خرید قفل کارتی

قفل کارتی روک

قفل دیجیتال p241
قفل دیجیتال p231
p401 rook
قفل دیجیتال h220

قفل کارتی سامسونگ

shs-6020
dp728

قفل کارتی یال

ydm3109
ydm3168
دکمه مشاهده محصولات قفل

قفل کارتی چیست؟

قفل کارتی یکی از انواع قفل هوشمند است که امنیت و آرامش را برای مشتریان عزیز به وجود آورده است. همین ویژگی زمینه استقبال از این قفل‌ دیجیتال را فراهم کرده است. احتمالاً به همین دلیل امروزه شاهد گسترش این تکنولوژی در سراسر دنیا خصوصاً اروپا و آسیا هستیم.

از این‌رو در این مقاله تلاش خواهیم کرد که «قفل کارتی» را مورد واکاوی قرار دهیم که چرا و چگونه مشتریان عزیز قفل های کارتی را انتخاب کنند و به امنیت بلند مدت دست پیدا کنند.

 

قفل کارتی vulcan-fr

قفل دیجیتال کارتی vulcan-fr

مزایای قفل کارتی

قفل دیجیتال کارتی ( Digital card lock ) یکی دیگر از قفل‌های هوشمندی است که زمینه حذف کلید و دسترسی آسان و سریع برای مشتریان عزیز فراهم کرده است اما این تنها مزیت این قفل دیجیتالی خاص نیست، بلکه مزیت‌های بی‌شمار دیگری مانند:

  • رمز (عملکردی مانند قفل رمزی)
  • اثر انگشت (عملکردی مانند قفل اثر انگشتی)
  • ریموت کنترل
  • بلوتوث
  • حریم شخصی
  • قفل کودک
  • قفل خودکار
  • سنسور آی‌آر
  • ورودی دوبل
  • کد تصادفی و … را دارد.

به‌طوری که می‌توان گفت تضمین کننده صددرصدی امنیت و آرامش مشتریان می‌باشد. می‌توان کارت‌های متعددی را به آن شناسایی کرد. البته در صورت گم‌شدن هر کدام از این کارت‌ها، می‌توانید در کمترین زمان آن را از دسترس خارج نمایید.

مزایای قفل کارتی

فواید استفاده از قفل کارتی

همچنین نصب این قفل امکان ثبت ورود و خروج را در اختیار شما قرار می‌دهد. امکان شناسایی کارت‌های متعدد به این قفل هوشمند وجود دارد. مهم‌ترین آن‌ها RF کارت بزرگ، KEY TAG و SMART CARD می‌باشند. البته می‌توان کارت‌ مترو و اعتباری هم به آن شناسایی نمود.

لازم به ذکر است که تعداد شناسایی کارت‌ها با توجه به برند متفاوت است. ولی ظرفیت شناسایی کارت در اکثر قفل‌ها بالای 20 عدد کارت می‌باشد. به‌عنوان مثال سامسونگ تا 20، اورنت تا 100 عدد کارت می‌توان به آن شناسایی کرد. به نظر می‌رسد نصب و به‌کارگیری قفل کارتی در مراکز تفریحی ـ ورزشی، هتل و دیگر اماکن اداری و تجاری مفید و مناسب است. مهم‌ترین ویژگی‌های فنی و امنیتی قفل کارتی که زمینه آرامش، آسایش و راحتی برای مشتریان به ارمغان آورده است، عبارت‌اند از:

رمز، کارت، اثر انگشت، ورودی دوبل، آلارم‌های هشدار، قفل کودک، حریم خصوصی، رمز یک‌بار مصرف، کنترل از راه دور، قفل اتوماتیک، تابع خیالی

نمونه هایی از قفل کارتی

همان‌طور که در مقدمه اشاره شد تاکنون قفل‌های کارتی متعددی به بازار عرضه‌شده است. بدون شک این قفل‌ها از نظر کیفیت، برند، مزایا و قیمت باهم متفاوت هستند. به همین دلیل در ادامه به نمونه‌هایی از برند قفل کارتی اشاره خواهیم کرد:

قفل کارتی سامسونگ

بدون شک برترین قفل کارتی، قفل سامسونگ به شمار می‌رود. کشور سازنده این قفل کره جنوبی است. کیفیت و طرحی بسیار زیبا دارد. تعداد کارت‌هایی که می‌توان به این محصولات معرفی نمود «20» عدد کارت می‌باشد. لازم به ذکر است مدل G510 قابلیت شناسایی 50 عدد کارت را دارد.

علاوه بر این دارای مزیت‌های فوق‌العاده مانند قفل کودک، قفل اتوماتیک، تابع خیالی، قفل دوبل، شب‌بند، سنسور آی آر، کنترل ریموت، بلوتوث (در ایران هنوز راه‌اندازی نشده)، ضد هک، ضد حریق، رمز میهمان و … می‌باشد. در واقع این مزیت‌ها بیشترین تأثیر را بر قیمت قفل دارد.

قفل کارتی سامسونگ

قفل کارتی گیت من

یکی از پرفروش‌ترین برندهای قفل کارتی در جهان که تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد است، برند «گیت من» می‌باشد.

این برند نیز مانند سامسونگ قابلیت شناسایی «20» عدد کارت را دارد که در هنگام خرید 2 عدد کارت KEY TAG روی محصول موجود است.

در مدل‌هایی مانند X300 و wb360 نیز علاوه بر کارت KEY TAG دو عدد SMART CARD نیز وجود دارد.

ویژگی‌های خاصی در این برند تعبیه شده است که هر مشتری را به خود جلب می‌کند. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: قفل کودک، قفل اتوماتیک، آلارم هشدار، ضد حریق، ضد هک، کنترل ریموت، بلوتوث، حریم خصوصی، قفل دوبل، تابع خیالی، رمز یکبار مصرف و… .

در مجموع علاوه بر ویژگی‌های فنی و امنیتی، جنس و کشور سازنده بیشترین تأثیر را بر قیمت آن دارد.

قفل کارتی گیت من

قفل کارتی یال

یکی از پیشرفته‌ترین برندهای قفل کارتی در جهان برند یال است که با داشتن استانداردهای معتبر امنیتی و ویژگی‌‌های فنی منحصربه‌فرد، نقش به سزایی در حفاظت از خانه و اعضای خانواده شما ایفا می‌کند.

این برند نیز مانند برند گیت من تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد می‌باشد. به این مدل قفل‌ها می‌توان تا «40» عدد کارت را شناسایی نمود. در هنگام خرید 4 عدد کارت از نوع RF بزرگ نیز در بسته‌بندی قفل‌های یال وجود دارد. از پرفروش‌ترین قفل‌های کارتی یال می‌توان به YDM3168 و ZEN-R و ydm4109 اشاره نمود.

مهم‌ترین ویژگی‌های فنی و امنیتی این قفل که بیشترین تأثیر بعد از شرکت و کشور سازنده بر قیمت این قفل‌ها را دارد، عبارت‌اند از: قفل کودک، حریم خصوصی، رمز تصادفی، رمز مادر، رمز یک‌بارمصرف، قفل دوبل، قفل اتوماتیک، آلارم هشدار، ضد حریق، ضد هک، کنترل ریموت، بلوتوث و… .

قفل کارتی یال

قفل کارتی اورنت 

این مدل قفل‌ها به دلیل قابلیت شناسایی تعداد بالایی از کارت‌ها (تا 100 عدد کارت) برای هتل‌ها و اماکن اداری، تجاری و تفریحی بسیار مناسب است. یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های قفل کارتی اورنت می‌توان به LH600 اشاره نمود. البته این برند هم مانند دیگر برندهای فوق ویژگی‌های فنی و امنیتی را دارد؛ اما از لحاظ کیفیت در مرتبه پایین‌تری از سه برند فوق قرار دارد.

