آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

کنترل قفل دیجیتال درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

کنترل قفل دیجیتال درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

سیستم هوشمند آمازون الکسا

آمازون الکسا نوعی سیستم هوشمندسازی می باشد که به وسیله آن می توان تمام لوازم هوشمند الکترونیکی خانه را با استفاده از دستورات صوتی کنترل و مدیریت نمود. در چند سال اخیر از این نوع سیستم جهت کنترل ورود و خروج نیز استفاده شده است. با اتصال قفل دیجیتال درب به آمازون الکسا و کنترل آن توسط دستورات صوتی، به راحتی می توان ورودی ساختمان را بدون هیچ ابزاری باز و بسته نمود.

مزایای اتصال قفل دیجیتال درب به آمازون الکسا

پیش از هر چیزی باید در مورد مزایای استفاده از قفل دیجیتال درب و اهمیت آن در افزایش راحتی و امنیت صحبت کنیم. ساده ترین و در عین حال مهمترین ویژگی این محصولات ، باز نمودن آن ها بدون کلید و با استفاده از روش های بسیار امن می باشد که دسترسی سارقان به درب ورودی را تقریبا غیر ممکن می سازد. ویژگی برجسته دیگر این نوع قفل ها ، کنترل از راه دور آن ها توسط تلفن همراه می باشد که بسیاری از مشکلات و دغدغه های روزمره شما را از بین می برد. مجهز بودن به سیستم های پیشرفته امنیتی، بدنه بسیار مقاوم و طراحی زیبا از دیگر ویژگی های قفل های هوشمند می باشد.

شاید مهمترین ویژگی قفل دیجیتال درب که نمی توان به همین راحتی از آن گذشت، اتصال به سیستم های هوشمند است. سیستم هایی مانند سیری، آمازون الکسا و یا Samsung Smarthome که باعث دسترسی به قفل با استفاده از روش های پیشرفته و نوین شده و می توان قفل را برای حالت های مختلف خانه برنامه ریزی نمود. با اتصال این نوع قفل ها به سیستم آمازون الکسا ، به راحتی می توان توسط فرامین صوتی درب ورودی را باز و بسته نمود. این روش برای ورود و خروج افراد خاص مانند سالمندان و معلولان بسیار موثر می باشد.

مزایای کنترل درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

نکات مهم در هنگام خرید قفل دیجیتال درب

برندهای مختلفی از قفل های دیجیتال در بازار وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی بوده و می توانند نیازهای مختلف کاربران را برآورده سازند. در هنگام خرید این نوع قفل ها باید به این نکته بسیار توجه نمود که حتما با سیستم هوشمندسازی مد نظر شما سازگاری داشته و امکان اتصال قفل با این نوع سیستم های هوشمند وجود داشته باشد. ویژگی دیگری که باید در نظر گرفت امکان کنترل از راه دور قفل توسط تلفن همراه می باشد که بسیاری از مشکلات ورود و خروج شما را برطرف می نماید.

از جمله برندهایی که می توانند به طیف گسترده ای از سیستم های هوشمندسازی مانند آمازون الکسا متصل شوند، برند یال می باشد.

برترین برندهای قفل دیجیتال درب با قابلیت اتصال به آمازون الکسا

از صدها قفل دیجیتال موجود در بازار، محصولات زیر امکان اتصال به آمازون الکسا را داشته و از جمله قفل های پرفروش در جهان به حساب می آیند:

– قفل دیجیتال درب August

این نوع قفل ها به شما این اجازه را می دهند تا از راه دور درب ورودی را کنترل و ورود و خروج افراد مختلف را ثبت نمایید. قفل دیجیتال درب August یکی از صدها قفل موجود در بازار می باشند که قابلیت اتصال به سیستم آمازون الکسا و کنترل آن توسط دستورات صوتی را دارد.

قفل August

– قفل دیجیتال درب Kwikset

شما می توانید این نوع قفل ها را توسط روش هایی مانند رمز عبوری و یا فناوری های مجهز به بلوتوث و یا اینترنت مانند تلفن همراه کنترل نمایید. قفل Kwikset را می توان به سیستم های هوشمندسازی مانند فناوری Z-Wave و یا آمازون الکسا متصل و از هر جای دنیا آن را کنترل نمود.

کنترل قفل دیجیتال درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

– قفل دیجیتال درب Schlage

راه های مختلف دسترسی به Schlage، این نوع قفل را به یکی از پر کاربردترین قفل های بدون کلید جهان تبدیل نموده است. روش هایی مانند رمز عبوری، کنترل از راه دور توسط تلفن همراه، کلید مکانیکی اضطراری و همچنین استفاده از روش های پیشرفته دسترسی مانند فرامین صوتی که نگرانی شما را از بابت پشت درب ماندن کاملا راحت می نماید. همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی و ارسال پیام و آلارم هشدار که از ورود غیر مجاز افراد ناشناس شما را مطلع می سازد.

کنترل قفل دیجیتال درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

قفل دیجیتال درب Yale

همانطور که بیان شد قفل های یال یکی از برترین قفل های موجود در بازار می باشند که با انواع مختلف سیستم های هوشمندسازی سازگار می باشند. به این ترتیب شما می توانید علاوه بر روش های دسترسی خود قفل با روش های دیگری مانند دستورات صوتی، درب را کنترل نمایید. وجود رمز امنیتی از بارزترین ویژگی های قفل دیجیتال درب Yale می باشد که امکان دسترسی به تنظیمات قفل را برای افراد ناشناس غیر ممکن می سازد.

کنترل قفل دیجیتال درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

قفل دیجیتال درب سامسونگ

این نوع قفل به تنهایی قابلیت اتصال به آمازون الکسا را ندارد بلکه با ادغام آن با سیستم هوشمندسازی Samsung Smarthome می توان به آن توسط ویژگی کنترل صوتی آمازون الکسا دسترسی یافت. قفل دیجیتال درب سامسونگ از جمله قفل هایی است که امنیت، راحتی و زیبایی را در کنار هم برای کاربران فراهم می آورد.

کنترل قفل دیجیتال درب با سیستم هوشمند آمازون الکسا

ذکر این نکته ضروری است که برای استفاده از ویژگی هایی مانند کنترل صوتی و یا کنترل قفل دیجیتال درب توسط تلفن همراه، باید پیش از خرید امکان اتصال این نوع قفل ها را به سیستم های هوشمند و یا تلفن همراه در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قفل های دیجیتال می توانید با کارشناسان شرکت کارن تماس بگیرید.

گذاشتن نظر