه نرم افزار نصب شده بر روی گوشی هوشمند که متعلق به شرکت یال می باشد، از هر جای دنیا درب را باز و بسته نماید. این نرم افزار با طراحی منحصر به فرد، سطح بالایی از امنیت را در اختیار کاربران قرار می دهد. به این نرم افزار می توان 5 کلید مجازی را تعریف نمود . هریک از این کلیدهای هوشمند را می توان برای مواقع ضروری مانند مهمان، خدمتکار و… جهت باز و بسته نمودن درب استفاده نمود. علاوه بر این هزینه اضافه نمودن کلید مجازی (به جز 5 کلید موجود در نرم افزار) بسیار پایین بوده به طوری که کاربران را مجاب به حذف قفل سنتی و هزینه های بالای مربوط به آن می نماید.

قفل الکترونیک بدون کلید به همراه نرم افزار هوشمند یال

ویژگی های قفل YALE Assure

این مدل قفل الکترونیک بدون کلید یال دارای یک منبع تغذیه اضطراری می باشد که در صورت از کار افتادن گوشی هوشمند و یا حضور مهمانانی که گوشی هوشمند ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. با نگه داشتن یک باتری 9 ولت در محل قرارگیری این باتری بر روی قفل و وارد نمودن رمز ورودی می توان قفل را باز نمود.

این مدل قفل الکترونیک بدون کلید دارای سیستم های متنوع خانه هوشمند از جمله ZWave و ZigBee بوده که به راحتی می توان آن را به انواع سیستم های هوشمندسازی اضافه نمود. همچنین این قفل بدون کلید قابلیت اضافه شدن به محصول جدید اپل (HomeKit) را دارد که استفاده از آن را بسیار آسان و جذاب می نماید.

هزینه بسیار پایین اضافه شدن این قفل الکترونیک بدون کلید یال به خانه هوشمند و امنیت بسیار بالای آن در اتصال به نرم افزار هوشمند ، قفل بدون کلید یال را به یکی از بهترین انتخاب های شما برای جایگزینی با قفل های سنتی و مکانیکی تبدیل نموده است.

باز کردن درب ورودی توسط به اشتراک گذاشتن کلیدهای مجازی

گذاشتن نظر