 

ویدئو قفل دیجیتالی کارتی

کانال یوتوب قفل کارن

قابلیت های قفل کارتی

قفل کارتی یکی از محصولات دیجیتالی دسترسی ورود می‌باشد که می‌توان آن‌ را به آیفون‌های تصویری و برقی متصل و به کمک کارت‌های RFID درب ورودی ساختمان را باز نمود. این محصول از دو بخش کارت خوان و واحد کنترل (مقابل برقی و یا آیفون) تشکیل شده است. با معرفی کارت به کارت‌خوان و شناسایی آن توسط کارت خوان و تشخیص هویت کاربر، دستور باز شدن به واحد کنترل مقابل برقی ارسال می‌شود.

قفل کارتی

قفل الکترونیکی کارتی

باز کردن درب توسط کارت

به این نوع سیستم‌های کنترل دسترسی کارتی می‌توان بیش از 1000 کارت معرفی نمود. قفل کارتی همچنین دارای مستر کارت می‌باشد که توسط آن می‌توان کارت جدید را معرفی نمود، در غیر این صورت به هیچ‌عنوان نمی‌توان کارت جدید را شناسایی کرد. از انواع مختلف کارت‌های مورد استفاده در این نوع محصول می‌توان به کارت برچسبی، جاسوییچی و بزرگ اشاره نمود.

طول عمر و دوام قفل کارتی

تکنولوژی ساخت این نوع قفل باعث شده که طول عمر و دوام آن به میزان قابل توجهی افزایش یابد. 

از بین رفتن مشکلات ناشی از کلیدها

با استفاده از این نوع کنترل دسترسی درب، مشکلات استفاده از کلیدها مانند جاگذاشتن، گم نمودن و … برای همیشه از بین می‌رود. به راحتی می‌توانید کارت را در کیف پول و یا مدارک خود حمل نمایید. همچنین این وسیله به دلیل استفاده از کارت به‌جای کلید مناسب برای افراد خاص مانند سالمندان و کودکان می‌باشد.

نصب آسان قفل کارتی (card door lock)

این محصولات قابل نصب بر روی انواع آیفون‌های تصویری و صوتی با هر نوع برندی بوده و نیازی به سیم‌کشی مجدد و یا تعویض آیفون ندارد. همچنین راه اندازی آن بسیار ساده بوده و جهت معرفی و حذف کارت نیازی به فرد متخصص نمی‌باشد.

کارت ورودی قفل

باز کردن درب با کارت

منبع تغذیه درب بازکن کارتی

این محصول به راحتی به آیفون متصل شده و با برق 220 ولت کار می‌کند.

سیستم امنیتی بسیار بالا قفل الکترونیکی کارتی

درب بازکن یا همان قفل کارتی تقریبا غیرقابل هک بوده (به دلیل استفاده از سیستم رمزگذاری منچستر) و کارت آن قابل کپی کردن نمی‌باشد. همچنین به دلیل طراحی و تولید منحصر به فرد آن هیچ فردی قادر به دسترسی به تنظیمات دستگاه نمی‌باشد.

کارت درب ورود

کارت قفل الکترونیکی کارتی

جمع بندی

مشتریان عزیز اگر قصد خرید قفل دیجیتال کارتی را دارید، قفلی را در نظر بگیرید که امنیت، آرامش و راحتی به شما هدیه دهد. روش دسترسی متنوعی داشته باشد. به این ترتیب اگر خواهان حل مشکلاتی مانند رفت‌وآمد و دردسرهای مکرر در هتل، مراکز تفریحی و ورزشی خود هستید، می‌توانید با انتخاب قفل کارتی این نگرانی‌ها را برطرف نمایید.

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت، مدل، خدمات و گارانتی می‌توانید با ما در تماس باشید.

سوالات متداول قفل کارتی

smart card – rfid – key tag :سه مدل کارت وجود دارد که شامل

.برای محیط هایی که آب و هوای شرجی دارند مثل شمال مناسب می باشد ydm3168 قفل کارتی یال مدل

بله شما می توانید شناسه کارتی که گم کرده اید را از روی قفل حذف نمایید.

3/5 - (2 امتیاز)