نصب قفل الکترونیکی بر روی تمامی درب‌ها

یکی از سوالات متداولی که در ذهن مشتریان عزیز پس از خرید قفل‌های الکترونیکی به وجود می‌آید، شرایط و نحوه نصب این نوع قفل‌ها می‌باشد. تمامی این قفل‌ها جهت نصب نیاز به درب‌هایی با استانداردهای زیر دارند:

  • بائو درب حداقل ۱۰ سانتی‌متر
  • ضخامت حداقل ۳ سانتی‌متر

نصب قفل الکترونیکی بر روی تمامی درب ها

تمامی محصولات شرکت کارن در برندهای یال، سامسونگ، گیت من، H-GANG و … قابل نصب بر روی تمامی درب‌های معمولی، ضد سرقت، فلزی و شیشه‌ای می‌باشند که به موجب آن نگرانی در مورد نصب قفل الکترونیکی بر روی تمامی درب‌ها نزد مشتریان عزیز برطرف خواهد شد. بعد از اتمام نصب کوچکترین تغییری بر روی درب شما قابل رویت نمی‌باشد و این محصولات ظاهری زیبا به منزل شما خواهند داد.

همچنین این نوع قفل‌ها دارای دستگیره هرزگرد می‌باشند. به این ترتیب با عوض کردن جهت چرخش دستگیره، مشکلی جهت نصب بر روی درب‌های راست بازشو و چپ بازشو وجود نخواهد داشت.

نصب قفل الکترونیکی با وجود دفترچه راهنما و شابلون نصب بسیار راحت می‌باشد اما پیشنهاد می‌گردد جهت رعایت کلیه استانداردهای نصب و جلوگیری از نقض شرایط گارانتی، نصب توسط متخصصان شرکت انجام بگیرید. هزینه نصب نیز با توجه به نوع درب و مدت زمان ارائه خدمات محاسبه می‌گردد.

برخی از مدل های قفل دیجیتال (قفل‌های بدون دستگیره) را می‌توان همراه با قفل‌های مکانیکی بر روی درب ورودی ساختمان نصب نمود. اما پیشنهاد می‌گردد جهت زیبایی و امنیت بیشتر، حتی الامکان قفل الکترونیکی جایگزین قفل مکانیکی بر روی درب ورودی گردد.

نصب قفل الکترونیکی بر روی تمامی درب ها

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی