نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال

در گذشته برای امنیت خانه ها و مکان هایی که تجاری و اداری بود از کلید هایی استفاده می کردند که مکانیکی بود ولی امروزه متقاضیان زیادی هستند که می خواهند با نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال آشنا شوند، زیرا این دستگیره ها امنیت بسیار بالایی دارند.

بررسی نحوه خرید دستگیره دیجیتال

دستگیره های دیجیتال هم خیلی لوکس و چشم نواز هستند و هم کاربرد ها و مزایای زیادی دارد که مشکلات و دغدغه های دستگیره های قدیمی را برطرف می کنند. نکته ی مهمی که وجود دارد این است که شما باید دقت فراوانی را برای نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال خرج کنید.

نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال

نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال شرکت کارن

نکاتی که باید در نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال رعایت شود

بسیاری از دستگیره هایی که در بازار وجود دارند، امکانات محدود و کیفیت پایینی دارند که ممکن است مشکلاتی را برای خریدار به وجود بیاورد. در ادامه برای شما نکات مهم را شرح می دهیم.

عدم وجود عملکرد موتور

دستگیره های دیجیتال که در بازار هستند به دو دسته تقسیم می شوند که در نوع اول موتور الکتریکی وجود دارد، وابستگی به ادوات الکترونیکی در نوع اول بسیار زیاد است، به همین دلیل باعث ضعف دستگیره های دیجیتال شده است زیرا هم برق زیادی را مصرف می کند و هم باعث کاهش عمر باتری های این دستگیره می شود.

در نوع دوم برای حرکت نیاز به موتور نیست.برای باز و بست کردن این نوع دستگیره از نیروی کاربر استفاده می شود. باتری ها در نوع دوم مصرف کمتری دارند، ایراد و خرابی در این از دستگیره ها خیلی کمتر از نوع اول است.

کلید مکانیکی در دستگیره دیجیتال

نکته مهمی که در دستگیره های دیجیتال درب وجود دارد این است این دستگیره ها کلید های مکانیکی هم دارند. دستگیره دیجیتال یک وسیله الکترونیکی است و چون با باتری ها کار می کند، ممکن است مشکلاتی برای آن به وجود بیاید و یا حتی ممکن است رمز فراموش شود. پس باید در مواقع ضروری حالتی وجود داشته باشد که فرد بتواند وارد شود. شما باید در نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال به این نکته توجه کنید که این دستگیره ها کلید مکانیکی هم داشته باشند.

اتصال باتری های اضطراری امکان پذیر است

باتری هایی که در دستگیره های دیجیتال استفاده می شود از نوع باتری های قلمی است، نشانگر در اکثر این دستگیره ها وجود دارد و بسته به نیاز خودشون باتری مصرف می کنند، هنگامی که توان باتری ها پایین می آید این امکان وجود دارد که به کاربر هشدار دهد.

قوی بودن اسکلت و بدنه

دستگیره های دیجیتال وظیفه مهمی که دارند این است که امنیت را ایجاد کنند، به همین دلیل دستگیره ها باید بدنه ای از فلز داشته باشند که بسیار محکم است و کسی نتواند بدون اجازه آن را باز و یا خراب کند. بسیاری از دستگیره هایی که در بازار موجود است بدنه ای پلاستیکی دارند که نسبت به بدنه فلزی بسیار ضعیف است. در هنگام نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال حتما باید به جنس بدنه دقت داشته باشید زیرا باید بدنه و اسکلت قوی برای ایمنی وجود داشته باشد.

قوی بودن اسکلت و بدنه

قوی بودن اسکلت و بدنه

امکان شب بند از داخل

بسیاری از دستگیره های دیجیتال امکان شب بند را دارا می باشند و به وسیله آن کاربر می تواند از داخل ببندد و دیگر اکان باز شدن دستگیره از بیرون نیست.

تابع رمز خیالی برای ورود

ممکن است هنگام وارد کردن رمز ورود کسی همراه شما باشد و بخواهد به خانه وارد شود و اگر شما جلوی آن شخص رمز را وارد کنید ممکن رمز را حفظ کند و بعد به خانه شما وارد شود. شما نباید نگران باشید زیرا اگر دستگیره شما از برند معروف و معتبری باشد حالت تابع رمز خیالی برای ورود را دارا می باشد. سعی کنید از رمز هایی استفاده کنید که ساده نباشند. از فروشنده بخواهید که قابلیت تابع رمز خیالی را برای دستگیره های دیجتالی فراهم کند.

دردسترس بودن و خدمات پس از فروش معتبر و گارانتی

دستگیره های دیجیتال بخش مهمی را در زندگی شما دارد، و اگر خرابی داشته باشد ممکن است دردسر هایی را به همراه داشته باشد و شما باید حتما دستگیره های دیجیتال را از جایی که معتبر است خریداری کنید تا در صورت مشکلی آن را حل کنند، حتما باید این نکته را در نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال بهش دقت کنید که پشتیبانی و خدمات پس از فروش را داشته باشد. علاوه بر خدمات پس از فروش و گارانتی، کسی که از آن دستگیره را می خرید هم بسیار مهم است.

قابلیت های دستگیره دیجیتال

دستگیره های دیجیتال دارای قابلیت های مختلفی است که در نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال بسیار مهم است و باید به آن ها دقت شود که درادامه برای شما شرح می دهیم.

 • ضد سرقت، ضد هک
 • حالت اسباب کشی و مهمانی را دارد
 • هشدار هنگام استفاده از رمز غلط
 • ایمنی هوشمند را دارا می باشد.

مهم ترین قابلیتی که دستگیره دیجیتال دارد این است که تمام مشکلات و نقص هایی که دستگیره های مکانیکی داشته است را برطرف کرده است.

خلاصه

در این مقاله سعی کردیم برای شما نکاتی که باید در نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال به آن دقت شود را شرح داده ایم و شما با خواندن این مقاله به جواب سوال های خود می رسید.

سوالات متداول نحوه خرید دستگیره درب دیجیتال

 1. آیا کلید های مکانیکی برای دستگیره های درب دیجیتال وجود دارد؟
  نکته مهمی که در دستگیره های دیجیتال درب وجود دارد این است این دستگیره ها کلید های مکانیکی هم دارند. دستگیره دیجیتال یک وسیله الکترونیکی است و چون با باتری ها کار می کند، ممکن است مشکلاتی برای آن به وجود بیاید و یا حتی ممکن است رمز فراموش شود. پس باید در مواقع ضروری حالتی وجود داشته باشد که فرد بتواند وارد شود. شما باید در نحوه خرید دستگیره دیجیتال به این نکته توجه کنید که این دستگیره ها کلید مکانیکی هم داشته باشند.
 1. مزایای دستگیره درب دیجیتال
  نسبت به دستگیره های قدیمی مزایای دستگیره درب دیجیتال بسیار زیاد است اعمم از امنیت بالایی که دارند، تنوع بالای محصول ها، نصب آسان و سریع و قیمت مناسب
 1. امکان شب بند از داخل برای دستگیره درب دیجیتال وجود دارد؟
  بسیاری از دستگیره های دیجیتال امکان شب بند را دارا می باشند و به وسیله آن کاربر می تواند از داخل ببندد و دیگر اکان باز شدن دستگیره از بیرون نیست.
امتیازدهی