آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09372276014

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

دستگیره هوشمند امنیتی

اولین چیزی که در مورد تجهیز نمودن امکانات محل کار و یا زندگی به ذهن همه مردم می رسد افزایش امنیت آن می باشد. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد مانند نصب دوربین های امنیتی، استخدام نگهبان شبانه روزی و …اما بهترین و به صرفه ترین راه برای افزایش امنیت حفاظت از ورودی های ساختمان می باشد. برای این کار اکثر افراد در سراسر جهان از دستگیره هوشمند امنیتی استفاده می نمایند. با ما در این مقاله جهت آشنایی بیشتر با دستگیره هوشمند امنیتی همراه باشید.

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

دلایل زیادی برای نصب دستگیره هوشمند امنیتی وجود دارد که به تعدادی از آن ها به صورت مختصر اشاره می نماییم.

– در اماکن پر رفت و آمد کنترل و باز نمودن درب کار بسیار مشکلی می باشد. با نصب دستگیره هوشمند امنیتی به راحتی و از راه دور توسط ریموت کنترل می توان درب را باز و بسته نمود. همچنین پس از بسته شدن درب، قفل به صورت اتوماتیک بسته می شود.

– یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگیره هوشمند امنیتی باز و بسته نمودن درب توسط گوشی هوشمند از هر جای دنیا و هر زمان ممکن می باشد. به این ترتیب اگر مهمانان یا شخصی برای تحویل بسته به منزل شما مراجعه نموده و شما در منزل حضور نداشته باشید، به راحتی می توانید درب را برای آن ها باز نمایید.

– ثبت و کنترل ورود و خروج افراد نیز ویژگی دیگر دستگیره هوشمند امنیتی می باشد. به این ترتیب می توان از ورود افراد عیر مجاز به داخل منزل یا محل کار مطلع و برای جلوگیری از سرقت اشیا و اسناد با ارزش اقدامات لازم را انجام داد.

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

بهترین دستگیره هوشمند امنیتی جهت نصب

بر اساس نوع استفاده از این نوع قفل ها، محصولات مختلفی در بازار وجود دارند که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. به عنوان مثال برای داشتن بیشترین ضریب امنیتی بهتر است از دستگیره امنیتی اثر انگشتی استفاده نمود. این نوع قفل ها به دلیل استفاده از سیستم بیومتریک و سنسور شناسایی بافت زنده به هیچ عنوان نمی توان آن ها را هک نمود. همچنین برای ادارات و یا هتل ها می توان از دستگیره امنیتی کارتی استفاده نمود. به این ترتیب از کارت پرسنلی می توان جهت ورود به ساختمان استفاده نمود. دستگیره امنیتی با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند نیز بهترین گزینه برای کنترل مکان های حساس امنیتی می باشد. همچنین قفل های مجهز به ریموت برای افراد معلول جهت باز و بسته نمودن درب مناسب می باشد.

باید به این نکته توجه نمود به دلیل اینکه احتمال گسترش کسب و کار شما وجود دارد بهتر است از قفل هایی استفاده نمود که بیشترین امکانات ممکن را داشته تا به راحتی بتوان آن را با شرایط جدید سازگار نمود.

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

چگونگی نصب و راه اندازی دستگیره هوشمند امنیتی

نصب و راه اندازی این نوع قفل ها بسیار آسان و راحت می باشد اما پیشنهاد می گردد جهت تعلق گارانتی محصول خریداری شده بهتر است نصب دستگیره هوشمند امنیتی توسط متخصصان همان شرکت انجام گیرد.

نکات مهم پس از نصب دستگیره هوشمند امنیتی

– تمامی تنظیمات دستگیره امنیتی را یک بار نیز خودتان پس از توضیحات نصاب به صورت کامل انجام دهید.

– بلافاصله پس از راه اندازی توسط نصاب رمز دستگیره هوشمند امنیتی را خودتان تعویض نمایید.

– پس از نصب، قفل امنیتی را چندین بار به روش های مختلف باز و بسته نموده تا از عملکرد قفل و نصب صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

– در صورتی که دستگیره هوشمند امنیتی دارای کلید مکانیکی باشد پیشنهاد می گردد آن را بیرون از منزل و در جای امن نگهداری نموده تا در مواقع ضروری بتوان از آن استفاده نمود.

– از به اشتراک گذاشتن رمز عبوری با سایر افراد جدا خودداری نمایید. همچنین جهت افزایش امنیت و جلوگیری از لو رفتن رمز، بهتر است هر از گاهی رمز عبوری را تغییر دهید.

– در صورت بروز مشکل برای دستگیره امنیتی بهتر است تنها با مراکز مجاز خدمات پس از فروش دستگیره هوشمند امنیتی تماس بگیرید.

گذاشتن نظر