قفل الکترونیکی بدون کلید

همه ما در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که در آن کلیدهای خود را از دست داده و در حالی که برای مدت بسیار طولانی در مقابل درب ایستاده‌ایم، منتظر کسی هستیم که درب را برای ما باز نماید. این حالت زمانی بیشتر خود را نشان می‌دهد که پس از یک روز سخت و خسته کننده به خانه برگشته‌ایم. با ورود قفل الکترونیکی بدون کلید به زندگی ‌ما، دسترسی به درب ورودی بسیار آسان و امن‌تر خواهد شد و نگرانی بابت فراموش کردن و یا از دست دادن کلیدها برای همیشه از بین می‌رود.

ویژگی‌های مهم قفل درب بدون کلید

برخی از ویژگی‌های این نوع قفل‌ها بسیار مهم بوده و وجود آن‌ها باعث افزایش راحتی و امنیت کاربران می‌گردد. در ادامه به برخی از اساسی‌ترین ویژگی‌های قفل بدون کلید که هنگام خرید باید توجه داشته باشید، اشاره خواهیم نمود.

– نوع دسترسی قفل الکترونیکی بدون کلید

قفل بدون کلید از لحاظ دسترسی دارای سه نوع رایج می‌باشد: قفل بدون کلید رمزی، قفل بدون کلید کارتی و قفل بدون کلید اثر انگشتی. البته برخی از آن‌ها را نیز می‌توان توسط تلفن همراه از راه دور کنترل نمود که می‌تواند کمک بسیاری به شما در زندگی روزمره نماید. در حال حاضر بهترین نوع قفل از لحاظ دسترسی قفل درب بدون کلید اثر انگشتی می‌باشد که با وجود سیستم بیومتریک، غیر‌قابل هک بوده و دسترسی غیر‌مجاز به آن غیر‌ممکن می‌باشد (بدون نیاز به حمل کارت و یا به خاطر سپردن رمز عبوری).

روش های دسترسی پیشرفته به درب ورودی

در مدل‌های کارتی با استفاده از کارت‌های مغناطیسی می‌توان درب ورودی را باز نمود. اندازه این کارت بسیار مناسب بوده و به راحتی قابل حمل می‌باشد. مدل‌های رمزی نیز دارای یک صفحه کلید با ارقام 0 تا 9 می‌باشند.

– منبع تغذیه قفل الکترونیکی بدون کلید

انرژی مورد نیاز قفل بدون کلید توسط باتری‌های قلمی AA تامین می‌گردد. عواملی مانند شرایط آب و هوایی می‌تواند باعث کاهش عمر باتری‌ها گردد. به همین دلیل قفل بدون کلید باید مقاومت کافی در مقابل شرایط محیطی مانند: رطوبت، سرما و گرما را داشته باشد. برخی از مدل‌ها نیز دارای آلارم هشدار اتمام باتری می‌باشند که به شما جهت تعویض باتری‌های قدیمی هشدار می‌دهد.

تامین انرژی مورد نیاز توسط باتری های قلمی AA

– ویژگی‌های امنیتی قفل الکترونیکی بدون کلید

مهم‌ترین موضوعی که در هنگام خرید قفل بدون کلید باید به آن توجه کرد، ویژگی‌های امنیتی آن می‌باشد. ویژگی‌هایی که هر کدام به نوبه خود خیال شما را از بابت امنیت درب ورودی و اعضای خانواده راحت می‌نماید. آلارم هشدار حوادث امنیتی، سیستم حریم خصوصی، سیستم امنیت خروج و قفل کودک و رمز امنیتی از جمله ویژگی‌های امنیتی قفل بدون کلید می‌باشند.

مجهز به سیستم های امنیتی پیشرفته برای محافظت از اعضای خانواده

همچنین کنترل از راه دور قفل توسط تلفن همراه نیز باعث افزایش امنیت خانه و یا محل کار شما شده و به دلیل احاطه کامل بر امور مربوط به درب ورودی مانند کنترل ورود و خروج از ویژگی‌های امنیتی به شمار می‌رود.

– قفل اتوماتیک

بر خلاف قفل‌های قدیمی که در هنگام ترک خانه باید درب را به صورت دستی و با کلید قفل نمود، قفل الکترونیکی پس از بسته شدن درب و در عرض چند ثانیه، به صورت خودکار، قفل می‌گردد. این یک ویژگی بسیار مفید در زندگی امروزی است زیرا بسیاری از مردم فراموش می‌کنند در هنگام خروج درب خانه را قفل نمایند، مخصوصا زمانی که برای انجام کاری عجله داشته باشند.

قفل الکترونیکی بدون کلید

– اتصال قفل الکترونیکی بدون کلید به WiFi

این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا قفل الکترونیکی را با استفاده از تلفن همراه و از راه دور کنترل نمایید. همچنین می‌توان آن را با سایر سیستم‌های امنیتی و هوشمند خانه ادغام نمود. ویژگی‌هایی مانند کنترل ورود و خروج، باز و بسته نمودن درب از راه دور و … از مزیت‌های اتصال قفل بدون کلید به WiFi می‌باشد.

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

– اتصال بلوتوثی قفل الکترونیکی بدون کلید

اتصال بلوتوثی قفل الکترونیکی با تلفن همراه باعث می‌شود تا به محض نزدیک شدن به قفل، درب باز گردد. مزیت این ویژگی زمانی خود را بیشتر نشان می‌دهد که با دستانی پر از خرید و یا در تاریکی شب به خانه برگشته‌اید!

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

بهترین مدل‌های قفل الکترونیکی بدون کلید

قفل درب بدون کلید در اشکال، اندازه‌ها و ویژگی‌های مختلف در بازار وجود دارد. به‌جای پرداختن به ویژگی‌های غیر مفید این نوع قفل‌ها، باید تمرکز خود را بر انتخاب قفلی امن و با دوام زیاد قرار دهیم. در زیر لیستی از بهترین مدل‌های قفل بدون کلید در سال 2019 آورده شده است.

– قفل الکترونیکی بدون کلید Schlage

یک قفل بدون کلید و کاربر پسند که نصب آن بسیار آسان می باشد. به این نوع قفل می‌توان توسط رمز عبور دسترسی پیدا کرد. همچنین توسط تکنولوژی Z-Wave می‌توان قفل الکترونیکی Schlage را به سیستم‌های اتوماسیون خانگی متصل نمود. به این ترتیب می‌توان آن را از راه دور توسط تلفن همراه کنترل کرد. مجهز بودن به آلارم هشدار نفوذ غیر‌مجاز از ویژگی‌های امنیتی قفل Schlage می‌باشد.

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

– قفل الکترونیکی بدون کلید Ultraloq

روش‌های دسترسی این نوع قفل بدون کلید، رمز عبور و اثر انگشت می‌باشد. شناسایی اثر انگشت کمتر از 0.5 ثانیه طول می‌کشد که نشان دهنده عملکرد سریع قفل است. تا 95 اثر انگشت مختلف را می‌توان به قفل الکترونیکی Ultraloq شناسایی نمود. همچنین می‌توان قفل Ultraloq را به تلفن همراه متصل و آن را کنترل کرد.

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

– قفل الکترونیکی بدون کلید Gateman

برند Gateman اساسا با استفاده از کلیدهای مکانیکی به شدت مخالف بوده و آن ‌را نوعی ضعف امنیتی می‌داند. بنابراین تمامی محصولات این شرکت بدون کلید می‌باشند. تنوع دسترسی از ویژگی‌های برند Gateman می‌باشند. تقریبا تمامی مدل‌های قفل بدون کلید Gateman با سیستم‌های هوشمند Z-Wave و ZigBee سازگار می‌باشند. برند Gateman تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد بوده و به‌عنوان یکی از برترین و پر فروش‌ترین برندهای قفل درب بدون کلید در جهان شناخته شده می‌باشد.

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

– قفل الکترونیکی بدون کلید سامسونگ

شاید یکی از زیباترین و در عین حال امن‌ترین مدل‌های قفل در جهان، قفل بدون کلید سامسونگ باشد. مدل‌های بدون دستگیره این برند کره‌ای معمولا بدون کلید بوده و می‌توان توسط رمز و یا کارت به آن‌ها دسترسی یافت. این در حالی است که سایر مدل‌ها دارای کلید مکانیکی برای استفاده در مواقع اضطراری می‌باشند. از پرفروش‌ترین محصولات بدون کلید سامسونگ می‌توان به DS700 اشاره کرد.

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

– قفل الکترونیکی بدون کلید Yale

برند Yale به‌عنوان بزرگ‌ترین زیر مجموعه ASSA ABLOY، همواره محصولات امنیتی با کیفیت به کاربران ارائه نموده است. در این بین قفل بدون کلید این شرکت نیز از برترین محصولات امنیتی در جهان به حساب می‌آید که هم‌زمان زیبایی، امنیت و راحتی را برای کاربران فراهم می‌کند. از روش‌های دسترسی به مدل‌های مختلف قفل الکترونیکی Yale می‌توان به رمز، کارت، اثر انگشت و تلفن همراه اشاره نمود.

بهترین مدل های قفل الکترونیکی بدون کلید در سال 2019

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با قفل‌های دیجیتال جدید و به روز کارن را در اینستاگرام دیدن فرمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی