آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

قفل هوشمند

کلیدهای مکانیکی یک دردسر بزرگ در زندگی امروزی می باشد. حتما شما هم از دست دادن کلیدها را تجربه کرده اید. بعد از یک ساعت تلاش بی فایده، در نهایت مجبور می شوید به قفل ساز مراجعه کتید. این تنها یک مورد از دردسرهای قفل های قدیمی و کلیدهای مکانیکی می باشد. اما آیا راه حلی برای این موضوع وجود ندارد؟ قفل هوشمند با روش های دسترسی بدون کلید، تمامی دغدغه های روزانه شما را نسبت به درب ورودی از بین خواهد برد.

یکی از این روش های دسترسی به قفل هوشمند استفاده از تلفن همراه می باشد که روشی استثنایی برای کنترل و مدیریت درب از راه دور است. این ویژگی بسیاری از کارها را آسان و امنیت درب ورودی خانه و یا محل کار را افزایش می دهد.

درب بازکن هوشمند چیست؟

قفل هوشمند یا درب بازکن هوشمند وسیله ای است که با استفاده رمز عبوری، کارت، اثر انگشت، کلید و تلفن همراه می توان آن را کنترل و درب را باز نمود. در این بین کنترل از راه دور قفل توسط تلفن همراه مزیت هایی مانند باز و بسته کردن درب از هر جای دنیا، جلوگیری از پشت درب ماندن دوستان و آشنایان در صورت حضور نداشتن در منزل، باز کردن درب با دستانی پر و بدون دردسر و … به دنبال خواهد داشت.

دلایل استفاده از درب بازکن هوشمند

دلایل زیادی برای جایگزینی قفل های قدیمی با قفل هوشمند وجود دارد؛ اما شاید دلیل اصلی آن استفاده از تلفن همراه برای کنترل درب ورودی باشد. کنترل ورود و خروج افراد مختلف، تشخیص نفوذ غیر مجاز از طریق ارسال پیام هشدار به تلفن همراه و ارسال کلید مجازی و یا باز نمودن درب از راه دور و … تنها بخشی از ویژگی قفل های هوشمند می باشد که دلیل استفاده از آن ها را کاملا اثبات می نماید.

کنترل از راه دور درب توسط ارتباط بلوتوثی و اینترنتی

نحوه نصب و راه اندازی قفل هوشمند

قفل های هوشمند را می توان بر روی اکثر درب ها نصب نمود. نیاز به سیم کشی داخلی برق نیست و انرژی مورد نیاز خود را از باتری ها تامین می کند. همچنین قفل هوشمند دارای دستورالعمل نصب و راه اندازی با زبان ساده می باشد که کار را برای شما بسیار آسان کرده است. شما برای نصب فقط به ابزارهای ساده نصب قفل بر روی درب نیاز خواهید داشت.

شابلون راهنمای نصب

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

بر اساس تحقیقات صورت گرفته در سال ۲۰۱۸، بهترین مدل های قفل هوشمند که می توان آن ها را با تلفن همراه از راه دور کنترل نمود، به شرح زیر می باشد:

– قفل هوشمند August Pro

August Pro

یکی از بهترین قفل هایی که می تواند امکان کنترل درب توسط تلفن همراه را برای شما فراهم آورد، قفل August Pro می باشد. با نزدیک شدن به درب و ارتباط بلوتوثی با تلفن همراه با قفل، درب به صورت خودکار باز می گردد. این ویژگی پس از بازگشت از خرید و دستان پر بیشتر اهمیت خود را نشان می دهد. همچنین می توان توسط ارتباط اینترنتی این نوع قفل را از هر جای دنیا کنترل نمود. قفل August Pro با سیستم های هوشمندی مانند Google Assistant، Apple HomeKit و آمازون-الکسا سازگار می باشد.

– قفل هوشمند Kwikset

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

این نوع قفل را نیز می توان توسط ارتباط بلوتوثی و اینترنتی با تلفن همراه کنترل و مدیریت نمود. با استفاده از ارتباط بلوتوثی و باز نمودن درب ورودی، استفاده از کلیدها را برای همیشه به فراموشی خواهید سپرد. با استفاده از ارتباط اینترنتی نیز بسیاری از امور مربوط به درب مانند باز و بسته کردن درب، کنترل ورود و خروج افراد و … را می توانید از راه دور به راحتی انجام دهید.

– قفل هوشمند Ultraloq

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

قفل Ultraloq یکی از محصولاتی است که توسط چندین روش مختلف دسترسی (رمز عبوری، اثر انگشت، تلفن همراه و کلید) می توان کنترل نمود. از اطلاعات ذخیره شده در قفل می توان نسخه پشتیبان تهیه کرد. در صورت قطع برق یا اینترنت، این نوع قفل همچنان کار می کند؛ زیرا فقط از انرژی کم بلوتوث برای اتصال به تلفن همراه شما استفاده می نماید. مصرف بهینه انرژی و امنیت بسیار بالای آن نیز از دیگر ویژگی های قفل Ultraloq به حساب می آید.

– قفل هوشمند Yale Assure

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

این نوع قفل ضمن داشتن امنیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فرد فنی، از ظاهری زیبا و جذاب نیز برخوردار می باشد. برنامه ریزی روزمره جهت باز و بسته نمودن درب، به اشتراک گذاشتن کلید مجازی با دوستان و آشنایان، باز و بسته کردن درب از راه دور و … از کارهایی است که می توان با ارتباط اینترنتی این نوع قفل با تلفن همراه، انجام داد. همچنین قفل های هوشمند Yale Assure دارای مکانیزم قفل اتوماتیک می باشد که در زندگی پر مشغله امروزی بسیار پر اهمیت است. زیرا گاهی اوقات فراموش می کنیم که در هنگام خروج از منزل درب را ببندیم.

– قفل هوشمند August نسل سوم

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

این نوع قفل یکی از بهترین قفل های هوشمند برای کنترل از راه دور توسط تلفن همراه می باشد. به طوری که تمامی امور مربط به ورود و خروج به منزل را می توان از هر جای دنیا کنترل و مدیریت کرد.

– قفل هوشمند Sesame

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

قفل Sesame به شما اجازه می دهد تا از تلفن همراه خود به عنوان کلید استفاده نمایید. شما قادر خواهید بود تا درب را از راه دور باز و بسته کنید. همچنین می توان ورود و خروج افراد مختلف را کنترل و برای مراجعه کنندگان در صورت لزوم و حضور نداشتن در منزل، مجوز دسترسی صادر و از پشت درب ماندن آن ها جلوگیری نمایید.

– قفل هوشمند Haven

بهترین مدل های قفل هوشمند با قابلیت کنترل توسط تلفن همراه

اگر شما همواره نگران امنیت خانه و محافظت از اعضای خانواده خود هستید، درب بازکن هوشمند Haven بهترین پیشنهاد برای نصب بر روی درب ورودی ساختمان می باشد. این نوع قفل های هوشمند را می توان از طریق نصب برنامه هوشمند بر روی تلفن همراه کنترل نمود. به این ترتیب به راحتی می توان بسیاری از امور مانند کنترل ورود و خروج افراد، باز و بسته کردن درب و یا صدور مجوز دسترسی برای افراد دلخواه را از راه دور انجام داد.

قفل هوشمند به سرعت در حال تبدیل شدن به گزینه اصلی حفاظت از درب ورودی ساختمان ها می باشد که به دلیل استقبال زیاد مردم، رقابت میان تولیدکنندگان روز به روز در حال افزایش است. با وجود زیاد بودن تعداد گزینه های قفل های هوشمند، گاهی انتخاب درست کمی دشوار می باشد. اما هرگز فراموش نکنید، قفلی را انتخاب نمایید که متناسب با نیازهای فردی و شیوه زندگیتان باشد. انتخاب درست باعث افزایش راحتی و امنیت شما و اعضای خانواده تان می گردد.

گذاشتن نظر