دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

اولین چیزی که در مورد تجهیز نمودن امکانات محل کار و یا زندگی به ذهن همه مردم می‌رسد افزایش امنیت آن می‌باشد. راه‌های مختلفی برای این‌کار وجود دارد مانند نصب دوربین‌های امنیتی، استخدام نگهبان شبانه‌روزی و …اما بهترین و به صرفه‌ترین راه برای افزایش امنیت حفاظت از ورودی‌های ساختمان می‌باشد. برای این کار اکثر افراد در سراسر جهان از دستگیره امنیتی استفاده می‌نمایند. با ما در این مقاله جهت آگاهی از دلایل نصب دستگیره هوشمند همراه باشید.

دلایل زیادی برای نصب دستگیره هوشمند وجود دارد که به تعدادی از آن‌ها به صورت مختصر اشاره می‌نماییم.

– در اماکن پر رفت و آمد کنترل و باز نمودن درب کار بسیار مشکلی می‌باشد. با نصب دستگیره هوشمند به راحتی و از راه دور توسط ریموت کنترل می‌توان درب را باز و بسته نمود. همچنین پس از بسته شدن درب، قفل به صورت اتوماتیک بسته می‌شود.

– یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دستگیره امنیتی باز و بسته نمودن درب توسط گوشی هوشمند از هر جای دنیا و هر زمان ممکن می‌باشد. به این ترتیب اگر مهمانان یا شخصی برای تحویل بسته به منزل شما مراجعه نموده و شما در منزل حضور نداشته باشید، به راحتی می‌توانید درب را برای آن‌ها باز نمایید.

– ثبت و کنترل ورود و خروج افراد نیز ویژگی دیگر دستگیره هوشمند امنیتی می‌باشد. به این ترتیب می‌توان از ورود افراد غیرمجاز به داخل منزل یا محل کار مطلع و برای جلوگیری از سرقت اشیا و اسناد با ارزش اقدامات لازم را انجام داد.

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

بهترین مدل‌های دستگیره هوشمند

براساس نوع استفاده از این نوع قفل‌ها، محصولات مختلفی در بازار وجود دارند که هرکدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. به‌عنوان مثال برای داشتن بیشترین ضریب امنیتی بهتر است از دستگیره امنیتی اثر انگشتی استفاده نمود. این نوع قفل‌ها به دلیل استفاده از سیستم بیومتریک و سنسور شناسایی بافت زنده به هیچ عنوان نمی‌توان آن‌ها را هک نمود. همچنین برای ادارات و یا هتل‌ها می‌توان از دستگیره امنیتی کارتی استفاده نمود. به این ترتیب از کارت پرسنلی می‌توان جهت ورود به ساختمان استفاده کرد. دستگیره امنیتی با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند نیز بهترین گزینه برای کنترل مکان‌های حساس امنیتی می‌باشد. همچنین قفل‌های مجهز به ریموت برای افراد معلول جهت باز و بسته نمودن درب مناسب است.

باید به این نکته توجه نمود به دلیل این‌که احتمال گسترش کسب و کار شما وجود دارد بهتر است از قفل‌هایی استفاده کرد که بیشترین امکانات ممکن را داشته تا به راحتی به‌توان آن‌را با شرایط جدید سازگار نمود.

دلایل نصب دستگیره هوشمند امنیتی

چگونگی نصب دستگیره هوشمند و راه اندازی آن

نصب دستگیره هوشمند و راه اندازی آن بسیار آسان و راحت می‌باشد اما پیشنهاد می‌گردد جهت تعلق گارانتی محصول خریداری شده، نصب دستگیره هوشمند توسط متخصصان همان شرکتی که محصول را از آن خریداری کرده‌اید، انجام گیرد.

نکات مهم

– تمامی تنظیمات دستگیره امنیتی را یک‌بار نیز خودتان پس از توضیحات نصاب به صورت کامل انجام دهید.

– بلافاصله پس از راه اندازی توسط نصاب رمز دستگیره هوشمند امنیتی را خودتان تعویض نمایید.

– پس از نصب دستگیره هوشمند، آن‌را چندین بار به روش‌های مختلف باز و بسته نموده تا از عملکرد قفل و نصب صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

– در صورتی که دستگیره امنیتی دارای کلید مکانیکی باشد پیشنهاد می‌گردد آن را بیرون از منزل و در جای امن نگهداری نموده تا در مواقع ضروری به‌توان از آن استفاده نمود.

– از به اشتراک گذاشتن رمز عبور با سایر افراد جدا خودداری نمایید. همچنین جهت افزایش امنیت و جلوگیری از لو رفتن رمز، بهتر است هر از گاهی رمز عبور را تغییر دهید.

– در صورت بروز مشکل برای دستگیره امنیتی بهتر است تنها با مراکز مجاز خدمات پس از فروش دستگیره هوشمند امنیتی تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی