آدرس : گیشا - خیابان پاتریس لومومبا - چهارراه ملکوتی - کوچه سیامکی - پلاک 13
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

منبع برق قفل الکترونیکی

منبع برق قفل الکترونیکی

منبع برق قفل الکترونیکی

همواره این سوال برای مشتریان عزیز به وجود می آید که یک وسیله الکترونیکی که نیازمند برق می باشد، سارقین می توانند با قطع کردن منبع برق قفل الکترونیکی آن را از مدار خارج نمایند. در پاسخ به این سوال باید گفت اصلا جای نگرانی نیست زیرا این محصولات دارای یک منبع تغذیه جداگانه می باشد و به برق ساختمان متصل نیست و این منبع تغذیه در داخل درب و دور از دسترس افراد قرار می گیرد.

 منبع برق قفل الکترونیکی از طریق باتری‌های قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. این نوع قفل نیاز به ۴ عدد باتری قلمی دارد. اگر در طول روز به طور مرتب ۱۰ مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند. یک هفته قبل از تمام شدن باتری دستگاه به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض کنید.

علاوه بر موارد اشاره شده در صورتی که به آلارم ابن محصولات جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی ۹ ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا کارت خود جهت باز شدن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری آن را تعویض کنید.

منبع برق قفل الکترونیکی

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارایی و امکانات قفل الکترونیکی کارن می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۲۲۷۶۰۱۴ (پاسخگوی ۲۴ ساعته) و تلفن ثابت ۸۸۲۰۲۵۶۱ (بخش فروش) تماس بگیرید.

گذاشتن نظر