نحوه عملکرد قفل هوشمند

همانطور که می دانید فناوری به کار رفته در قفل های هوشمند جدید و پیشرفته می باشد. اگر قصد دارید از بهترین قفل برای امنیت بیشتر استفاده کنید بدون شک قفل دیجیتال و یا هوشمند بهترین انتخاب است. در این مطلب از سایت کارن با نحوه عملکرد قفل هوشمند به طور کامل آشنا خواهید شد. به طور کلی می توان گفت قفل های هوشمند با ویژگی ها، قابلیت های سفارشی سازی و طراحی منحصر به فرد برای ایجاد امنیت بیشتر ساخته شده اند. و به شما عزیزان این امکان را می دهند تا آنچه اتفاق می افتد را کنترل کنید.

بررسی طرز کار قفل هوشمند

قفل هوشمند و یا دیجیتال در واقع یک کالای امنیتی محسوب می شود. بهتر است برای امنیت بیشتر محل کار و خانه از این مدل قفل ها استفاده کنید. قفل های دیجیتال جایگزین مناسبی برای دستگیره های معمولی می باشند. دلیل برتری قفل هوشمند قابلیت هایی است که در سیستم این قفل به کار رفته است. اگر قصد دارید از قفل هوشمند برای امنیت و راحتی بیشتر استفاده کنید بهتر است با نحوه عملکرد قفل هوشمند به طور کامل آشنا باشید.

به طور کلی می توان گفت قفل هوشمند یک قفل الکترونیکی و مکانیکی است که با تایید اعتبار کاربران مجاز بدون نیاز به کلید درب ورودی باز و بسته می شود. روش های دسترسی در این مدل از قفل ها متفاوت می باشد. که می توان به اثر انگشتی، کارتی، رمزی، تشخیص چهره و… اشاره کرد. قفل های هوشمند فراتر از توانایی قفل های معمولی عمل می کنند. قفل های هوشمند علاوه بر اینکه مزایای یک قفل دیجیتال را دارند قابلیت اتصال به اینترنت نیز به همراه دارند.

نحوه عملکرد قفل هوشمند

بررسی طرز کار قفل هوشمند

همین ویژگی ساده باعث شده است برخی مشکلات از قبیل خراب شدن قفل، شکستن کلید، گم شده کلید و… رفع شود. این مدل از قفل ها همچنین می توانند به وسیله روش های بیومتریک درب ورودی را باز و یا بسته کنند. به طور کلی می توان گفت اگر قصد دارید از بهترین قفل برای امنیت بیشتر استفاده کنید بدون شک قفل هوشمند بهترین انتخاب است.

آشنایی با خصوصیات قفل هوشمند 

همانطور که گفته شد قفل های هوشمند باعث امنیت بیشتر و افزایش زیبایی درب ها می شوند. از ویژگی های این مدل از قفل ها که باعث محبوبیت قفل های هوشمند در بین خریداران شده است می توان به قابلیت استفاده بدون نیاز به کلید اشاره کرد. زمانی که از قفل هوشمند برای درب ورودی استفاده می کنید دیگر لازم نیست نگران پشت درب ماندن و فراموش کردن کلید های خود باشید.

روش های دسترسی در این مدل از قفل ها متفاوت می باشد. از این رو بهتر است با نحوه عملکرد قفل هوشمند آشنا باشید. روش های دسترسی شامل اثر انگشت، رمز عبور دیجیتالی، کارت و… می باشد. در ادامه با خصوصیات قفل هوشمند به طور کامل آشنا خواهید شد:

 • هماهنگی قفل هوشمند با دوربین های امنیتی
 • ادغام با سیستم اتوماسیون
 • دریافت هشدارها بر روی تلفن همراه
 • تنظیم محدودیت های دسترسی
 • ایجاد کد های ورودی دائمی
 • اتصال به بلوتوث
 • پشتیبانی برنامه 
 • اتصال به وای فای

نحوه کارکرد قفل های هوشمند

امروزه بیشتر افراد برای امنیت درب های ورودی محل کار و منزل از قفل های هوشمند استفاده می کنند. قفل های هوشمند علاوه بر خصوصیات منحصر به فردی که به همراه دارند ظاهر بسیار خاصی نیز دارند. در واقع می توان گفت امروزه قفل های مکانیکی و قدیمی جای خود را به قفل های هوشمند دیجیتالی داده اند.

برای خرید و استفاده از این مدل قفل ها بهتر است با نحوه عملکرد قفل هوشمند به طور کامل آشنا باشید. سیستم و نحوه کارکرد در قفل های هوشمند متفاوت می باشد. که می توان به سیستم شناسایی رمز، تکنولوژی بیومتریک، اثر انگشت و.. اشاره کرد. در ادامه با نحوه کارکرد قفل های هوشمند به طور کامل آشنا خواهید شد:

 • قفل های هوشمند مجهز به سیستم شناسایی اثر انگشت
 • استفاده از کد های هوشمند
 • کارکرد قفل هوشمند به صورت ترکیبی، کد و اثر انگشت
 • امنیت با کنترل صدا در قفل های هوشمند
 • سیستم شناسایی تشخیص چهره
 • استفاده از کارت های مغناطیسی
 • سیستم ضد شوک
 • قفل موبایلی کنترل از راه دور
 • سیستم اعلام حریق
نحوه عملکرد قفل هوشمند

نحوه کارکرد قفل های هوشمند

خرید بهترین قفل دیجیتالی هوشمند

اگر قصد دارید برای امنیت بیشتر از قفل های دیجیتالی هوشمند استفاده کنید. بهتر است با نحوه عملکرد قفل هوشمند به طور کامل آشنا باشید. برای خرید این محصول باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. بهتر است نسبت به فروشگاه ها و مراکز معتبر برای خرید قفل هوشمند مراجعه کنید.

یکی از معتبرترین سایت ها و مراکز فروش قفل دیجیتال بدون شک سایت مجرب کارن می باشد. مجموعه کارن با بیش از چندین سال سابقه در زمینه فروش بهترین قفل دیجیتال فعالیت می کند. از این رو می توانید با خیالی مطمئن بهترین قفل هوشمند را خریداری نمایید. تمامی محصولات این فروشگاه همراه با ضمانت محصول و معتبر می باشد.

فاکتورهای تعیین کننده قیمت قفل هوشمند

همانطور که می دانید برای خرید هر کالایی در ابتدا به بررسی قیمت محصول می پردازیم. این موضوع در رابطه با دستگیره هوشمند هم صادق است. برای استفاده از این مدل قفل ها بهتر است در ابتدا با نحوه عملکرد قفل هوشمند آشنا باشید.

فاکتورهای تعیین کننده قیمت قفل دیجیتال هوشمند شامل طراحی ظاهری قفل، کشور سازنده، امکان اتصال به هاب هوشمند، جنس بدنه و کیفیت ساخت محصول، سیستم های امنیتی به کار رفته و روش های دسترسی می باشد. قفل های دیجیتالی در واقع نسل جدیدی از قفل های درب ورودی ساختمان ها و آپارتمان ها می باشند. که برای دسترسی سریع تر و همچنین افزایش امنیت بر روی درب ها نصب می شوند.

نحوه عملکرد قفل هوشمند

فاکتورهای تعیین کننده قیمت قفل هوشمند

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با نحوه عملکرد قفل هوشمند به طور کامل آشنا شدید. فناوری به کار رفته در قفل های هوشمند جدید و پیشرفته می باشد. اگر قصد دارید از بهترین قفل برای امنیت بیشتر استفاده کنید بدون شک قفل دیجیتال و یا هوشمند بهترین انتخاب است. قفل های هوشمند با ویژگی ها، قابلیت های سفارشی سازی و طراحی منحصر به فرد برای ایجاد امنیت بیشتر ساخته شده اند.

سوالات متداول نحوه عملکرد قفل هوشمند

 1. فاکتورهای تعیین کننده قیمت قفل هوشمند به چه صورت است؟
  فاکتورهای تعیین کننده قیمت قفل دیجیتال هوشمند شامل طراحی ظاهری قفل، کشور سازنده، امکان اتصال به هاب هوشمند، جنس بدنه و کیفیت ساخت محصول، سیستم های امنیتی به کار رفته و روش های دسترسی می باشد.
 2. خصوصیات قفل هوشمند به چه صورت است؟
  هماهنگی قفل هوشمند با دوربین های امنیتی، ادغام با سیستم اتوماسیون، دریافت هشدارها بر روی تلفن همراه، تنظیم محدودیت های دسترسی، اتصال به بلوتوث و…
 3. نحوه کارکرد قفل های هوشمند به چه صورت است؟
  قفل های هوشمند مجهز به سیستم شناسایی اثر انگشت، استفاده از کد های هوشمند، کارکرد قفل هوشمند به صورت ترکیبی، کد و اثر انگشت، استفاده از کارت های مغناطیسی، قفل موبایلی کنترل از راه دور و…
امتیازدهی