نوع تکنولوژی به کار رفته شده در قفل‌های دیجیتال می‌تواند به تأمین حداکثری محل کار و زندگی افراد کمک بسیار زیادی نماید. مطلب مهمی که در این نوع قفل‌ها وجود دارد، انطباق آن‌ها با انواع درب‌های موجود در بازار است. از انواع درب می‌توان به ضد سرقت، مولتی، PVC و درهای شیشه سکوریت اشاره کرد. در این‌جا می‌خواهیم به قفل هوشمند دیجیتال متناسب با درهای شیشه سکوریت و انواع امکانات آن‌ها بپردازیم.

قفل‌های شیشه سکوریت چه امکاناتی دارند؟

شما یقیناً به دنبال قفل دیجیتالی هستید که در موضوع تأمین امنیت امکانات بیشتری در جهت رفاه حال شما برایتان فراهم کند. در زیر این امکانات را توضیح می‌دهیم:

انواع روش‌های دسترسی

معمولا در مدل‌های قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت، انواع مختلف دسترسی برای باز کردن وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به رمز، اثر انگشت و کارت‌های RFID اشاره کرد. اکثر این مدل‌ها دادن دسترسی به تعداد بالا را ساپورت می‌کنند چرا که بیشتر درب‌های شیشه‌ای در مسیر محل‌های پر رفت و آمد کاری قرار گرفته‌اند.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

سیستم آلارم ضد حریق

همان‌طور که گفته شد معمولا درب‌های شیشه سکوریت در اماکن پر رفت و آمد هستند بنابراین پیش بینی‌های امنیتی از جمله در شرایط حریق بسیار مهم‌اند. از جمله آپشن‌هایی که قفل‌های هوشمند به شما می‌دهند داشتن سنسور ضد حریق است که وقتی دما از یک حدی بالاتر برود شروع به آژیر کشیدن می‌کند که افراد هر چه سریع‌تر خود را از محل حادثه دور کنند.

سیستم ضد شوک و آلارم ضد سرقت

این دو آپشن برای برقرار کردن امنیت بسیار مهم هستند. چون معمولا سارقین سعی دارند با وارد کردن ولتاژ برق به قفل‌های دیجیتال آن‌ها را از کار بیندازند. در این‌جا سیستم ضد سرقت و ضد ضربه اجازه اخلال در کارکرد قفل را به سارقین نمی‌دهند. به دلیل این‌که با وجود آلارم‌های هشدار و ایجاد صدای آژیر همه خبردار می‌شوند.

قفل اتوماتیک

امکان قفل شدن در پس از بسته شدن آن واقعا خیال افراد را راحت می‌کند به‌ویژه زمان‌هایی که دست ما پر از وسایل است و یا به دلیل مشغله‌های روزمره، فراموش می‌کنیم که درب را باید قفل می‌کردیم.

داشتن حریم خصوصی یا شب بند

علی رغم این‌که به خیلی از افراد خودتان دسترسی باز کردن درب را می‌دهید اما زمان‌هایی پیش می‌آید که نیاز است افراد محدودی در یک جا جمع شوند مثل جلسه مدیر عامل با یک بخش به خصوص در سازمان. در این مواقع نیاز است در از داخل قفل شود و دیگران حتی با داشتن دسترسی هم نتوانند وارد شوند.

امکان اتصال به ریموت و آیفون

در برخی از مدل‌های قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت امکان اتصال به ریموت وجود دارد. به طوری که بتوان از دور در را باز کرد. آپشن بعدی که باز هم روی برخی از مدل‌ها قابل نصب است قابلیت اتصال به آیفون می‌باشد.

پر فروش‌ترین مدلهای قفل دیجیتال شیشه سکوریت

در این‌جا به معرفی سه مدل از قفل‌های دیجیتال شیشه سکوریت می‌پردازیم که هر 3 مدل در شرکت کارن موجود هستند:

مدل سامسونگ G510

این مدل یکی از بهترین مدل‌های قفل دیجیتال برای شیشه‌های سکوریت است. همچنین می‌تواند به‌عنوان یکی از آپشن دارترین قفل‌ها مطرح شود. مدل G510 از طریق رمز و کارت RFID قابل باز شدن است. تا 50 عدد کارت را پشتیبانی می‌کند. امکان اتصال ریموت و آیفون برایش وجود دارد.

دارای آلارم ضد سرقت، سیستم ضد شوک و آلارم اعلام اتمام باتری است. مجهز به سیستم امنیتی دوبل است یعنی می‌توانید باز کردن در را به شرط لمس هم‌زمان کارت و وارد کردن رمز تعریف نمایید. این مدل همانند اکثر مدل‌های برند سامسونگ دارای سیستم نمایش تصادفی اعداد است.

قفل شیشه سکوریت g510

مدل اورنت LH600

از دیگر قفل‌های دیجیتال مناسب شیشه سکوریت مدل LH600 از برند کره‌ای اورنت است. این قفل رمزی بین 3 تا 19 رقم را می‌پذیرد و تا 200 اثر انگشت را پشتیبانی می‌نماید. از آلارم امنیتی ضد سرقت و ضد حریق برخوردار است. دارای مغزی فولادی است. از دیگر مزایای این قفل داشتن منبع تغذیه اضطراری است به طوری که اگر به هر دلیل باتری به اتمام برسد شما با اتصال یک باتری کتابی به راحتی با وارد کردن رمز و یا اثر انگشت در را باز می‌کنید. LH600 دارای تابع خیالی برای ورود رمز هم می‌باشد.

مدل ROOK 668

این مدل برای هر کدام از حالت‌های دسترسی اعم از اثر انگشت، رمز و کارت تا 100 عدد را پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای مغزی دو زبانه است که تاثیر بسزایی روی امنیت دارد. به‌عنوان یک آپشن خیلی عالی هم می‌توان به نمایش گزارش ورود و خروج روی قفل اشاره نمود.

قفل شیشه سکوریت روک

قفل دیجیتال شیشه سکوریت را از کجا بخریم؟

شرکت کارن با 15 سال تجربه در زمینه واردات قفل‌های دیجیتال و تولید ملزومات کنترلی و امنیتی می‌تواند همواره بهترین گزینه‌های قفل دیجیتال را ارائه نماید. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای فنی و متخصص، به صورت 24 ساعته به سوالات فنی شما پاسخ می‌دهد. نه تنها قفل دیجیتال شیشه سکوریت بلکه سایر انواع قفل‌های دیجیتال با کیفیت را با ضمانت یک ساله تعمیر و تعویض قطعات به شما ارائه می‌دهد.

مشتریان عزیز می‌توانید برای اطلاع از جدید‌ترین مدل‌های قفل دیجیتال کارن را در اینستاگرام دنبال نمایید.