قفل رمزدار یا قفل رمزی قفلی است که توسط رمز عبوری می توان به آن دسترسی پیدا کرد. این نوع قفل ها دارای یک صفحه کلید یا صفحه لمس برای وارد کردن رمز عبوری می باشند. تقریبا به تمام قفل های رمزی امروزی می توان از طریق رمز دسترسی یافت و در کنار آن از روش های دیگر دسترسی مانند کارت، اثر انگشت و تلفن همراه می توان برای باز نمودن درب ورودی استفاده کرد.

ویژگی برجسته صفحه لمس

  • مخفی بودن صفحه کلید در حالت معمولی پیش از وارد نمودن رمز
  • مجهز بودن به سیستم های امنیتی رمزدهی جهت جلوگیری از لو رفتن رمز عبوری
  • روشنایی کافی صفحه لمس قفل رمزی جهت وارد نمودن رمز در مکان های تاریک

قفل رمزدار (قفل رمزی)

مزایای استفاده از قفل رمزدار

  • دسترسی بدون کلید به درب ورودی: رمز شما کلید شما برای ورود به خانه می باشد و این کلید در جای بسیار امنی یعنی ذهن شما حمل و نگهداری می شود.
  • دسترسی سریع و راحت به درب ورودی: تنها با وارد کردن یک عدد چند رقمی، درب ورودی برای شما باز می گردد. به این ترتیب دردسرهای حمل کلید در گرما و سرما و تاریکی برای همیشه از بین می رود.
  • افزایش امنیت: قفل رمزدار با داشتن ویژگی های امنیتی منحصر به فرد از ورود غیر مجاز افراد ناشناس و سارقان جلوگیری می نماید. ویژگی هایی مانند سیستم حریم خصوصی، آلارم هشدار سرقت، مغزی ضد سرقت و … که هر کدام به نوبه خود خیال شما را از امنیت درب ورودی خانه یا محل کار راحت می نماید.

برندهای پرفروش قفل رمزدار

از پرفروش ترین برندهای قفل رمزدار در ایران می توان به یال، سامسونگ، گیت من و هایوان اشاره نمود که با ارائه محصولات با کیفیت زندگی امن و راحت را برای کاربران فراهم می آورند.

هدف شرکت کارن ارائه بهترین محصولات و خدمات پس از فروش به شما مشتریان عزیز در سراسر ایران می باشد. برای آشنایی بیشتر با مدل ها و برندهای مختلف قفل رمزدار با ما تماس بگیرید…