قفل الکترونیکی نام دیگر قفل دیجیتال است؛ محصولی که به جای دستگیره‌های مکانیکی به بازار عرضه شده است تا علاوه بر راحتی و زیبایی قابلیت‌های مهم کنترلی و امنیتی به کاربران ارائه دهد.

قفل الکترونیکی به قصد رهایی از حمل دسته کلید و نگرانی‌های ناشی از گم کردن آن‌ها ساخته شده است. از دیگر مزیت‌های عمده قفل الکترونیکی قابلیت فعال و غیر فعال کردن دسترسی‌های قفل است که به آسانی و بدون نیاز به تعویض مغزی قفل صورت می‌گیرد.

اگر می‌خواهید بدانید خرید قفل الکترونیکی چه مزیت‌های دیگری برایتان به دنبال دارد و دیگر چه نگرانی‌هایی را نخواهید داشت با ما همراه باشید.

قفل اکترونیکی و دیجیتال یال

آپشن‌های قفل‌های الکترونیکی

سیستم قفل اتوماتیک

یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌هایی که پس از خروج از خانه فکر اکثریت افراد را مشغول می‌کند قفل شدن و یا نشدن درب است. تازه خیلی اوقات تا یک مسیری هم که از خانه دور شدیم این تردید بیخودی ما را از ادامه راه به سمت خانه و یا محل کارمان باز می‌گرداند. آپشن قفل اتوماتیک در قفل‌های الکترونیکی باعث می‌شود پس از بسته شدن درب بعد از چند ثانیه درب به طور خودکار قفل شود.

قفل الکترونیکی و دیجیتال

قفل کودک

قفل کودک قابلیتی امنیتی در قفل‌های الکترونیکی دستگیره اهرمی می‌باشند که با فعال کردن آن از داخل فرزند دلبندتان دیگر نمی‌تواند با گرفتن دستگیره درب را باز کند و از خانه خارج شود. بنابراین این آپشن به بالا بردن امنیت کمک شایانی می‌کند. نکته بسیار مهمی که می‌بایست در مورد قفل کودک مد نظر قرار دهید این است که این آپشن می‌بایست به طور اتوماتیک در هنگام باز و بستن درب فعال شود و نه این‌که با هر بار رفت و آمد مجبور به فعال نمودنش باشید.

آلارم‌های امنیتی

مجموعه آلارم‌های امنیتی در قفل‌های الکترونیکی شما را از خطرات امنیتی احتمالی با خبر می‌کنند. به طور مثال آلارم ضد سرقت برای جلوگیری از اعمال فشار به منظور باز کردن قفل است. آلارم ضد حریق با حسگر تشخیص دمایی که در قفل تعبیه شده در حرارت بالا آژیر می‌کشد. با ورود چند باره رمز اشتباه نیز آژیر قفل به صدا در می‌آید. همچنین سیستم ضد شوک در قفل الکترونیکی از خرابی قفل توسط اعمال ولتاژ اضافی در آن جلوگیری می‌نماید.

کنترل از راه دور

یکی از مزیت‌هایی که با استفاده از قفل‌های الکترونیکی بدست می‌آورید امکان باز کردن درب از راه دور است که از دو طریق این امکان برای شما به وجود می‌آید. یکی قفل‌هایی که به اینترنت متصل می‌شوند و اپلیکیشن آن‌ها توسط گوشی‌های هوشمندتان نصب و از هر جایی که اینترنت داشته باشید می‌توانید درب خانه و یا محل کارتان را از راه دور باز کنید. حالت دوم از طریق sms است که کد دستوری به منظور باز نمودن درب، به قفل ارسال می‌شود و درب باز خواهد شد.

قفل الکترونیکی و  هوشمند

امکان استفاده از ریموت و آیفون

کاربرد اصلی ریموت برای منشی‌های شرکت‌ها می‌باشد که با حضور مراجعین نیازی به بلند شدن از جایشان و باز کردن درب را نداشته باشند. البته برای افراد منزل هم گزینه خوبی است که بتوانند درب را از طریق ریموت تا شعاع 20 متری محل نصب قفل باز کنند. اتصال قفل دیجیتال به آیفون تصویری قابلیت دیگری است که امکان باز کردن درب از طریق آیفون را در اختیار شما قرار می‌دهد.

حریم خصوصی با قفل الکترونیکی

بعضی اوقات نیاز به داشتن یک محیط خصوصی با برخی از افراد در خانه و یا محل کارمان را داریم؛ فرض کنید رئیس می‌خواهد با کارمندان بخش مالی صحبتی داشته باشد و یا در منزل بخواهید برای یکی از اعضای خانواده تولد سورپرایزی بگیرید در این موقعیت‌ها دوست ندارید افراد دیگر با سایر دسترسی‌ها وارد شوند. با فعال نمودن آپشن حریم خصوصی از داخل سایر دسترسی‌ها از بیرون غیر فعال شده و نمی‌توانند درب را باز کنند و شما به راحتی کارتان را پیش می‌برید.

پر فروش ترین قفل الکترونیکی

گزارش‌گیری در قفل الکترونیکی

به‌عنوان یک کارفرما اگر نیاز به آمار ورود و خروج کارمندان خود را دارید قابلیت گزارش‌گیری برایتان از ویژگی‌های مهم یک قفل الکترونیکی به حساب می‌آید. علاوه بر ارائه آمار رفت و آمدها، از طریق گزارش‌گیری به اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی‌های مختلف به صورت روزانه و هفتگی می‌توانید اقدام نمایید. به طوری که خارج از بازه زمانی تعریف شده، دسترسی فرد غیر فعال شود.

قفل الکترونیکی را از کجا بخرید

اگر می‌خواهید بهترین برندهای قفل الکترونیکی را با یک سال وارانتی خریداری کنید، شرکت کارن با خدمات 24 ساعته فنی در کنار شماست. به علاوه تا 15 سال خدمات پس از فروش دریافت می‌کنید و نیروی فنی ما پس از نصب قفل و آموزش کارکردن با آن دفترچه راهنمای فارسی را در اختیارتان می‌گذارد.

برای با خبر شدن از قفل‌های جدید دیجیتالی و همچنین اطلاع از تخفیفات ویژه مجموعه کارن می‌توانید ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.