کنترل درب ورودی در اماکن اداری بزرگ به دلیل تردد زیاد، بسیار مشکل است و گاهی اوقات باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری می گردد. به همین دلیل صاحبان کسب و کار برای حل این مشکل، اقدام به استخدام نیروی انسانی برای کنترل درب ورودی می کنند. اما راه حل به صرفه تری نیز وجود دارد. قفل دیجیتال با داشتن ریموت کنترل ، ویژگی قفل خودکار و ثبت ورود و خروج، بهترین گزینه برای کنترل درب ورودی اماکن اداری و پر رفت و آمد می باشد.

ویژگی های مناسب قفل دیجیتال برای اماکن اداری

– مکانیزم قفل خودکار

با فعال کردن این ویژگی، به هنگام بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خـودکار قفل می‌شود. در صورت تمایل می توان این سیستم را غیر فعال نمود.

– مجهز کردن قفل دیجیتال به ریموت کنترل

کاربرد قفل خودکار و ریموت کنترل قفل دیجیتال در اماکن اداری و پر رفت و آمد

اگر قفل دیجیتال به ریموت کنترل مجهز شود، می‌توان از آن به عنوان مجوز از طرف منشی مستقر در خارج از اتاق و یا فـرد داخل اتاق استفاده کرد. ریموت کنترل در قفل دیجیتال به صورت option است و باید به صورت جداگانه خریداری شود.

– اتصال قفل به تلفن همراه و اتوماسیون های اداری

قفل-بلوتوثی-YMG40

این ویژگی یکی از بهترین ویژگی های قفل دیجیتال برای اماکن اداری محسوب می شود. با این ویژگی علاوه بر ثبت و کنترل ورود و خروج کارکنان و افراد مختلف، می توان از راه دور، تمام عملیات مربوط به درب ورودی از جمله باز و بسته کردن درب را نیز انجام داد. این کار را می توان توسط ارتباط بی سیم از طریق بلوتوث، WiFi و ماژول های هوشمند انجام داد.

این امکانات، قفل‌های دیجیتال را به ایده آل‌ترین نوع کنترل عبور و مرور و دسترسی به درب ورودی در ادارات، تبدیل می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و مشخصات محصولات گروه بازرگانی کارن می توانید با ما تماس بگیرید.