هزینه قفل دیجیتال

از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت و هزینه قفل دیجیتال تعدد قابلیت‌هایی است که به کاربران می‌دهد. به علاوه کیفیت، استحکام و متریال قفل از دیگر عوامل مؤثر بر روی قیمت این محصول هستند.

در کنار این‌ها نحوه ارائه یک قابلیت هم می‌تواند قیمت را تغییر دهد. به طور مثال در برخی از قفل‌ها برای داشتن یک آپشن نیاز به خرید قطعات اضافه است که به دنبال آن افزایش قیمتی روی قیمت تمام شده قفل به همراه دارد. در مقابل در برخی برندها این قابلیت‌ها جزء وسایل جانبی قفل هستند و هیچ هزینه اضافی به قفل تحمیل نمی‌کنند و در نهایت قیمت قفل به طور قابل ملاحظه‌ای کمتر می‌شود.

در این جا به مقایسه قیمت‌های برخی از مدل‌های قفل دیجیتال از برندهای مختلف این محصول می‌پردازیم.

مقایسه قیمت قفل‌های برند یال با سامسونگ

قفل‌های دیجیتال برند یال (YALE) ساخت کشور ایتالیا است و تحت لیسانس شرکت Assa Abloy سوئد هستند که از برندهای برتر و قدیمی قفل دیجیتال در جهان می‌باشند. قفل‌های این برند دارای متریال بسیار عالی و محکم هستند که قابلیت‌های متنوعی به کاربران می‌دهند.

قفل دیجیتال سامسونگ برندی پرطرفدار در بازار قفل‌های هوشمند هستند اما اپلیکیشن این قفل تنها روی برخی از مدل‌های گوشی‌های هوشمند سامسونگ در ایران پشتیبانی می‌شوند. اتصال به اپلیکیشن، امکان باز کردن درب از راه دور (در محیط نامحدود یعنی در محلی به غیر از محل نصب قفل و جایی که امکان اتصال به اینترنت را داشته باشید) را به کاربران می‌دهد.

قیمت قفل‌ دیجیتال یال با امکان اتصال به خانه هوشمند و گزارش‌گیری دقیق، از حدود [real_fake_price_shortcode label=”600t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”960t”] دلار متغیر است. همچنین قیمت قفل‌های سامسونگ بین [real_fake_price_shortcode label=”480t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”769t”] دلار می‌باشند.

قیمت قفل دیجیتال یال

مقایسه قیمت قفل‌های برند سامسونگ با روک

قفل‌های برند سامسونگ طیف وسیعی از مدل‌ها را دارند که شامل دستگیره اهرمی، فشاری_کششی (خلبانی) و دستگیره تمام اتوماتیک می‌شوند. این نوع قفل‌ها دارای قفل کودک روی دستگیره‌های اهرمی خود هستند که امنیت بسیار بالایی برای شما فراهم می‌کند. اما همان‌طور که گفته شد اپلیکیشن این قفل روی تمامی گوشی‌ها فعال نیستند. قفل‌های روک دارای دو سری H و P هستند که سری H دارای دستگیره اهرمی و سری P دارای دستگیره تمام اتوماتیک است.

قفل‌های سری P برند روک دارای ریموت هستند در صورتی که این آپشن در قفل‌های سامسونگ آپشنال می‌باشد. برای مقایسه قیمت قفل DR719 به‌عنوان قفل سامسونگ با دستگیره تمام اتوماتیک با مدل P231 برند روک یک نگاهی به قیمت‌های حدودی آن‌ها بیندازید تا متوجه ارزان بودن قفل‌های روک در عین قابلیت‌های بسیار زیاد آن بشوید. قفل DR719  [real_fake_price_shortcode label=”769t”] دلار است که در مقابل قفل P231 روک تنها [real_fake_price_shortcode label=”383t”] دلار می‌باشد.

