سیستم قفل اتوماتیک درب

 

در اماکن پر رفت آمد مانند فروشگاه‌ها و ادارات باز و بسته کردن مداوم درب به دلیل بالا بودن تعداد مراجعه کنندگان، یک امر آزاردهنده و خسته کننده می‌باشد که گاهی اوقات صاحبان کار با استخدام نیروی کار این مشکل را بر طرف می‌نمایند که هزینه‌های زیادی را برای آن‌ها به دنبال خواهد داشت. قفل دیجیتال این مشکل را با داشتن سیستم قفل اتوماتیک یا قفل خودکار برطرف خواهد نمود.

سیستم قفل اتوماتیک در قفل دیجیتال

در سیستم قفل اتوماتیک بعد از بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خودکار قفل می‌شود و دیگر کسی از خارج بدون مجوز نمی‌تواند وارد شود، ولی از داخل با کشیدن دستگیره قفل، درب باز می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید این سیستم را هر وقتی بخواهید فعال با غیرفعال نمایید. معمولا در کنار مکانیزم قفل خودکار از ویژگی کنترل از راه دور قفل دیجیتال توسط ریموت کنترل استفاده می‌شود تا باز و بسته نمودن درب ورودی، کاملا به صورت خودکار انجام گیرد.

نحوه عملکرد قفل اتوماتیک

بر روی مغزی قفل دیجیتال، سنسوری به صورت زبانه V شکل وجود دارد. با بسته شدن درب این زبانه در داخل مغزی حرکت می‌کند و به اصطلاع جمع می‌شود. این کار باعث فعال شدن مکانیزم قفل خودکار می‌‌گردد و در مدت زمان مشخص، درب خود به خود بسته می‌شود.

تنظیم مدت زمان فعال شدن قفل خودکار قفل دیجیتال درب

در برخی از مدل‌های قفل دیجیتال، زمان فعال شدن مکانیزم قفل خودکار قابل تغییر می‌باشد که با استفاده از این ویژگی می‌توان مدت زمان بسته شدن درب را بر اساس میزان مراجعه به محل مورد نظر تنظیم نمود. یکی از مدل‌های پرفروش که می‌توان این سیستم را در داخل آن برنامه ریزی نمود و زمان آن را تغییر داد، قفل HIONE H7090 می‌باشد.

قفل دیجیتال HIONE مدل H7090PSK کارتی و اثرانگشتی با دستگیره PULL-PUSH همراه با کلید مکانیکی

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.