مقایسه قفل کاداس با سایر برندها

یکی از برندهای چینی قفل دیجیتال در بازار محصولات امنیتی و کنترلی قفل کاداس است. قفل‌های این برند ظاهر زیبایی دارند و در نگاه اول معمولاً بیننده را جذب می‌کنند اما از نظر سطح کیفی متوسط هستند و قیمت بسیار بالایی نسبت به موارد مشابه خود در بازار دارند.

قفل‌ کاداس دارای انواع مختلفی از جمله دستگیره اهرمی (handle)، دستگیره فشاری کششی (خلبانی) و بدون دستگیره هستند. به علاوه برند کاداس برای انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت و شیشه سکوریت قابل نصب می‌باشند. در این مقاله به ویژگی‌های این قفل دیجیتال چینی و مقایسه آن با سایر قفل‌های مشابه آن می‌پردازیم.

انواع قفل‌های کاداس

این قفل دیجیتال شامل انواع مختلفی می‌شوند که مدل‌های دستگیره اهرمی این قفل ها اعم از M9 ،L7 ،S500 ،V6 ،6002 ،5155 ،6005 ،6001 و S8 می‌باشند که مدل‌های 6005 و 6001 آن دارای طراحی کلاسیک هستند و به نسبت یک قفل چینی فوق العاده گران قیمت می‌باشند.

قیمت قفل دیجیتال کاداس 6005 حدوداً 2322 دلار و قیمت قفل کاداس 6001 تقریباً 1005 دلار است که اگر درباره قیمت بالای آن بپرسید می‌گویند آلیاژ این قفل بسیار محکم و با کیفیت است که در اینجا این سؤال پیش می‌آید که از قفل دیجیتال چه انتظاری داریم.

آیا قابلیت‌های کاربردی این قفل در کنار کیفیت و استحکام آن مهم است یا این‌که صرفاً از متریال گران‌تر ساخته شده باشد. قفل‌های فشاری_کششی برند کاداس شامل مدل‌های K7 و K9 می‌باشند. از مدل‌های بدون دستگیره می‌توان به قفل R7 کاداس اشاره نمود.

قفل دیجیتال کاداس

مقایسه ریموت در قفل کاداس با سایر قفل‌ها

در برخی از مدل‌های قفل کاداس مانند KX و K9 داشتن ریموت به صورت آپشنال و اختیاری است و شامل هزینه می‌شود در صورتی که در قفل‌های سری P برند روک ریموت از ابتدا جزء وسایل جانبی قفل است. به علاوه قفل‌های روک به راحتی بدون نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات و هزینه اضافه‌ای به آیفون تصویری متصل می‌شوند.

مقایسه دسترسی‌های قفل کاداس با سایر قفل‌ها

بیشتر قفل‌های کاداس دارای دسترسی‌های فول آپشن رمز، کارت و اثر انگشت هستند که دسترسی‌های کارت و رمز در این قفل‌ها برای 100 کاربر قابل تعریف است اما دسترسی رمز تنها تا 10 کاربر را ساپورت می‌کند.

در مقابل قفل‌های برند روک و سامسونگ برای کلیه دسترسی‌ها از جمله رمز هم تا 100 کاربر را پشتیبانی می‌کنند. تابع خیالی رمز ورود برای وارد کردن ایمن رمز و امکان تعریف دسترسی دوبل امنیتی هم از آپشن‌هایی است که علاوه بر قفل‌های کاداس در قفل‌های مشابه با قیمت بسیار مناسب‌تری وجود دارند.

قفل هوشمند کاداس

عدم وجود قفل کودک

قفل کودک که بیشتر در مورد دستگیره‌های اهرمی مطرح می‌شوند نقش مهمی در تأمین امنیت شما دارد چرا که با فعال کردن این آپشن دیگر کودک نمی‌تواند درب را باز کند و از خانه خارج شود. در قفل‌های دستگیره اهرمی کاداس این ضعف امنیتی وجود دارد و قفل کودکی در کار نیست.

قفل کاداس

 

مقایسه قیمت قفل کاداس با سایر قفل‌های دیجیتال

قیمت قفل‌های کاداس به‌عنوان یک قفل چینی با کیفیتی متوسط واقعاً گران است.

بیایید قیمت قفل‌های کاداس را با قفل‌های روک مقایسه کنیم. قفل مدل لامبورگینی کاداس تقریباً 903 دلار است که قابلیت اتصال به خانه هوشمند را ندارد و آپشن گزارش‌گیری هم در این قفل وجود ندارد.

قفل مدل P231 برند روک با چشمی دیجیتال آنلاین که در لحظه با زنگ زدن از شخص عکس گرفته و روی اپلیکیشن قفل از طریق اینترنت ارسال می‌کند.

به علاوه گزارش‌گیری دقیق ورود خروج از طریق اتصال به اینترنت را می‌دهد و در کنار همه این‌ها قفل‌های روک قابلیت اعمال محدودیت زمانی روزانه و هفتگی روی دسترسی کاربران است.

در واقع قفل P231 شما را از خرید جداگانه access control و چشمی الکترونیکی بی نیاز می‌کند. قیمت این قفل حدوداً 383 دلار است که قیمت آن یک چهارم قیمت قفل لامبورگینی برند کاداس می‌باشد.

قفل-روک

 

برای مقایسه قفل 6001 کاداس با قفل C100 برند HBS بد نیست بدانید که هر دو قفل ظاهری کلاسیک دارند و قفل‌هایی فول آپشن به لحاظ دسترسی محسوب می‌شوند.

تفاوت این دو قفل در داشتن آپشن گزارش‌گیری است که در قفل HBS دویست ورود  آخر روی قفل ذخیره می‌شود و امکان گرفتن خروجی از طریق یک کابل اندرویدی ساده با هر تجهیزاتی را دارد. قیمت قفل C100 برند HBS حدوداً 634 دلار است که در مقابل قیمت قفل 6001 کاداس تقریباً 1000 دلار می‌باشد.

جهت اطلاع از تخفیفات ویژه قفل‌های دیجیتالی ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی