دستگیره دیجیتال کالای لوکس یا نیاز مردم

دستگیره دیجیتال کالای لوکس یا نیاز مردم، سوالی که همواره در زمان خرید یک دستگیره دیجیتال برای برخی از مشتریان پیش می آید. پاسخ این سؤال تعیین کننده ضرورت های خرید دستگیره دیجیتال برای خانواده ها در سطوح مختلف است. قبل از هر چیز خوب است بدانید دستگیره دیجیتال با این هدف وارد بازار ایران شده است که علاوه بر پوشش نقاط ضعف امنیتی و کنترلی دستگیره های معمولی، زیبایی و راحتی استفاده را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد.

این کالای وارداتی امنیتی در برندهای مختلف و با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه شده است تا هر خانواده بسته به توان خرید و بودجه ای خود بتواند یکی از آن ها را انتخاب نماید. مهمترین سودی که از خرید دستگیره دیجیتال نصیبتان می شود امنیت بیشتر در خانه و محل کارتان است. با ما همراه باشید تا به ضرورت خرید دستگیره دیجیتال به عنوان یک کالای مورد نیاز مردم پی ببرید.

قفل دیجیتال

دستگیره دیجیتال ضدسرقت

دستگیره دیجیتال به دلایل امنیتی در نظر گرفته شده در روند ساخت آن، ضدسرقت می باشد. یکی از مهمترین دلایل ضدسرقت بودن دستگیره های دیجیتال داشتن آلارم ضد سرقت است که با اعمال فشار به دستگیره شروع به آژیر کشیدن می کند. در صورت استفاده از دسترسی های فیک هم این آلارم به صدا در می آید.

قفل های دیجیتال با انواع مغزی در بازار موجودند که یکی از بهترین نوع مغزی به لحاظ ضدسرقت بودن دستگیره دیجیتال، مغزی با زبانه هوک است که به دلیل شکل قلاب مانندی که دارد مانع از باز شدن درب توسط دیلم انداختن می شود. سیستم ضدشوک الکتریکی در زمان اعمال هر گونه برق اضافی به قفل، مانع از خرابی قفل می شود.

دستگیره دیجیتالی

نکته حائز اهمیت در دستگیره دیجیتال به عنوان یک کالای مورد نیاز مردم ضدسرقت بودن آن است که هزینه بیشتر نسبت به دستگیره های معمولی را توجیه می کند. در کنار این مهم، در صورت مجهز بودن قفل دیجیتال به اپلیکیشن می توانید این آلارم را روی گوشی همراهتان در قالب یک نوتیفیکیشن ببینید و اقدامات لازم را حتی از راه دور انجام دهید.

دسترسی های جایگزین دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال دارای دسترسی های رمز، کارت و اثر انگشت هستند که هر سه جایگزین کلیدهای مکانیکی می باشند.  علت اصلی این جایگزین کردن، ارائه دسترسی هایی با خاصیت غیرقابل کپی بودن است.

بیایید دسترسی اثر انگشت را بررسی کنیم؛ این دسترسی به عنوان یک دسترسی بیومتریک در هر فرد منحصر به فرد است و با پیشرفت تکنولوژی فقط در صورت قرار دادن بافت زنده که جریان خون داشته باشد عمل می کند پس جای هیچگونه تقلبی را برای سارقین نمی گذارد.

در نتیجه این دستگیره نه تنها کالای لوکس به حساب نمی آید بلکه مورد نیاز هر کسی است که به امنیت خانه و خانواده خود اهمیت می دهد.

به طور مشابه در مورد دسترسی رمز با تابع خیالی ورود رمز دیگران نمی توانند به رمز اصلی شما پی ببرند. چرا که در زمان ورود رمز می توانید تعدادی کاراکتر عددی فیک قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد کنید.

همچنین با نمایش تصادفی جای اعداد، امکان حدس رمز از روی جای انگشت نفر قبلی وجود نخواهد داشت. حتی می توانید برای امنیت بیشتر دسترسی دوبل امنیتی را تعریف کنید یعنی برای ورود شرط همزمانی استفاده از دو دسترسی مثل رمز و اثر انگشت را قرار دهید.

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی در مورد دسترسی کارت که نوعی از اقسام تگ های RFID محسوب می شوند با ذخیره اطلاعات مختلف به غیر از سریال کارت، دسترسی امنی به حساب می آید.

چشمی دیجیتال 

خیلی از سرقت ها به دلیل باز کردن درب برای افراد ناشناس پیش می آید؛ در برخی از قفل های هوشمند به دلیل داشتن قابلیت چشمی دیجیتال می توانید با شناسایی کسی که زنگ قفل را به صدا در آورده است درب را برایش باز کنید. زیرا تصویر او علاوه بر نمایان شدن روی صفحه LCD دستگیره دیجیتال، بر روی اپلیکیشن قفل نیز نمایش داده می شود.

در حقیقت کارکرد چشمی دیجیتال به صورت آنلاین است و با به صدا در آمدن زنگ روی اپلیکیشن گوشی هوشمندتان نوتیفیکیشن دریافت می کنید تا در صورت شناسایی هویت فرد بتوانید درب را برایش از راه دور باز کنید. اگر این قابلیت برای امنیت هر چه بیشتر شما در محل کار و زندگی تان نیاز نیست پس چیست!

دستگیره دیجیتال

گزارشگیری قفل دیجیتال (LOG)

از دیگر مزایای کنترلی و امنیتی یک قفل دیجیتال قابلیت گزارشگیری است که امکان ثبت رفت و آمدها را با انواع دسترسی ها به کاربر ادمین می دهد. از طریق گزارشگیری همچنین می توانید روی دسترسی کاربران عادی محدودیت زمانی اعمال کنید تا خارج از بازه زمانی تعریف شده امکان باز کردن درب را نداشته باشند.

مثلاً برای کارمندان یک شرکت طبق ساعت کاری که دارند دسترسی ها را تعریف می کنید و خارج از ساعات کاری نمی توانند وارد شرکت شوند که این امر احتمال سوء استفاده را تا حد زیادی کاهش می دهد.

دستگیره سامسونگ

قفل اتوماتیک درب

خیلی از ما در زمان خروج از منزل و یا محل کار فراموش می کنیم که درب را قفل کنیم و در این مواقع قفل اتوماتیک در دستگیره دیجیتال به کمک شما می آید. کارکرد این قفل به این صورت است که پس از بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل می شود. پس دیگر نگران قفل نکردن درب نخواهید بود!

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌ دیجیتالی پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.