چشمی دیجیتال درب

چشمی دیجیتال درب یکی از تجهیزات الکترونیکی – امنیتی در بازار است که به شناسایی هویت افراد کمک می کند. در حقیقت خیلی از سرقت هایی که سالیانه رخ می دهد بدلیل باز کردن درب روی افراد ناشناس است. شما می توانید بواسطه چشمی دیجیتال این باگ امنیتی را برطرف کنید. چشمی دیجیتال هم به صورت یک کالای امنیتی مجزا در بازار عرضه می شود و هم به شکل آپشن روی قفل های دیجیتال. در هر دو صورت این محصول امنیتی کارکردی مشابه دارد که در اینجا به شرح آن می پردازیم. علاوه بر این مدل های قفل دیجیتال دارای چشمی الکترونیکی را ارائه می کنیم. در کنار این ها به بیان ویژگی های چشمی الکترونیکی که سبب برتری آن ها نسبت به نوع اپتیکال آن شده است می پردازیم.

چشمی دیجیتال یا اپتیکال

چشمی های اپتیکال دارای نقاط ضعفی جهت شناسایی هویت افراد هستند که نوع الکترونیکی آن ها را پوشش می دهد. یکی از مهمترین آن ها زاویه دید محدود است که تنها با نزدیک شدن به درب کاربر امکان دید دارد. این مشکل باعث می شود سایه شما روی درب بیفتد و شخص از بیرون متوجه حضور شما شود. چشمی دیجیتال با ارائه تصویر بیرون با زاویه دید گسترده این مشکل را به طور کامل برطرف می کند. شما در چشمی های معمولی نیاز به نور برای دید در تاریکی دارید؛ این مسئله با آپشن دید در شب در چشمی الکترونیکی برطرف می شود. دید در شب خاصیتی است که بواسطه اشعه مادون قرمز تصویر واضحی از بیرون به کاربر ارائه می دهد.

نکات مهم قبل از خرید چشمی الکترونیکی

چشمی الکترونیکی باید با ابعاد استانداردی ساخته شده باشد تا دید را دچار مشکل نکند. بعلاوه داشتن ابعاد استاندارد به زیبایی بصری درب در هنگام نصب چشمی دیجیتال خللی وارد نمی کند. امکان ارائه زاویه دید گسترده از بیرون و همچنین تصویر با کیفیت بسیار مهم است. پس زمانی که راجع به کیفیت تصویر صحبت می شود تعداد پیکسل های آن نقشی تعیین کننده دارد. البته گاهی بیان تعداد پیکسل ها واقعی نیست پس کیفیت و وضوح تصویر روی صفحه LCD قفل را حتماً بررسی نمایید. اگر برای شما ذخیره این تصاویر مهم است از امکان رکورد آن ها اطمینان حاصل نمایید.

چشمی-دیجیتال

 

چشمی دیجیتال روک

در اینجا قصد داریم که یکی از چشمی های با کیفیت دیجیتال را به شما عزیزان معرفی کنیم. این محصول امنیتی چشمی مدل DW100 از برند روک است. کیفیت تصویر ارائه شده این چشمی دیجیتال 720 پیکسل و با وضوح بسیار خوب است. ابعاد این چشمی نرمال و استاندارد بوده و نصب آن زیبایی درب را دوچندان می کند. در چشمی های خیلی کوچک کیفیت تصویر بیرون همواره زیر سؤال می رود. شما برای ذخیره تصاویر افرادی که زنگ را به صدا در می آورند با افزودن یک میکرو رم تا 32 گیگابایت امکان ذخیره سازی دارید. زاویه دید گسترده این محصول تا 170 درجه است و سنسور PIR (تشخیص حرارت و حرکت) در آن تعبیه شده است. منبع تغذیه این چشمی روک باتری قابل شارژ 5000 میلی آمر است و تا 8 ماه شارژ را در خود حفظ می کند. همچنین این چشمی دارای ویژگی دید در شب می باشد.

