قفل درب الکترونیکی منزل

قفل درب الکترونیکی راه حل بسیار مطمئن و عالی جهت حفاظت از درب ورودی ساختمان می‌باشد. همواره باید در نظر داشت، امنیت یکی از نیازهای اولیه و اساسی افراد برای ادامه زندگی می‌باشد. به همین منظور با استفاده از این نوع قفل‌ها علاوه بر تامین نیازهای امنیتی، آسایش و راحتی را نیز برای محل کار و یا زندگی خود به ارمغان آورید.

نشانگر عمر باتری قفل الکترونیکی

یکی از ویژگی‌های مهم قفل درب الکترونیکی مجهز بودن آن به سیستم اعلام کاهش باتری می‌باشد. در صورت تمام شدن باتری، قفل، کاربر را از طریق آلارم هشدار، چراغ‌های چشمک‌زن و یا نمایش پیام کاهش باتری روی قفل، جهت تعویض باتری مطلع می‌سازد. در بسیاری از مدل‌های قفل الکترونیکی این کار یک هفته پیش از اتمام باتری صورت می‌گیرد. بنابراین زمان لازم جهت تعویض باتری وجود دارد.

اگر بنابه دلایلی مانند مسافرت به آلارم هشدار اتمام باتری قفل توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود جهت ورود می‌توان از منبع تغذیه اضطراری و با استفاده از یک باتری کتابی 9 ولتی انرژی قفل را تامین و پس از وارد شدن باتری جدید را جایگزین باتری قدیمی نمود. بدون این ویژگی‌ها نمی‌توان در طولانی مدت از قفل درب الکترونیکی استفاده نمود و با مشکلات بسیار زیادی در استفاده از آن رو به رو خواهید شد.

ویژگی های مهم قفل درب الکترونیکی هنگام خرید

آلارم‌های هشدار قفل درب الکترونیکی

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد که هنگام خرید قفل دیجیتال باید به آن دقت کنید داشتن آلارم هشدار آن در مواقع ضروری می‌باشد. در این مدل قفل‌ها برای حوادثی مانند سرقت و اعمال نیروی غیر مجاز، حریق، شوک، آلارم هشدار به صدا در می‌آید و شما را برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار آگاه می‌سازد. در کنار آلارم هشدار، قفل در مقابل این نوع حوادث عملکرد متفاوتی نیز از خود نشان می‌دهد.

به‌عنوان مثال در صورت اعمال نیروی غیر مجاز و شوک به دستگاه، سیستم قفل درب الکترونیکی برای دقایقی از کار افتاده و نمی‌توان از پارامترهای ورودی جهت باز نمودن قفل استفاده نمود. همچنین در مواقع آتش‌سوزی درب به صورت اتوماتیک باز می‌شود تا کاربر به‌سرعت از محل حریق دور شود.

ویژگی های مهم قفل درب الکترونیکی هنگام خرید

سیستم‌های رمزدهی امنیتی قفل دیجیتال

تمامی مدل‌های قفل درب الکترونیکی دارای سیستم‌های امنیتی در زمان رمزدهی می‌باشند. این ویژگی باعث می‌شود تا اشخاص ناشناس نتوانند رمز عبور را تشخیص دهند. در این سیستم قبل و یا بعد از وارد نمودن رمز می‌توان تعدادی عدد را به صورت دلخواه وارد نمود. این سیستم‌ها شامل کد تصادفی و تابع خیالی می‌باشد که تابع خیالی از امنیت بیشتری نسبت به سیستم کد تصادفی برخوردار می‌باشد.

ویژگی های مهم قفل درب الکترونیکی هنگام خرید

سایر ویژگی‌های قفل درب الکترونیکی

این نوع قفل‌ها بر اساس نوع ورود دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است که باعث راحتی در استفاده از آن‌ها می‌شود. به‌عنوان مثال استفاده از کارت (RFTD) جهت باز نمودن قفل به شما این امکان را می‌دهد تا کارت‌ها را به راحتی در کیف پول و یا مدارک حمل نمایید. همچنین در قفل اثر انگشتی مشکلات استفاده از کلید برای همیشه از بین می‌رود. این یک ویژگی عالی برای باز نمودن درب می‌باشد چون شما هرگز انگشت خود را گم نمی‌کنید!!!!!

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی