بهترین دستگیره هوشمند امنیتی

دستگیره هوشمند امنیتی، که به قفل‌های الکترونیکی یا دیجیتال نیز موسومند، آخرین نوآوری موجود برای خانه‌ها و منازل هستند. این نوع قفل‌ها در مقایسه با ساعت‌های هوشمند، وسیله نقلیه الکترونیکی و تجهیزات دیگر، می‌تواند بهترین سرمایه‌گذاری باشد. داشتن یک دستگیره امنیتی راهی مناسب برای محافظت از خانه و در عین حال خلاص شدن از نگه‌داری تعداد زیادی کلید در جیب یا کیف شما است.

آخرین تکنولوژی به‌کار رفته در این محصولات، قابلیت اتصال بین گوشی هوشمند و دستگیره هوشمند امنیتی را نیز امکان‌پذیر می‌سازد، بدون توجه به این‌که شما در چه نقطه‌ای از جهان قرار گرفته‌اید. به‌عبارت دیگر از هر جای دنیا می‌توانید تمام عملیات مربوط به درب ورودی را مدیریت نمایید. این ویژگی راحتی و امنیت را با قیمتی مناسب برای خانه شما به ارمغان می‌آورد.

تمامی مدل‌های دستگیره هوشمند دارای ویژگی‌های فنی و امنیتی منحصر به فردی می‌باشند که زندگی راحت و امن را برای شما و اعضای خانواده‌تان فراهم می‌نمایند. تنها کافی است از این نوع قفل‌ها استفاده نمایید تا از برتری کامل این محصولات نسبت به قفل‌های مکانیکی و دردسرهای ایجاد شده توسط آن‌ها آگاه شوید.

بهترین دستگیره هوشمند امنیتی : دستگیره  Schlage

بهترین دستگیره هوشمند امنیتی قفل Schlage Link هربار که مغزی قفل مورد استفاده قرار بگیرد پیغامی را ارسال می‌‎کند. نصب آن آسان است و مانند قفل‌های معمولی بر روی درب نصب می‌گردد. این نوع قفل می‌تواند 19 کد شخصی مختلف را برای دوستان و اعضای خانواده بپذیرد. هر زمان که یکی از این کدها مورد استفاده قرار گرفت، قفل پیامی را به تلفن همراه شما ارسال می‌کند. همچنین دستگیره هوشمند امنیتی Schlage امکان مانیتور کردن و برقراری دسترسی به هر کسی که از تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کند را، می‌دهد.

دستگیره هوشمند امنیتی