آدرس: تهران، پاسداران، دشتستان دوم، پلاک ۱۴، واحد ۴
88202561 | تلفن شبانه روزی: 09124770848

همه آنچه که باید در مورد قفل دیجیتال هتلی بدانید

همه آنچه که باید در مورد قفل دیجیتال هتلی بدانید

قفل دیجیتال

پس از گذشت چندین هزار سال تغییرات بسیار زیادی در قفل ها و کلیدها صورت گرفت و آن را مکانیزم مکانیکی به دیجیتال تبدیل نمود. پایه های تغییرات فعلی در سال 1975 و هم زمان با تولید اولین قفل دیجیتال Keycard بنا گردید و از آن زمان به بعد طیف وسیعی از قفل های دیجیتال با امکانات دسترسی متفاوت در اختیار کاربران قرار گرفت. به نظر می رسد هم اکنون ما در عصر شکوفایی این نوع قفل ها قرار داریم. خیلی زود این پیشرفت در هتل ها نیز با ظهور قفل دیجیتال هتلی  پدیدار گردید.

استفاده از قفل دیجیتال در هتل ها

استفاده از قفل های مکانیکی دردسرهای بسیاری را برای صاحبان هتل ها به وجود می آورد به طوری که می توان از آن به عنوان بدترین فناوری مورد استفاده در صنعت هتلداری نام برد. مشکلاتی مانند توزیع نامناسب کلیدها برای مهمانان و نیز دردسرهای استفاده از دسته کلیدها که باعث شده اکثر هتلداران از قفل دیجیتال هتلی برای کنترل ورود و خروج مهمانان خود استفاده نمایند.

روش های دسترسی متفاوت و راحتی و امنیت بسیار بالای آن ها نیز باعث شده تا به تدریج قفل های مکانیکی جای خود را به مدل های مختلف قفل دیجیتال هتلی بدهند.

کنترل قفل دیجیتال هتلی توسط کلیدهای مجازی

با توجه به گسترش استفاده از گوشی های هوشمند توسط مردم در سراسر جهان، به نظر می رسد بهترین راه حل دسترسی به اتاق ها استفاده از همین تکنولوژی باشد. به عبارت دیگر کنترل و مدیریت قفل دیجیتال هتلی توسط تلفن همراه که کار را برای کاربران راحت و هزینه های مربوط به ابزارهای دسترسی مانند کلید مکانیکی و یا کارت را بسیار کاهش می دهد.

همه آنچه که باید در مورد قفل دیجیتال هتلی بدانید

این تکنولوژی اولین بار توسط شرکت Aloft مورد استفاده قرار گرفت و امروزه هتل های بزرگی مانند هیلتون نیز از این تکنولوژی برای محافظت از اتاق های خود استفاده می نمایند. ار جمله برندهای معتبر قفل دیجیتال هتلی می توان به یال (YALE)، گیت من (GATEMAN)، ASSA ABLOY و SESAME اشاره نمود.

راحتی در رفت و آمد

تحقیقات نشان می دهد که انتظار بیش از 5 دقیقه برای ورود یه اتاق ها و مراحل پذیرش، منجر به کاهش 50 درصدی رضایت اقامت مشتریان در هتل ها می گردد. با استفاده از قفل دیجیتال هتلی این انتظار به حداقل زمان ممکن خود می رسد. به عنوان مثال استفاده از کارت های RFID در این نوع قفل ها باعث می شود تا بدون نیاز به انجام پروسه خسته کننده پذیرش، تمامی مهمانان به بخش های مختلف هتل مانند پارکینگ، اماکن تفریحی و تجاری هتل و یا اتاق های آن تنها با یک کارت، دسترسی پیدا کنند.

همچنین با استفاده از تلفن همراه و نرم افزار مخصوص هتل می توان پس از رزرو اتاق از امکانات موجود در آن استفاده و به راحتی و حتی از راه دور قفل دیجیتال هتلی را کنترل و درب را باز و بسته نمود.

امنیت بالای قفل دیجیتال هتلی

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث رضایت مشتریان می گردد حفاظت کامل از حریم خصوصی و وسایل ارزشمند آن ها در اتاق هتل ها می باشد. قفل های مکانیکی به دلیل امکان کپی نمودن کلیدها بسیار آسیب پذیر بوده و نمی تواند انتظارات را برآورده نماید. اما قفل دیجیتال هتلی با داشتن سیستم های امنیتی و آلارم هشدار گزینه مناسبی برای افزایش امنیت و آسودگی خاطر مشتریان می باشد.

در صورت ورود غیر مجاز آلارم هشدار این نوع قفل ها به صدا در آمده و به شما و کارمندان هتل هشدار می دهد. همچنین در صورت حضور نداشتن در اتاق، پیام هشدار به تلفن همراه شما ارسال می گردد. تکنولوژی موجود در مدار قفل دیجیتال هتلی به گونه ای می باشد که در صورت اعمال نیروی غیر مجاز، برای دقایقی از کار افتاده تا در زمان مناسب از حادثه امنیتی پیش آمده جلوگیری به عمل آورید. همچنین ورود و خروج افراد مختلف به اتاق در تلفن همراه شما ثبت و به این ترتیب می توانید تمام اتفاقات موجود در ورود و خروج به اتاق هتل را کنترل نمایید.

همه آنچه که باید در مورد قفل دیجیتال هتلی بدانید

شما به راحتی می توانید با قفل دیجیتال هتلی شرکت کارن امنیت و آسایش را به مهمانان خود هدیه نمایید. کسب موفقیت در هر کسب و کاری در گرو جلب رضایت مشتریان می باشد…

گذاشتن نظر