معرفی 9 مدل قفل دیجیتال شگفت انگیز

با افزایش موارد تهدیدات امنیتی در سراسر جهان، تعجبی ندارد که مردم می‌خواهند با بهترین امکانات امنیتی از خانه خود محافظت نمایند. مردم همواره سیستم‌های امنیتی مختلفی مانند دوربین‌های امنیتی، حسگر حرکتی و سیستم‌های زنگ هشدار را برای افزایش امنیت خانه خود در نظر می‌گیرند اما معمولا یک جزء مهم در این نوع سیستم‌ها یعنی قفل دیجیتال را فراموش می‌کنند. این نوع قفل‌ها در انواع مختلف قفل کارتی درب، قفل رمزی و قفل اثر انگشتی، علاوه بر راحتی و زیبایی، امنیت خانه شما را نیز افزایش می‌دهند. ما در این مقاله لیستی از 9 مدل قفل دیجیتال شگفت انگیز که راحتی و امنیت را فراهم می‌آورد، در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

قفل دیجیتال GATEMAN Z10-IH (قفل اثر انگشتی)

GATEMAN Z10-IH

قفل دیجیتال GATEMAN Z10-IH نوعی قفل اثر انگشتی می‌باشد. این نوع قفل کره‌ای را می‌توان توسط رمز و اثر انگشت باز نمود. همچنین این نوع قفل دارای سیستم‌های امنیتی مانند آلارم هشدار، تابع خیالی و … می‌باشد. همچنین در صورت اعمال نیروی غیرمجاز به درب و یا قفل و یا وارد نمودن رمز اشتباه به صورت مکرر، سیستم قفل برای دقایقی از کار می‌افتد.

قفل دیجیتال YALE YDM4109 (قفل بیومتریک)

YALE YDM4109

قفل دیجیتال 4109 یکی از بهترین قفل‌های بیومتریک در جهان می‌باشد. وجود سیستم بیومتریک در این نوع قفل باعث شده تا امکان هک نمودن سنسور اثر انگشت آن غیرممکن شود. قفل اثر انگشتی 4109 را می‌توان توسط رمز و اثر انگشت کنترل نمود. از بارزترین سیستم‌های امنیتی این نوع قفل می‌توان به آلارم هشدار ضد سرقت اشاره نمود. برای آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد و خصوصیات قفل های هشومند و دیجیتال می توانید به بخش مجله قفل الکترونیکی سایت کارن مراجعه کنید.

قفل دیجیتال YALE YDM3168 (قفل کارتی درب)

YALE YDM3168

قفل 3168 را می‌توان با شناسایی رمز یا کارت مدیریت نمود. این نوع قفل کارتی درب از لحاظ امنیت یکی از بهترین قفل‌های دیجیتال در جهان می‌باشد. سیستم هشدار حریق یکی از بهترین سیستم‌های امنیتی قفل کارتی درب 3168 می‌باشد که در صورت بروز آتش‌سوزی علاوه بر به صدا در آمدن آلارم هشدار، درب را نیز جهت خروج به موقع از ساختمان به صورت خودکار باز می‌نماید.

قفل کارتی درب SAMSUNG DS700 (قفل بدون کلید)

9 قفل دیجیتال شگفت انگیز (قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی)

قفل دیجیتال DS700 نوعی قفل کارتی درب است که قابلیت شناسایی بک رمز بین 4 الی 12 رقم را نیز دارد. از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این نوع قفل کارتی درب، اتصال آن به ساعت هوشمند از طریق بلوتوث و همچنین مکانیزم قفل اتوماتیک می‌باشد که رفت و آمد را برای کاربران بسیار آسان می‌نماید.

قفل دیجیتال SAMSUNG DP820 (قفل کارتی درب با دستگیره PULL-PUSH)

9 قفل دیجیتال شگفت انگیز (قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی)

قفل کارتی درب DP820 اولین قفل در جهان می‌باشد که دارای دستگیره نسل جدید PULL-PUSH می‌باشد. این نوع قفل دارای کلید اضطراری برای باز نمودن درب در مواقع ضروری مانند فراموش کردن رمز و یا تمام شدن باتری دستگاه می‌باشد. قفل کارتی درب DP820 قابلیت شناسایی یک رمز بین 4 الی 12 رقم و 20 عدد کارت را دارد.

قفل دیجیتال SAMSUNG DP920 (قفل با دسترسی سه گانه)

9 قفل دیجیتال شگفت انگیز (قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی)

قفل کارتی و اثر انگشتی DP920 دارای سنسور حرکتی یا سیستم خوش آمدگویی (IR) می‌باشد که به محض نزدیک شدن به آن (در فاصله 50 سانتی متری) صفحه لمس جهت وارد نمودن رمز عبوری به صورت خودکار روشن می‌گردد. این نوع قفل را می‌توان توسط روش‌های دسترسی مختلف مانند: رمز، کارت و اثر انگشت کنترل و درب را باز نمود. از دیگر ویژگی‌های قفل دیجیتال DP920 می‌توان به مجهز نمودن آن به سیستم‌های امنیتی پیشرفته و آلارم هشدار حوادث امنیتی اشاره نمود.

قفل دیجیتال GATEMAN F20 (قفل بدون دستگیره)

9 قفل دیجیتال شگفت انگیز (قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی)

قفل دیجیتال F20 به‌عنوان یک قفل بدون دستگیره دارای ویژگی‌های بسیار زیادی می‌باشد که می‌تواند راحتی و امنیت را برای کاربران فراهم نماید. از بارزترین ویژگی‌های این نوع قفل اثر انگشتی می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره نمود. همچنین این نوع قفل را می‌توان توسط ریموت کنترل از راه دور کنترل نمود.

قفل دیجیتال YALE YMF40 (دستگیره هوشمند امنیتی)

9 قفل دیجیتال شگفت انگیز (قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی)

قفل دیجیتال YMF40 با داشتن ویژگی‌های امنیتی مانند: قفل کودک، تابع خیالی، سنسور هشدار سرقت و حریق و … یکی از بهترین دستگیره هوشمند و  قفل‌های امنیتی در جهان می‌باشد. همچنین راهنمای چند زبانه صوتی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این نوع قفل اثر انگشتی می‌باشد که کار کردن با آن را بسیار آسان می‌نماید.

قفل دیجیتال August HomeKit (قفلی با تکنولوژی کنترل از راه دور)

9 قفل دیجیتال شگفت انگیز (قفل کارتی ، رمزی و اثرانگشتی)

قفل دیجیتال August را می‌توان توسط تلفن همراه و یا هر وسیله مجهز به فناوری بلوتوث و WiFi از راه دور کنترل نمود. از ویژگی‌های کنترل از راه دور قفل، به اشتراک گذاشتن کلید دیجیتالی می‌باشد که باعث از بین رفتن مشکلاتی مانند پشت درب ماندن دوستان و آشنایان در صورت حضور نداشتن در منزل، می‌شود. همچنین با اتصال به سیستم‌های هوشمندسازی مانند HomeKit می‌توان توسط روش‌های دسترسی پیشرفته مانند دستورات صوتی این نوع قفل هوشمند امنیتی را مدیریت نمود.

برای آشنای بیشتر با قفل‌های دیجیتال پیج اینستاگرام کارن را دنبال نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی