گاوصندوق دیجیتال

در گذشته و با پیدایش اولین نسل از گاوصندوق‌ها، اماکن مهمی مانند بانک‌ها برای افزایش امنیت پول‌ها و وسایل گران‌بهای مردم از این محصولات استفاده می‌کردند. تمام مردم وسایل ارزشمند خود را با خیالی راحت در داخل این گاوصندوق‌ها قرار می‌دادند. اما اکثر اوقات این گاوصندوق‌ها مورد سرقت قرار می‌گرفته به طوری اکثر مردم اعتماد خود را نسبت به بانک‌ها از دست داده بودند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی امنیت گاوصندوق‌ها نیز افزایش یافت و منجر به پیداش گاوصندوق دیجیتال گردید.

گاوصندوق الکترونیکی و یا دیجیتال با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته و آلیاژهای مقاوم به کار رفته در آن، از وسایل ارزشمند شما محافظت می‌نماید. در این بین برند یال با ارائه محصولات با کیفیت در میان مردم از استقبال فوق العاده‌ای برخوردار شد. در ادامه به وبژگی‌های جذاب گاوصندوق دیجیتال یال خواهیم پرداخت.

مزایای گاوصندوق دیجیتال یال

– راحتی و امنیت بسیار بالای گاوصندوق دیجیتال یال

به راحتی می‌توان توسط رمز عبور درب این نوع گاوصندوق‌ها را باز نمود. این کار علاوه بر دسترسی آسان به وسایل گران‌بها، امنیت آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد. با وارد نمودن سه مرتبه رمز عبور اشتباه، گاوصندوق دیجیتال یال به صورت اتوماتیک قفل می‌گردد. آلارم آن نیز برای هشدار به شما به صدا در می‌آید.

این محصولات با داشتن زبانه‌های فولادی مقاوم و بدنه تقویت شده، مقاوت بسیار زیادی از خود در مقابل نیروهای غیر مجاز نشان می‌دهد. همچنین گاوصندوق یال به دلیل راحتی در جا به جایی و دسترسی سریع و آسان به اموال، بالاترین سطح راحتی را برای کاربران فراهم می‌آورد. در ضمن مجهز بودن به صفحه LED با نور پس‌زمینه و روشنایی کافی باعث شده تا دسترسی به آن‌ها در تاریکی شب نیز میسر باشد.

ویژگی های گاوصندوق دیجیتال (الکترونیکی) یال

– مقاومت بسیار زیاد گاوصندوق دیجیتال یال در مقابل اثرات محیطی

گاوصندوق دیجیتال یال اغلب در برابر آتش سوزی و به مدت یک ساعت مقاومت می‌نماید. آن‌ها همچنین ضد آب بوده و در مقابل اثرات زیست محیطی دیگر مانند گرد و غبار بسیار مقاوم می‌باشند. این ویژگی‌ها گاوصندوق یال را به یکی از مکان‌های ایده‌آل برای نگه‌داری و محافظت از وسایل حساس مانند: هاردیسک‌ها، دی وی دی‌ها، اسناد مهم، عکس‌ها و پرونده‌های مهم تبدیل نموده است.

– تنوع در تولید گاوصندوق دیجیتال یال

گاوصندوق یال را می‌توان در هر اندازه و مناسب برای کارهای مختلف به راحتی تهیه نمود. شما می‌توانید برای هر گروه از وسایل ارزشمند خود، گاوصندوق‌‌هایی با اندازه متناسب با آن‌ها تهیه نمایید.

ویژگی های گاوصندوق دیجیتال (الکترونیکی) یال

ضرورت استفاده از گاوصندوق دیجیتال یال

حفاظت از کالاهای گران‌قیمت یکی از دغدغه‌های مردم در زندگی روزمره می‌باشد. قراردادن وسایل در داخل کمدها باعث به خطر افتادن امنیت آن‌ها و دسترسی آسان برای سارقان می‌گردد. گاوصندوق دیجیتال یال این نگرانی را برای همیشه از بین برده است. با وجود ویژگی‌های امنیتی بسیار پیشرفته، دسترسی به وسایل داخل آن‌ها برای سارقان امری بسیار مشکل و غیر ممکن می‌باشد.

همچنین استفاده از کلیدها برای باز نمودن درب گاوصندوق‌ها همواره یکی از پرخطرترین روش‌های دسترسی می‌باشد که با حذف این مورد در گاوصندوق یال و استفاده از رمز عبوری، امنیت آن نیز افزایش می‌یابد. از دیگر مواردی که کاربران را مجاب به استفاده از این نوع محصولات امنیتی می‌نماید، راحتی بسیار زیاد در دسترسی به اموال در طول شبانه روز می‌باشد که پیش از این به آن اشاره شد.