آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

آشنایی با نحوه اجرای گارانتی و خدمات قفل دیجیتال کارن

آشنایی با نحوه اجرای گارانتی و خدمات پس از فروش قفل دیجیتال کارن و ملزومات آن

خدمات پس از فروش و گارانتی قفل دیجیتال کارن

شرکت کارن به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین واردکننده قفل دیجیتال در ایران ، محصولات خود را با شرایط و امکانات ویژه ای (گارانتی قفل دیجیتال) در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. تمامی این امکانات در جهت رضایتمندی کامل شما عزیزان می باشد تا با خیالی آسوده از قفل خریداری شده خود استفاده نمایند.

پشتیبانی فنی 24 ساعته و شبانه روزی و همچنین تسلط بالای تیم متخصص شرکت کارن به اطلاعات روز دنیا در زمینه قفل دیجیتال، باعث شده تا تمامی مشتریان با اطمینان کامل محصولات این شرکت را خریداری و آن را به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد نمایند. تمامی مراحل نصب و خدمات پس از فروش قفل دیجیتال کارن توسط متخصصان این شرکت انجام می گیرد.

در هنگام نصب جهت اجرای صحیح گارانتی قفل دیجیتال باید به نکات زیر توجه نمود.

ضمانت نامه تعویض

تمامی مدل های قفل دیجیتال کارن دارای یک سال گارانتی یا ضمانت نامه تعویض می باشند. این بدین معناست که در صورت بروز هرگونه مشکل غیر از شکستگی و تغییر ظاهر قفل، محصول خریداری شده به صورت کامل تعویض می گردد.

البته باید به این نکته اشاره نمود که در صورت رفع مشکل قفل با تعویض قطعه، محصول مورد نظر تعویض نمی گردد ولی تمامی خدمات صورت گرفته به صورت رایگان انجام می گیرد.

شرایط نقض ضمانت نامه تعویض شرکت کارن

باید به این نکته توجه نمود که تمامی شرایط ذکر شده در بالا تنها در صورت داشتن گارانتی یکساله معتبر می باشند و در صورت به پایان رسیدن این تاریخ، هیچ یک از موارد ذکر شده شامل قفل دیجیتال خریداری شده نمی گردد. البته در تاریخ مقرر یعنی آخرین روز ضمانت نامه تعویض، کارشناسان فروش این شرکت تماس هایی را جهت تمدید گارانتی قفل دیجیتال با مشتریان عزیز خواهند داشت تا با خیالی آسوده و با کمترین هزینه ممکن، نهایت استفاده از محصول خریداری شده را ببرند.

از مواد دیگری که باعث نقض ضمانت نامه تعویض شرکت کارن می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تمامی مراحل نصب باید توسط متخصصان نصب این شرکت انجام گیرد در غیر این صورت قفل شامل گارانتی نمی گردد.
  • برگه گارانتی قفل دیجیتال باید توسط نصاب این شرکت تکمیل و همراه با مهر و امضا تحویل شما گردد؛ در غیر این صورت قفل خریداری شده شامل گارانتی نمی گردد.
  • کاملا دقت نمایید که پیش از رسیدن نصاب جهت نصب قفل دیجیتال بر روی درب ورودی، پلمپ کارتن قفل به هیچ عنوان باز نگردد. هرگونه پارگی یا مخدوش شدن پلمپ قفل به منزله نقض ضمانت نامه تعویض این شرکت می باشد.

آشنایی با نحوه اجرای گارانتی و خدمات پس از فروش قفل دیجیتال کارن و ملزومات آن

  • به همراه داشتن کارت طلایی یکی از مواردی است که برای شامل شدن گارانتی قفل دیجیتال الزامی می باشد.

نکات مهم درمورد خدمات و پشتیبانی فنی قفل دیجیتال

خدمات پس از فروش قفل دیجیتال کارن

قفل دیجیتال کارن دارای 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. این بدین معناست که این شرکت علاوه بر گارانتی قفل دیجیتال و ضمانت نامه تعویض، به مدت طولانی و با تمام امکانات در کنار شما عزیزان می باشد. پس با خیالی آسوده محصولات این شرکت را خریداری نمایید. با توجه به تسلط متخصصان این شرکت، در صورت بروز مشکل برای قفل خریداری شده، تعمیرات لازم بر روی آن در اسرع وقت صورت می گیرد.

تامین قطعات قفل دیجیتال کارن

قفل دیجیتال کارن دارای 3 سال تامین قطعات محصولات خریداری شده می باشد. یعنی 3 سال پس از خرید نیز قطعه خراب این محصولات تعویض می گردد تا قفل شما بدون هیچ مشکلی مانند روز اول به کار خود ادامه دهد.

حال با آگاهی کامل از امکانات ویژه و گارانتی قفل دیجیتال کارن ، با خریداری آن از زندگی امن و راحت خود لذت ببرید.

 

ما را در اینستاگرام و کانال تلگرام شرکت کارن دنبال نمایید…