آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

بهترین دستگیره هوشمند امنیتی

best-security-smart-digital-door-lock

بهترین دستگیره هوشمند امنیتی

قفل های دیجیتال، که به قفل های الکترونیکی نیز موسومند، آخرین نوآوری موجود برای خانه ها و منازل هستند. دستگیره هوشمند امنیتی در مقایسه با ساعت های هوشمند، وسیله نقلیه الکترونیکی و تجهیزات دیگر می تواند بهترین سرمایه گذاری باشد. داشتن یک دستگیره هوشمند امنیتی راهی مناسب برای محافظت از خانه و در عین حال خلاص شدن از نگهداری تعداد زیادی کلید در جیب یا کیف شما است.

آخرین تکنولوژی حتی، قابلیت اتصال بین گوشی هوشمند و دستگیره هوشمند امنیتی را نیز امکان پذیر می سازد، بدون توجه به اینکه شما در چه نقطه ای از جهان قرار گرفته اید. به عبارت دیگر، این کار راحتی و امنیت را با قیمتی مناسب برای خانه به ارمغان می آورد.

قفل Schlage LiNK هر بار که مغزی قفل مورد استفاده قرار بگیرد پیغامی را ارسال می کند. نصب آن آسان است و قرار دادن آن در محل شبیه قفل های معمولی است. مغزی می تواند ۱۹ کد شخصی مختلف را برای دوستان و اعضای خانواده بپذیرد. هر زمان که یکی از این کد ها مورد استفاده قرار گرفت، مغزی پیغامی را ارسال می کند. این دستگیره هوشمند امنیتی همچنین همراه با سرویس LiNK اضافه ای همراه می شود که به شما امکان مانیتور کردن و برقراری دسترسی به هر کسی که از تلفن همراه هوشمند استفاده می کند را، می دهد.

دستگیره هوشمند امنیتی

گذاشتن نظر