معرفی قفل الکترونیکی کابینتی

بدون شک یکی از بهترین قفل ها، قفل الکترونیکی مدل کابینتی می باشد که امروزه در بین خریداران بسیار پرطرفدار است. البته این نکته مهم را در نظر داشته باشید باید با خصوصیات این قفل در معرفی قفل الکترونیکی کابینتی به طور کامل آشنا باشید. بدون شک با استفاده از این مدل قفل ها امنیت برخی از فضاها از قبیل باشگاه ها، مراکز آموزشی و… بیشتر می شود. همچنین در این مدل از قفل ها دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست و به راحتی می توانید از این مدل قفل ها استفاده کنید.

کاربرد قفل های الکترونیکی در کمد ها ، کابینت ها و… می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید در هنگام خرید قفل الکترونیکی باید توجه کافی داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب قفل ها بدون شک کیفیت بالا این مدل از قفل ها می باشد. بهتر است از فروشگاه ها و مراکز معتبر این محصول را خریداری نمایید. به طور کلی می توان گفت قفل های الکترونیکی کاربرد بسیار زیادی را به همراه دارند.

خصوصیات قفل الکترونیکی مدل کابینتی

همانطور که می دانید یکی از بهترین خصوصیات قفل الکترونیکی کابینتی بدون شک عدم نیاز و استفاده از دستگیره بر روی کابینت می باشد. قفل های الکترونیکی همچنین مدل های مختلفی نیز دارد. که بسته به سلیقه و نیاز خود می توانید از مدل های موجود در بازار استفاده کنید. این مدل از قفل ها امروزه در بازار بسیار محبوب و پرطرفدار نیز می باشند. چرا که قفل های الکترونیکی قابلیت های بسیار منحصر به فردی را به خود اختصاص داده اند. همین موضوع باعث راحتی هر چه بیشتر افراد شده است. در ادامه با برخی از مدل ها و طراحی های قفل الکترونیکی آشنا خواهید شد.

 • قفل الکترونیکی بلوتوثی
 •  کمدی کارتی
 • قفل دیجیتال صفحه کلید
 •  اثر انگشتی و…
قفل الکترونیکی مدل کابینتی

خصوصیات قفل الکترونیکی کابینتی

اهمیت قفل های  کابینتی

بدون شک قفل الکترونیکی کابینتی اهمیت و فواید بسیار زیادی نیز به همراه دارند. در ادامه با اهمیت استفاده این مدل از قفل ها بیشتر آشنا خواهید شد:

 1. کارایی و امنیت قفل های الکترونیکی نسبت به سایر قفل ها بسیار بیشتر است.
 2. مدل های قفل الکترونیکی بسیار منحصر به فرد می باشد که می توان به قابلیت باز کردن به صورت خودکار، لمسی بودن و… اشاره کرد.
 3. قفل های الکترونیکی برای تمامی مکان ها بسیار مناسب و ضروری می باشند.

مزایای استفاده از قفل های الکترونیکی کابینتی

همانطور که گفته شد قفل الکترونیکی کابینتی مزایای بسیار زیادی نیز به همراه دارند. این مدل از قفل ها بدون شک جزو بهترین قفل های الکترونیکی محسوب می شوند. در ادامه با برخی از مزایا و فواید استفاده از این مدل قفل ها آشنا خواهید شد.

قفل الکترونیکی کابینتی

مزایای استفاده از قفل الکترونیکی کابینتی

دسترسی بهتر و راحتی بیشتر

استفاده از قفل های الکترونیکی بسیار راحت می باشد. از این مدل قفل الکترونیکی کابینتی می توانید در فضاهای مختلف استفاده کنید از قبیل کمد ها، کابینت ها و… همچنین طراحی این مدل از قفل ها بسیار متنوع می باشد. که می توان به قابلیت باز شدن کمد با اثر انگشت و… اشاره کرد. همچنین از قفل های الکترونیکی می توانید برای کنترل ساعات ورود و خروج کارمندان خود در برخی از محیط ها استفاده کنید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

یکی از بهترین خصوصیات قفل الکترونیکی کابینتی بدون شک کاهش زمان و هزینه می باشد. چرا که در برخی از محیط ها مانند باشگاه ها و مراکز آموزشی بیشتر افراد کلید های خود را گم می کنند از این رو باید به صورت دائم برای ساخت مجدد کلید هزینه کنید. اما با استفاده از قفل های الکترونیکی در این مراکز دیگر نیازی نیست نگران این موضوع باشید. همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از قفل ها در بین خریداران شده است.

قابلیت سفارش سازی

یکی دیگر از خصوصیات قفل الکترونیکی کابینتی بدون شک قابلیت سفارش سازی می باشد. منظور از سفارش سازی در این است که با توجه به نیاز خود می توانید قفل های کمد و کابینت را به صورت اثر انگشت، کارتی و… سفارش دهید. همچنین تعویض رمز در این مدل از قفل ها امکان پذیر است. به طور کلی می توان گفت همین موضوع باعث محبوبیت قفل های الکترونیکی شده است.

کاربرد قفل های الکترونیکی کابینتی

از قفل الکترونیکی کابینتی می توانید به راحتی در تمامی مکان ها استفاده کنید. اگر قصد دارید از این مدل قفل ها استفاده کنید باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. همانطور که می دانید در بیشتر مکان ها افراد و کارمندان هر کدام به صورت جداگانه به کمد نیاز دارند. از این رو در ادامه با برخی از کاربرد قفل های الکترونیکی آشنا خواهید شد:

 • آرایشگاه ها و مراکز زیبایی
 • شرکت ها و موسسات
 • بیمارستان ها و مراکز درمانی
 • دانشگاه ها و مراکز آموزشی
 • سالن های ورزشی و…
قفل الکترونیکی کابینتی

کاربرد قفل های الکترونیکی کابینتی

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با انواع و خصوصیات قفل الکترونیکی کابینتی به طور کامل آشنا شدید. بدون شک با استفاده از این مدل قفل ها امنیت برخی از فضاها از قبیل باشگاه ها، مراکز آموزشی و…بیشتر می شود. البته این نکته مهم را فراموش نکنید در هنگام خرید این مدل از قفل ها باید توجه کافی داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب قفل های الکترونیکی بدون شک کیفیت بالا این مدل از قفل ها می باشد.

سوالات متداول قفل الکترونیکی کابینتی

 1. کاربرد قفل های الکترونیکی به چه صورت است؟
  از قفل های الکترونیکی می توانید به راحتی در تمامی مکان ها استفاده کنید. مکان هایی از قبیل آرایشگاه ها و مراکز زیبایی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، شرکت ها و موسسات و…
 2. اهمیت و فواید قفل های الکترونیکی در چیست؟
  کارایی و امنیت قفل های الکترونیکی نسبت به سایر قفل های بسیار بیشتر است. قفل های الکترونیکی برای تمامی مکان ها بسیار مناسب و ضروری می باشند. مدل های قفل الکترونیکی بسیار منحصر به فرد می باشد که می توان به باز کردن به صورت خودکار، لمسی بودن و… اشاره کرد.
 3. مدل های قفل الکترونیکی به چه صورت است؟
  از مدل های قفل الکترونیکی می توان به قفل دیجیتال صفحه کلید، قفل الکترونیکی کمدی کارتی، قفل بلوتوثی، اثر انگشتی و… اشاره کرد.