چشمی-الکترونیکی

 

چشمی الکترونیکی روک به وای فای متصل می شود و اپلیکیشن آن روی انواع گوشی هوشمند فعال است. بنابراین در صورت به صدا در آمدن زنگ تصویر فرد علاوه بر صفحه LCD چشمی دیجیتال روی اپلیکیشن آن نمایان می شود. قابلیت اتصال به اینترنت از طریق چشمی روک امکان ارسال تصویر با سرعت بیشتری روی اپلیکیشن نسبت به یک چشمی سیم کارتی دارد. بعلاوه شما می توانید تصاویری که از چشمی دیجیتال خروجی می گیرید را با ثبت تاریخ و ساعت دریافت نمایید. چشمی روک تا چهار کاربر را پشتیبانی می کند که یکی از آن ها ادمین است و سایرین را تعریف می کند. چشمی دیجیتال روک امکان مکالمه دو طرفه با شخصی که زنگ را به صدا در آورده است می دهد.

قفل دیجیتال دارای چشمی الکترونیکی

قفل دیجیتال روک برندی تازه وارد در عرصه قفل هوشمند است که قابلیت های بسیار کاربردی دارد. این قفل ها در عین ارائه این قابلیت ها قیمت بسیار مناسبی دارند و ضد سرقت هستند. کلیه دستگیره های هوشمند روک به دلیل قابلیت سوار شدن روی مغزی با زبانه ضد دیلم هوک بسیار امن هستند. مدل های P221، P231، P241 و P251 از این برند دارای چشمی دیجیتال می باشند. از ویژگی های این چشمی های الکترونیکی آنلاین بودن آن ها بواسطه اتصال قفل های دیجیتال به اینترنت است. اپلیکیشن قفل دیجیتال روک روی انواع گوشی های هوشمند فعال می باشد. بنابراین با به صدا در آمدن زنگ قفل تصویر فرد تا 13 ثانیه روی قفل نمایان می شود. بعلاوه کاربر بواسطه ارسال نوتیفیکیشن روی گوشی همراه خود می تواند این تصویر را ببیند. حالا با شناسایی هویت افراد و امکان باز کردن درب از راه دور در صورت دلخواه می توانید درب را برای این شخص باز کنید.

چشمی-دیجیتالی

 

چشمی دیجیتال این قفل های با کیفیت دارای ویژگی های زاویه دید گسترده و دید در شب هستند. همچنین می توانید با قرار دادن یک میکرو رم در قفل از تصاویر افرادی که زنگ قفل را به صدا در آورده اند خروجی بگیرید. این تصاویر نیز مانند چشمی روک امکان ثبت تاریخ و ساعت را نیز دارند. شما با خرید قفل دیجیتال روک با قابلیت چشمی دیجیتال می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. زیرا با خرید قفل، چشمی هم در اختیار دارید و دیگر نیازی به هزینه کرد مجزا برای این محصول را نخواهید داشت.

فروشنده معتبر چشمی دیجیتال

برای خرید چشمی الکترونیکی سعی کنید فروشنده معتبر پیدا کنید چرا که این کالا وارداتی است. بنابراین امکان واردات آن به شکل قاچاق وجود دارد. در صورت قاچاق بودن چشمی دیگر نمی توانید از خدمات پس از فروش استفاده نمایید. از ویژگی های یک فروشنده معتبر داشتن مکان حضوری جهت فروش کالای خود و وبسایت معتبر است. وبسایت معتبر را می توانید از اینماد آن تشخیص دهید. واردات این فروشنده از طریق مبادی قانونی و با اخذ برگه سبز گمرکی است. یک فروشنده معتبر پس از فروش محصول خود مشتری را رها نمی کند و با ارائه خدمات CRM و پشتیبانی فنی 24 ساعته همواره پاسخگوی نیاز اوست.

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.