نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی

همانطور که می دانید امروزه اغلب افراد برای ایجاد امنیت بیشتر و حفظ آرامش از قفل های دیجیتال و یا هوشمند استفاده می کنند. در این مطلب از سایت کارن با نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی به طور کامل آشنا خواهید شد.

سیستم و تکنولوژی به کار رفته در قفل های هوشمند بسیار پیشرفته و مناسب می باشد. همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از قفل ها در بین خریداران شده است. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا با خصوصیات قفل های دیجیتال بیشتر آشنا شوید.

روش های باز کردن قفل هوشمند با تلفن همراه

با استفاده از قفل های دیجیتال دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست از این رو دیگر نگرانی از بابت فراموش کردن و یا گم کردن کلید های خود نخواهید داشت. بلکه به راحتی می توانید بدون نیاز به کلید با استفاده از سیستم های دسترسی متنوع درب ورودی را باز و یا بسته نمایید.

از سیستم های دسترسی قفل دیجیتال می توان به رمز عبور، استفاده از کارت، تشخیص چهره، و… اشاره کرد. از بهترین خصوصیات و قابلیت قفل دیچیتال می توان به امکان دسترسی قفل دیجیتال با تلفن همراه اشاره کرد. شما عزیزان می توانید با استفاده از تلفن همراه خود اقدام به باز و یا بسته کردن قفل نمایید.

در این مطلب با نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی آشنا خواهید شد. به طور کلی می توان گفت اگر به دنبال امنیت بیشتر، دسترسی آسان و زیبایی هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم از قفل های دیجیتال و یا هوشمند استفاده کنید. در ادامه با روش های باز کردن قفل هوشمند با گوشی آشنا خواهید شد:

 • نصب نرم افزارهای مخصوص باز کردن قفل دیجیتال
 • اتصال ریموت کنترل بر روی تلفن همراه
 • تشخیص اثر انگشت بر روی گوشی برای باز کردن قفل دیجیتال
 • فعال کردن سیستم امنیتی، حریق و شوک با استفاده از تلفن همراه
باز کردن قفل دیجیتال با تلفن همراه

راهکارهای باز کردن قفل دیجیتال

 بررسی قابلیت های قفل دیجیتال (هوشمند)

با نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی به طور کامل آشنا شدید. از بهترین قابلیت قفل های دیجیتال می توان به قفل شدن اتوماتیک درب هنگام بسته شدن اشاره کرد. با وجود این قابلیت دیگر نگرانی از بابت ورود سارقین به منزل و یا محل کار خود نخواهید داشت.

از دیگر ویژگی های مهم قفل دیجیتال عدم نیاز به استفاده از کلید می باشد. می توانید با خیالی راحت درب محل کار و یا منزل خود را باز و یا بسته کنید. فراموش نکنید سیستم های دسترسی قفل دیجیتال و یا هوشمند متفاوت می باشد. که می توانید با توجه به نیاز خود از دسترسی های متنوع استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت امروزه یکی از بهترین قفل ها برای ایجاد امنیت بیشتر بدون شک قفل های دیجیتال می باشند.

نصب نرم افزارهای مخصوص و انجام تنظیمات گوشی

اگر قصد دارید از تلفن همراه خود برای باز و بسته کردن قفل دیجیتال استفاده کنید بهتر است با نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی به طور کامل آشنا باشید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید در ابتدا باید اقدام به نصب نرم افزار های مخصوص جهت باز کردن قفل دیجیتال نمایید.

همچنین در قدم بعدی باید یک سری تنظیمات به خصوصی را بر روی تلفن همراه خود انجام دهید. اگر تخصص و مهارت کافی در زمنیه استفاده از تلفن همراه جهت باز کردن قفل دیجیتال ندارید بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. با استفاده از تلفن همراه جهت باز کردن قفل هوشمند دیگر نگرانی از بابت ورود سارقین به محل کار و یا منزل خود نخواهید داشت.

زمانی که امکان حضور در محل کار و یا منزل برای باز کردن درب ورودی ندارید با استفاده از این قابلیت توسط تلفن همراه می توانید اقدام به باز و یا بسته کردن قفل دیجیتال نمایید.

نرم افزار باز کردن قفل دیجیتال

نصب نرم افزارهای مخصوص باز کردن قفل دیجیتال

نکات مهم جهت باز کردن قفل با تلفن همراه

با نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی به طور کامل آشنا شدید. اگر قصد دارید از تلفن همراه برای باز کردن قفل دیجیتال استفاده کنید باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید.

بدون شک با استفاده از این قابلیت منحصر به فرد دیگر هیچ گونه نگرانی از بایت به سرقت رفتن اشیاء و.. در محل کار و یا منزل خود نخواهید داشت. در ادامه با نکات مهم جهت باز کردن قفل با تلفن همراه آشنا خواهید شد:

 • آشنایی کافی با مراحل نصب نرم افزار های مخصوص جهت باز کردن قفل دیجیتال
 • انجام تنظیمات مرتبط با تلفن همراه
 • کمک گرفت از متخصص در صورت نداشتن مهارت کافی
 • آشنایی با سیستم های دسترسی قفل دیجیتال در صورت باز نشدن درب با تلفن همراه
باز کردن قفل الکترونیکی

نکات الزامی برای باز کردن قفل با گوشی

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی به طور کامل آشنا شدید. برای استفاده از این قابلیت باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید.

با استفاده از تلفن همراه جهت باز کردن قفل دیجیتال دیگر هیچ گونه نگرانی از بایت ورود سارقیت به محل کار و یا منزل خود نخواهدی داشت.

سوالات متداول نحوه باز کردن قفل دیجیتال با گوشی

 1. نکات مهم جهت باز کردن قفل با تلفن همراه به چه صورت است؟
  آشنایی کافی با مراحل نصب نرم افزار های مخصوص جهت باز کردن قفل دیجیتال، انجام تنظیمات مرتبط با تلفن همراه، کمک گرفت از متخصص در صورت نداشتن مهارت کافی و آشنایی با سیستم های دسترسی قفل دیجیتال در صورت باز نشدن درب با تلفن همراه.
 2. روش های باز کردن قفل هوشمند با تلفن همراه به چه صورت است؟
  نصب نرم افزارهای مخصوص باز کردن قفل دیجیتال، اتصال ریموت کنترل بر روی تلفن همراه، تشخیص اثر انگشت بر روی گوشی برای باز کردن قفل دیجیتال، فعال کردن سیستم امنیتی، حریق و شوک با استفاده از تلفن همراه.
 3. نصب نرم افزارهای مخصوص و انجام تنظیمات گوشی برای باز کردن قفل دیجیتال به چه صورت است؟
  در ابتدا باید اقدام به نصب نرم افزار های مخصوص جهت باز کردن قفل دیجیتال نمایید. همچنین در قدم بعدی باید یک سری تنظیمات به خصوصی را بر روی تلفن همراه خود انجام دهید. اگر تخصص و مهارت کافی در زمنیه استفاده از تلفن همراه جهت باز کردن قفل دیجیتال ندارید بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. با استفاده از تلفن همراه جهت باز کردن قفل هوشمند دیگر نگرانی از بابت ورود سارقین به محل کار و یا منزل خود نخواهید داشت.ب
5/5 - (1 امتیاز)