آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

نکات مهم در هنگام خرید قفل دیجیتال و دستگیره دیجیتال هوشمند

نکات مهم در هنگام خرید قفل دیجیتال

نکات مهم در هنگام خرید قفل دیجیتال

قفل‌های دیجیتال شرکت کارن در برندهای یال، سامسونگ، گیت من، اورنت، H-GANG و … ساخت داخلی کره جنوبی می باشند که تمامی آنها دارای مزیت‌های ذیل می باشند که مشتریان عزیز هنگام خرید قفل دیجیتال باید به آن توجه داشته باشند:

– با خرید قفل‌ دیجیتال کره ای در برند سامسونگ، گیت من، اورنت، H-GANG و HIONE و … از یک سال گارانتی تعویض استفاده کنید. (در صورت بروز هرگونه مشکل در قفل به غیر از شکستگی تمامی قفل الکترونیکی به صورت رایگان تعویض می‌شود).

– تمام قفل های دیجیتال کره ای شرکت کارن دارای 15 سال خدمات پس از فروش و 3 سال تامین قطعات می باشد.

– قفل‌ دیجیتال سامسونگ و گیت‌من داری دستگیره هرزگرد از داخل می‌باشد که مهم‌ترین مزیت این قفل‌های الکترونیکی نسبت به قفل‌های دیگر است و باعث افزایش امنیت بیشتر می‌شود.

– قفل‌ دیجیتال کره‌ای دارای زبانه استاندارد متناسب با موتور قفل می‌باشد که باعث عمر بیشتر مغزی و باتری دستگاه می‌شود.

– تمامی قفل های دیجیتال شرکت کارن دارای استانداردهای معتبر جهانی در زمینه امنیت و ساخت و کیفیت می باشند (KS&KPS و iReavo و DIN و …)

– در هنگام خرید قفل دیجیتال به آرم و لوگوی شرکت کارن بر روی جعبه آن توجه فرمایید.

 همچنین این شرکت به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری قفل های دیجیتال YALE (یال) و زیر مجموعه کمپانی اسا ابلوی سوئد در ایران می باشد که خدمات پس از فروش این نوع از قفل های دیجیتال اروپایی-آمریکایی به شرح زیر می باشد:

– 24 ماه گارانتی تعویض از زمان خرید قفل دیجیتال و نصب آن. 

– 15 سال خدمات پس از فروش.

– 5 سال تضمین تامین قطعات.

– پشتیبانی 24 ساعته شرکت کارن.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید قفل دیجیتال شرکت کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۴۷۷۰۸۴۸ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت 88202561 (بخش فروش) تماس بگیرید.