10 قفل برتر دیجیتال از نگاه شرکت کارن

قفل دیجیتال یک محصول امنیتی الکترونیکی است که هدف از ساخت آن جایگزینی با دستگیره‌های معمولی می‌باشد. در حقیقت دستگیره‌های معمولی نقاط ضعفی در کنترل و امنیت دارند که یک قفل دیجیتال آن‌ها را پوشش می‌دهد. در بازار قفل دیجیتال شاهد برندهای مختلفی هستید که هر کدام قابلیت‌ها و کیفیت‌های مختلفی دارند که معمولاً شما را به چالش می‌کشد که بالاخره کدام یک گزینه بهتری برایتان خواهد بود.

شرکت کارن به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های وارد کننده قفل دیجیتال به ایران با 15 سال سابقه موفق در قفل دیجیتال قصد دارد به ارائه مدل‌های با کیفیت از نگاه تیم فنی خود بپردازد تا راهنمایی در جهت خرید بهتر شما عزیزان باشد. با ما همراه باشید تا 10 قفل برتر دیجیتال را معرفی نماییم.

قفل دیجیتال 4109 یال (YALE)

به طور کلی قفل‌های برند یال ساخت کشور ایتالیا هستند و استحکام بالایی دارند و یکی از بهترین مدل‌های این قفل مدل 4109 پلاس است که قابلیت‌های فوق العاده‌ای به کاربران ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این قفل اتصال به خانه هوشمند و پشتیبانی از پروتکل‌های Z-WAVE و ZIGBEE می‌باشد که قفل 4109 یال را به قفلی مناسب برای اماکن هوشمندسازی شده مبدل کرده است.

به علاوه قفل‌های دیجیتال برند یال هر ساله جزء 10 قفل برتر دیجیتال در جهان معرفی می‌شود. گزارش‌گیری قابلیت دیگری است که به صورت آپشنال در اختیار شما قرار داده می‌شود تا علاوه بر داشتن آمار رفت و آمدها بتوانید روی دسترسی‌های کاربران عادی بازه زمانی روزانه و یا هفتگی تعریف کنید. قفل اتوماتیک و قفل کودک سایر آپشن‌های امنیتی قفل 4109 هستند.

قفل دیجیتال یال

قفل دیجیتال P231 روک (ROOK)

قفل P231 روک یکی از 10 قفل برتر دیجیتال دارای دستگیره تمام اتوماتیک است که با هر نوع دسترسی بدون نیاز به استفاده از دستگیره و هول دادن آن درب به طور اتوماتیک باز می‌شود. همچنین گزارش‌گیری، اتصال به خانه هوشمند و باز کردن درب از راه دور در محیط نامحدود از قابلیت‌های قفل‌های سری P برند روک از جمله قفل P231 هستند.

این مجموعه دارای ریموت به‌عنوان وسیله جانبی قفل است و به طور خودکار بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی بر روی قیمت تمام شده قفل متصل می‌شود. قفل‌های روک ضد سرقت هستند و قابلیت سوار شدن بر روی مغزی با زبانه ضد دیلم هوک را دارند. قفل اتوماتیک با قابلیت تنظیم زمان‌بندی قفل خودکار در این مدل وجود دارد به طوری که بعد از هر چند ثانیه که تنظیم نمایید درب به صورت اتوماتیک قفل می‌شود.

چشمی دیجیتال در قفل P231 امکان شناسایی هویت شخص پشت در پس از لمس آیکون زنگ روی قفل را می‌دهد تا در صورت تمایل درب را برایش از راه دور باز کنید.

قفل روک p231

قفل دیجیتال VULCAN-FR یال

قفل دیجیتال VULCAN-FR یال فول آپشن است و کلیه دسترسی‌ها را به کاربران می‌دهد. این قفل فاخر یکی از 10 قفل برتر دیجیتال، بسیار زیبا و محکم از متریال بسیار عالی ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی دارد. از آپشن‌های این قفل اتصال به خانه هوشمند، ریموت و آیفون تصویری را می‌توان نام برد.

باز کردن درب از راه دور در محیط نامحدود از طریق اپلیکیشن نیز قابلیت دیگر قفل VULCAN FR نیز می‌باشد. دستگیره این قفل از نوع فشاری کششی یا همان پول و پوش است و برای امنیت هر چه بیشتر امکانات قفل کودک و قفل اتوماتیک در این قفل وجود دارد.

قفل هوشمند vulcan-fr

قفل دیجیتال DP728 سامسونگ

قفل DP728 سامسونگ یکی از 10 قفل برتر دیجیتال است، قفلی زیبا با دستگیره پول و پوش یا همان فشاری کششی است که دسترسی‌های فول آپشن رمز، کارت و اثر انگشت را دارد. این قفل دارای قابلیت قفل اتوماتیک یا همان AUTO LOCK است و پس از بسته شدن درب بعد از چند ثانیه به طور اتوماتیک قفل می‌شود. امکان اتصال به ریموت، آیفون تصویری و خانه هوشمند از دیگر مزایای این قفل هوشمند می‌باشد.

این محصول زیبا اپلیکیشن دارد اما لازم است گوشی هوشمند شما آن را ساپورت کند و در غیر این‌صورت کارایی نخواهد داشت. عملکرد سنسور IR در قفل DP728 به گونه‌ای است که با نزدیک شدن به قفل، صفحه نمایش آن برای ورود اعداد رمز روشن می‌شود.

قفل سامسونگ dp728

قفل دیجیتال 3168 یال

قفل 3168 یال ضد آب است که این ویژگی منحصر به فرد باعث مقاوت برد قفل در برابر رطوبت در مناطق شرجی مثل شمال و جنوب ایران می‌شود. گزارش‌گیری، باز کردن درب در محیط نامحدود یعنی از جایی که گوشی هوشمند شما به اینترنت متصل می‌شود و اتصال به خانه هوشمند از دیگر قابلیت‌هایی هستند که این قفل بسیار محکم یال یکی از 10 قفل برتر دیجیتال به شما ارائه می‌دهد. امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری برای باز کردن درب در محل نصب قفل هم وجود دارد که برای اماکن پر تردد قابلیت سودمندی می‌باشد. قفل کودک از ویژگی‌های مهم امنیتی قفل 3168 یال است.

قفل یال 3168

قفل دیجیتال DP609 سامسونگ

یکی دیگر از قفل‌های فول آپشن و 10 قفل برتر دیجیتال سامسونگ مدل DP609 است که امکان اتصال به ریموت، آیفون تصویری و خانه هوشمند را به شکل آپشنال دارد. نمایش تصادفی اعداد جهت ورود رمز در قفل‌های سامسونگ از جمله DP609 به منظور ممانعت از حدس آن توسط جای انگشت نفر قبلی است. این قفل دارای آپشن قفل اتوماتیک و حریم خصوصی است که به واسطه فعال نمودن حریم خصوصی از داخل سایر دسترسی‌ها از بیرون درب با ورود غیرفعال می‌شوند.

قفل سامسونگ SHP-DP609

قفل دیجیتال C100 برند HBS

قفل C100 برند HBS قفلی کلاسیک و یکی از 10 قفل برتر دیجیتال محسوب می‌شود که دسترسی‌های فول آپشن دارد و در رنگ‌های زیتونی، مسی و طلایی به بازار عرضه شده‌اند. این قفل تا 200 ورود آخر را گزارش می‌دهد و می‌توانید از طریق جایگاه میکرو USB روی قفل به وسیله یک کابل اندرویدی ساده و هر وسیله‌ای مثل گوشی یا لپ تاپ خروجی بگیرید. حریم خصوصی و یا همان شب بند دیجیتال قابلیت دیگری در قفل C100 است که به ایجاد حریم خصوصی در محل زندگی و یا کار شما کمک می‌کند. منبع تغذیه اضطراری این قفل باتری کتابی 9 ولتی است که در صورت عدم توجه به اتمام باتری می‌توانید از طریق آن قفل را موقتاً شارژ نمایید.

قفل دیجیتال کلاسیک

قفل دیجیتال P241 روک

قفل دیجیتال P241 روک از قفل‌های سری P این برند است که ظاهری بسیار زیبا و مدرن دارد و قفلی ضد سرقت به حساب می‌آید؛ چرا که روی مغزی با زبانه هوک سوار می‌شود و مانع از باز شدن درب توسط دیلم می‌شود و سیستم ضد شوک الکتریکی هم دارد. قفل اتوماتیک، دستگیره تمام اتوماتیک، چشمی دیجیتال آنلاین، باز کردن درب از راه دور در محیط نامحدود و اتصال به خانه هوشمند از قابلیت‌های بسیار کاربردی این قفل محکم می‌باشند. ارائه گزارش‌گیری دقیق و امکان اعمال محدودیت زمانی دسترسی از دیگر قابلیت‌های قفل P241 فول آپشن روک است.

قفل دیجیتال روک P241

قفل دیجیتال 6020 سامسونگ

قفل 6020 سامسونگ قفلی کارتی با دسترسی‌های رمز و کارت است که جزء 10 قفل برتر دیجیتال محسوب می شود و دستگیره اهرمی دارد. امکان اتصال به ریموت آیفون تصویری و خانه هوشمند به صورت آپشنال در قفل 6020 وجود دارد. قفل اتوماتیک و حریم خصوصی از دیگر قابلیت‌های مهم این قفل طلایی رنگ می‌باشند. همچنین کلیه آلارم‌های امنیتی و کنترلی در قفل دیجیتال 6020 موجود است.

قفل دیجیتال 6020

قفل دیجیتال H220 روک

قفل دیجیتال H220 روک ارزان‌ترین قفل دیجیتال و جزء 10 قفل برتر دیجیتال موجود در بازار با رعایت کلیه استانداردها است که قفلی ضد سرقت به شمار می‌آید. این قفل دستگیره اهرمی و فول آپشن دارای قفل کودک است که امنیت را برای کسانی که از فرزند و یا افراد سالمند مراقبت می‌کنند به وجود می‌آورد به صورتی که مانع از باز کردن درب توسط این عزیزان و خارج شدن آن‌ها از منزل می‌شود. قفل H220 قابلیت سوار شدن بر روی مغزی با زبانه هوک را دارد و از باز شدن درب توسط دیلم جلوگیری می‌کند.

قفل-دیجیتال-

برای آشنایی بیشتر با قفل‌های دیجیتال درب می‌توانید پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی