قفل هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال کارتی RFID و کنترل از راه دور توسط موبایل

قفل هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال کارتی RFID سریع ترین و آسان ترین راه برای دسترسی به اتاق مسافران هتل شما می باشد. قفل های دیجیتال هتلی ، راهکاری آسان برای راحتی مسافران برای ورود به اتاق در هتل می باشد که به وسیله نرم افزارهای مخصوص قفل هتلی دیجیتال مسافران یا میهمانان می توانند از آن استفاده کنند.

بسیاری از قفل های دیجیتال کارن قابلیت نصب روی درب های هتل را دارا می باشند. قفل کارتی هتلی، آسایش و امنیت بیشتری را برای مسافران هتل می تواند به ارمغان آورد که بدون نیاز به داشتن کلید، به راحتی با کارت یا رمز و یا با استفاده از نرم افزار قفل هتلی دیجیتال که با بلوتوث کنترل می شود مسافران می توانند وارد اتاق شوند.

تمام محصولات شرکت کارن که شامل برندهای سامسونگ، یال و … می باشد، مجموعه ای کامل از قفل های الکترونیکی و دیجیتال می باشد، که آزمایشاتی از جمله تست مقاومت در برابر سایش و درجه حرارت شدید را طی کرده اند و تست شده اند. قفل هتلی دیجیتال به میهمانان یا مسافران هتل این اجازه را می دهد تا با استفاده از یک کارت RFID یا استفاده از تکنولوژی بلوتوث گوشی هوشمند خود، درب را باز کنند.

نرم افزار قفل هتلی دیجیتال سازگاری کامل با گوشی های هوشمند iOS و اندروید را دارد. نرم افزار FLEXIPASS یکی از بهترین نرم افزارها برای دستگیره هتلی دیجیتال برای ورود و خروج مسافران به اتاق هتل می باشد.