منبع انرژی قفل الکترونیکی

همواره این سوال برای مشتریان عزیز به وجود می‌آید که قفل الکترونیکی که نیازمند برق می‌باشد به محض قطع انرژی مورد نیاز چگونه می‌تواند به کار خود ادامه دهد؟ به این ترتیب سارقین می‌توانند با قطع کردن منبع انرژی قفل الکترونیکی آن‌ را از مدار خارج و درب را به راحتی باز نمایند. در پاسخ به این سوال باید گفت اصلا جای نگرانی نیست زیرا این محصولات دارای یک منبع تغذیه جداگانه می‌باشد و به برق ساختمان متصل نیست و این منبع تغذیه در داخل درب و دور از دسترس افراد قرار می‌گیرد.

 منبع انرژی قفل الکترونیکی از طریق باتری‌های قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی داخلی برق می‌باشد. با توجه به نوع قفل، این محصولات نیاز به ۴ الی 8 عدد باتری قلمی دارند. اگر در طول روز به طور مرتب ۱۰ مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند. یک هفته قبل از تمام شدن باتری دستگاه به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض کنید.

آلارم هشدار تعویض باتری‌های قدیمی قفل

علاوه بر موارد اشاره شده در صورتی که به آلارم هشدار ابن محصولات جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی ۹ ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا انرژی قفل الکترونیکی تأمین شود و از رمز، کارت یا اثر انگشت خود جهت باز شدن آن استفاده و بعد از وارد شدن، باتری‌های قدیمی را تعویض کنید.

استفاده از باتری‌های مجاز و کم مصرف

توجه نمایید که باید حتما از باتری‌های استاندارد و مجاز موجود در بازار مانند Bexel، Energizer یا Zetking استفاده نمایید. در غیر این صورت باتری شما در مدت زمان کوتاهی از کار می‌افتاد و باعث خرابی مدارهای قفل و اخلال در عملکرد مناسب آن می‌گردد.

منبع برق قفل الکترونیکی

برای مشاوره رایگان همین حالا فرم زیر را پر نمایید.

امتیازدهی