قیمت قفل دیجیتال سامسونگ

مقایسه قیمت و هزینه قفل‌های برند روک با فیلیپس

قفل‌های سری P برند روک دارای دستگیره تمام اتوماتیک هستند و با اتصال خودکار به اینترنت به راحتی امکان باز کردن درب از راه دور، گزارش‌گیری و اتصال به خانه هوشمند را برای کاربران فراهم می‌کنند. قفل‌های برند فیلیپس در بازار قفل‌های دیجیتال به نسبت کیفیت و قابلیت‌هایی که دارند بسیار گران هستند. ارائه ریموت بر روی قفل‌های فیلیپس آپشنال است و شامل هزینه جداگانه می‌شود. در صورتی که ریموت در قفل‌های سری P برند روک جزء وسایل جانبی این محصول است.

قیمت و هزینه قفل‌های برند روک حدوداً بین [real_fake_price_shortcode label=”218t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”740t”] دلار است که در مقابل قیمت و هزینه قفل‌های برند فیلیپس با قابلیت‌های بسیار کمتر حدوداً از [real_fake_price_shortcode label=”520t”] تا [real_fake_price_shortcode label=”1040t”] می‌باشد. در نظر داشته باشید قفل‌های دستگیره اهرمی فیلیپس قفل کودک ندارند و این یک ضعف امنیتی محسوب می‌شود در صورتی که در مورد قفل‌های روک با یک‌بار فعال کردن از داخل با هر بار باز و بسته شدن درب قفل کودک به طور خودکار فعال می‌شود.قیمت قفل دیجیتال روک

مقایسه قیمت و هزینه قفل‌ دیجیتال برند روک با کاداس

قفل‌های برند روک دارای چشمی الکترونیکی آنلاین هستند و شما را از خرید جداگانه این محصول بی نیاز می‌کنند. به علاوه این قفل‌ها قابلیت قفل خودکار را دارند که پس از بسته شدن درب به طور اتوماتیک قفل می‌شود. قفل‌های کاداس نیز دارای ظاهری زیبا و با کیفیتی متوسط ولی قیمت و هزینه بسیار بالا در بازار هستند که ضعف امنیتی نیز دارند. البته لازم به ذکر است قیمت واقعی قفل‌های این برند در ایران اینقدر گران هستند اما با یک جستجوی ساده در اینترنت به قیمت‌های پایین‌تر این محصول در کشورهای دیگر پی می‌برید.

قیمت قفل‌ کاداس به ویژه در مدل‌های کلاسیک آن‌ها بسیار بالاست به طور مثال قیمت و هزینه قفل کاداس 6005 حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”2322t”]دلار و قیمت و هزینه قفل کاداس 6001 تقریباً [real_fake_price_shortcode label=”1005t”] دلار است. همچنین قیمت قفل‌های تمام اتوماتیک برند کاداس از [real_fake_price_shortcode label=”884t”] تا حدوداً [real_fake_price_shortcode label=”1040t”] دلار است که در مقابل قیمت قفل‌های سری P روک از تقریباً 50 تا 60 دلار متغیر می‌باشد.

 

قیمت و هزینه قفل دیجیتال ارزان

قیمت و هزینه مفهومی است که همواره در کنار داشتن کیفیت با معنی می‌شود؛ چرا که با پایین آوردن کیفیت در قفل دیجیتال در واقع امنیت این محصول زیر سؤال می‌رود. بنابراین قفل‌های روک با قابلیت‌های برجسته و کیفیت بالایی که دارد توانسته است به‌عنوان قفل‌های ارزان در بازار شناخته شود. قفل‌های دستگیره اهرمی این برند پایین‌ترین نرخ را در بازار دارند که از 29 تا 35 دلار حدوداً می‌باشند. مطمئن باشید قفلی ارزان‌تر از این بازه قیمتی مشکلات امنیتی به دنبال دارد!

برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه قفل دیجیتال سامسونگ، یال، فیلیپس، کاداس و روک با مشاوران کارن در تماس باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قفل‌های دیجیتالی اصل و با کیفیت بالا پیج اینستاگرام ما را دنبال بفرمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی